Течен препарат за пране на дрехи

  • 8 795
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Не съм ползвала течен препарат. Какви са отзивите? Каква е разликата с другите? Веднъж пробвах с таблетки като за миялна и честно казано не видях разлика.  Hug

# 16
  • Мнения: 129
отскоро ползвам течен препарат и съм много приятно изненадана  Peace особен резултат виждам при работните дрехи на мъжо  Grinning
а пък капачката с препарата слагам вътре при дрехите  Peace

# 17
  • Мнения: 4 111
И аз не намирам разлика в течния и сухия прах, доволна съм и от двата.
Като използвам течния слагам праха в мерителната чашка (комплектована с праха) и я слагам в прането. Не съм забелязала да дрънчи при допир с барабана.

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз го слагам в отделението за праха.

# 19
  • Мнения: 248
Разликата между течния препарат и праха за пране намирам най-вече, когато пера пуловери и плетени дрехи на 30 градуса. Ако пера с прах за пране, той явно не се разтваря като хората и на някои материи остава като много малки топченца. А с течния нямам този проблем, също така пуловерите стават доста по-пухкави.

# 20
  • Мнения: 4 111
Разликата между течния препарат и праха за пране намирам най-вече, когато пера пуловери и плетени дрехи на 30 градуса. Ако пера с прах за пране, той явно не се разтваря като хората и на някои материи остава като много малки топченца. А с течния нямам този проблем, също така пуловерите стават доста по-пухкави.

Това вече зависи какъв е праха, моят не става на топченца и няма проблем при пране на пуловери при 30 градуса.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Слагам в отделението за праха.

# 22
  • Мнения: 511
От вас сега разбирам , че кръглата мерителна чашка се пъха в барабана.Аз до сега си измервах количеството,слагах го в прането и като остане по чашката-хоп с малко вода - и пак в барабана.Я кажете за тези чашки-всички ли си ги слагате вътре?

# 23
  • Мнения: 511
Нещо ново по въпроса за чашките?Слагат ли се вътре в барабана?

# 24
  • Мнения: 4 111
Да, слагат се вътре в барабана чашките, които са комплект с течния прах. Купих течен прах след като гледах една реклама, беше преди доста време. На рекламата сложиха течния прах в чашката, отвориха барабана и сложиха чашката върху прането.

# 25
  • Мнения: 511
Ахаааа!Тя зятова е кръгла.За Персил говоря.newsm10 smile3521

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Слагам в преградката за праха.
Ще пробвам и по другия начин, за да видя дали ще има разлика.

Общи условия

Активация на акаунт