1-во посещение при гинеколог

  • 1 591
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
Привет,
на 10/10/08 (миналият петък) ми беше първият преглед. Видя се една малка точица Grinning. Поразпитаха ме за последен цикъл, предполагаема дата на зачеването, казаха ми да не си променям начина на живот и ме извикаха да отида пак на 16/10/08. Тогава ще сравнят размерите с предишния преглед, за да разберат дали всичко върви нормално.
Пожелавам ти много спокойствие и леко бременеене.  bouquet

Само да спомена, че ще има и вагинален преглед. Чувала съм, че не е много хубаво в първите месеци да се прави, ама...лекарите си знаят.

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 12:28 от Бобчо - Тропчо

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито и лека бременност .Преглед с ехограф те очаква  Peace

# 17
  • Мнения: 4 070
Зависи къде ще идеш на лекар, аз по стечение на обстоятелствата ходих на няколко прегледа- просто избирах кой да ме следи и някои прегледи бяха ужасни,а др. бяха страхотни....например в Щерев 6-8 г.с. ми правеха снимка всеки път и ми обесняваха много внимателно всичко, както и при една др. лекарка-пак платен прием, но при една док. от женска консултация в Шейново-пак платен преглед- беше ужас.............отиди сега на платен преглед за да те успокоят и да се изкефиш (освен, ако нямаш някой препоръчан или сигурен доктор)............ако отидеш на док. с добра апаратура ще те гледат на ултразвук и дори в 7 седмица чухме пулса на бебето.
Успех!!

# 18
  • Мнения: 1 259
smile3501
Спокойна и лека бременност  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 784
Същата тема я има на втора страница.

# 20
  • Мнения: 1 554
Същата тема я има на втора страница.


 Peace

# 21
  • Мнения: 1 131
Първо-Честито  EFP
По въпроса-ще те питат за датата на последната ти менструация и ще те видят на видеозон(вагинален най-вероятно) Peace.
Поне това беше и двата пъти при мен при първият преглед след теста.Един съвет-ако не е минал поне месец от закъснението,изчакай с прегледа,защото иначе няма да се види много добре точицата Heart Eyes
много точно казано.Наистина изчакай,защото аз отидох по-рано и така ме бяха стреснали.То не беше липса на бременност,извънматъчна бременност.А имах 3 положителни теста,ама като са им скапани видеозоните...

Общи условия

Активация на акаунт