Падат ли много вашите деца?

  • 2 331
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
От седем месечна краката и са в синини. Първия месец след като проходи, беше много стабилна и явно тогава и дойде някаква смелост ли какво, в последно време се скъсва да пада. Имам чувството, че понякога нарочно го прави.

# 16
  • Мнения: 137
Да и още си пада въпреки че е на 4г. но по рядко.

# 17
  • Мнения: 252
Ами повечето са така. Ако те успокоява това, моят беше същия!
Като се стабилизира с ходенето, се почна с катеренето и опити за превземане на непосилни за възрастта му препятствия. Всеки ден сме в опасна ситуация. Вече няколко пъти въздуха ми е спирал от стрес.

И при нас е така, от преди два дена е последната цицина и синина.

# 18
  • Мнения: 274
Преди няколко месеца малката падаше повечко,а сега от време на време. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 44 122
Никога не е падал много, пропходи съвсем сам, без помощ и доста стабилно.

# 20
  • Мнения: 2 231
Малката като прохождаше преди 1-2 месеца се скъса от падане. Направо и двамата с мъжът ми ни беше много жал. Горкото разперваше ръце и все по чело падаше със засилка. Цицина след цицина. Точно като Вас. Сега поне гледа да е по дупе или да си сложи ръцете, но преди беше нещо страшно.

# 21
  • Мнения: 257
Преди месец два падахме много но сега вече сме стабилни но това е нормално почти няма дете което да не е падало аз винаги казвам господ да ги пази защото ние не можем

# 22
  • Мнения: 604
Моят син от 2 месеца вече ходи,така и не се научи да се крепи,челото му е като релефна карта,синьо,червено,направо незнам вече...а ужким винаги съм до него,как стават нещата за части от секундата и хоп-нова цицина,последните 2 пъти все цели касата на вратата,направо изтръпвам като се сетя...опасни ли са цицините?И всички ли в началото са така и докога е това начало?
Моята щерка е на 7г(почти),обаче е уникална в паданията си·
Така че миличка споко почти при всички дечица е така·

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 280
Падахме доста и след едно посещение в Пирогов почнахме да излизаме само с коланите за прохождане и направо се родих  Simple Smile нямахме повече никакви инциденти и противно на общо приетото мнение сега тя знае да пада и даже като падне не плаче а се изправя и си продължава все едно нищо не е станало   Whistling  Peace

# 24
  • Мнения: 423
Каката не се спомням да е падала толкава много, но сега дребния вече година откакто е проходил и още пада на всяка втора крачка, но това не му пречи става и продължава.

# 25
  • Мнения: 1 258
Ситното пада,но само навън.за около 3 часа ходене навън паданията са поне 6-7. ooooh!ама не му пука.става,идва да му изтупам ръцете(на това успях да го науча) и продължава Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна падаше преди да проходи, т.е. на 5м от спалнята и на 8 от нейното легло. Като проходи не падаше много.
Сега обаче от време на време е като спънат кон. Казвах й, че е като попивателна.
Краката й не приличат на крака на момиче... синка до синка.

За дребосите (прохождащите) продават наколенки. Поне колената да се спасят малко Simple Smile

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ами падат от време на време .
синът ми досега си е пукал 2 пъти главата-единият път беше на 1г 2м,другият на 4г

# 28
  • Мнения: 1 910
Нашия е много предпазлив и не пада(ше) много.

# 29
  • Мнения: 5 026
Пада и то много. Надявам се да се поспре,че е все посинен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт