Има ли значение пола на бебето !

  • 3 485
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Клото, честито! Доскоро те гледах с бременна линийка, а сега малката Вероника вече е факт Simple Smile Да е жива и здрава.

# 16
  • Мнения: 1 209
Разбира се, че няма никакво значение  Party

# 17
  • Мнения: 121
Разбира се че няма каквото и да е мое си е

# 18
  • Мнения: 9 814
Не, няма никакво значение.

# 19
  • Мнения: 2 090
Каквото и да е, ще го обичаш повече от живота си, защото е ТВОЕТО дете. Полът няма абсолютно никакво значение.
newsm10 Абсолютно вярно!!!

# 20
  • Мнения: 7 201
...А за някои е важно само да забременеят, защото опитват и не става  Sad
Peace Това е моят отговор.

# 21
  • Мнения: 274
Няма значение какъв е пола на детето,важното е да са живи и здрави всички дечица Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
Никакво знечиние няма за мен.

# 23
  • Мнения: 221
Какво значение има пола  Confused Важното е да се появят на бял свят живи и здрави  Hug

# 24
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Категорично не  #Cussing out #Cussing out #Cussing out. За доста от момичетата във форума е от значение само да забременеят, прочети малко, Както са те посъветвали вече преди да задаваш такива безумно глупави въпроси. А най-важното за всички бременелки е не какъв е пола на детето което носят, а само да се роди живо и здраво. За протокола аз в един момент исках момче в следващия момиче Mr. Green. Но се молех единствено да му няма нищо след прекарана пневмония,така че пола изобщо не беше на дневен ред

# 25
  • Мнения: 4 292
Клото, честито! Доскоро те гледах с бременна линийка, а сега малката Вероника вече е факт Simple Smile Да е жива и здрава.
Благодаря ти, мила!   Hug

# 26
  • Мнения: 604
За мен първият път нямаше значение-родих момиче·
Забременях втори път и пак исках момиче, но беше момченце·
Изгубих го.... и вече за мен е важно да го родя живо и здраво-каквото дойде·

# 27
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не. Категорично. Само да е живо и здраво.

# 28
  • Мнения: 257
Какво значение има пола  Confused Важното е да се появят на бял свят живи и здрави  Hug


 И моето мнение е такова Peace

# 29
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не. само да е живо и здраво Peace

Общи условия

Активация на акаунт