ИН ВИТРО ЗА САМОТНИ ЖЕНИ

  • 9 280
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
Поли присъединявам се към мненията на момичетата и те поздравлявам за решението което си взела, браво и смело напред  bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 5
Хей, момичета, радвам се че имам такава подкрепа от толкова много жени, хубаво е да прочета толкова  подкрепящи решението ми писма Simple Smile
Аз от доста време го мисля и преценявам и накрая се реших да опитам. Четох и противоречиви мнения в нета, но според мен е нормално да има ЗА и ПРОТИВ този метод. Записах си час в Св. София, защото там беше най-близкия за консултация, другите клиники ми предлагаха час към юни, юли 2009г.  Предполагам, че хич не е лесна процедурата, но твърдо съм решила да опитам, а и не се надявам да стане от първия път (поне от това което четох в нета за инвитрото). При д-р Владимиров си записах час, предполагам че на консултацията ще ми каже какво да пробваме първо- преди да стигнем до инвитрото.
Момичета, радвам се че ме подкрепяте и искрено се надявма да продължаваме да си пишем! Сред вас колко са минали по този път или в момента вървят по него?

# 17
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Поли, ако си сизаписала час в клиниката на д-р Владимиров Център за репродуктивна медицина и оплождане ин-витро "София" с две ръце ЗА, но ако ще посещаваш Пътва АГ Св. София - твърдо против съм тази болница. В първия си пост пишеш само за "Св. София" и за това останах с впечатление, че за Първа АГ става въпрос.

Успех мила   bouquet

# 18
  • Мнения: 337
poli123 И аз те подкрепям  newsm10 и те поздравявам за решението ти  smile3525! Не си сама нито си единственната! От все сърце ти желая успех Hug

# 19
  • Мнения: 3 246
и аз се включвам за да те подкрепя. Поли поздравявам те за решението  bouquet,  а момичетата са ти дали съвети за клиниките. Кураж миличка, а ние ще ти стискаме палци много скоро да ни се похвалиш с добри новини Hug

# 20
  • Мнения: 390
момичета, някой има ли вести от авторката на тази тема?
на мен май ми предстои да тръгна по този път и ми се въртят разни въпроси в главата. ако има кой да ме посъветва... има ли пречка да се възползвам от парите от здр.каса/фонда, който откриха тази година/ при положение, че съм сама и нямам партньор до себе си? има ли темичка от която да се информирам какво трябва да се направи за целта - документи, кога, къде...?

# 21
  • София
  • Мнения: 6 302
pisss, работата на този фонд все още се уточнява, не е ясно как ще се кандидатства, какви ще са критериите за подбор. Но се надявам до месец-два да има нещо по-конкретно. Ти следи във форума, няма начин да не излезе информация.
Искрено ти желая успех, дано имаш късмет!  Hug

# 22
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
piss - пробвай да пишеш на лични на Поли - може да успееш да се свържеш с нея
Успех ти желая от сърце

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
момичета, някой има ли вести от авторката на тази тема?
на мен май ми предстои да тръгна по този път и ми се въртят разни въпроси в главата. ако има кой да ме посъветва... има ли пречка да се възползвам от парите от здр.каса/фонда, който откриха тази година/ при положение, че съм сама и нямам партньор до себе си? има ли темичка от която да се информирам какво трябва да се направи за целта - документи, кога, къде...?
ако имаш репродуктивен доказан проблем, би било дискриминация да ти откажат САМО защото нямаш партньор
по принцип нямат право въз основа на такова деление да откажат....
успех

# 24
  • Мнения: 390
доколкото аз разбрах, в новосъздадения фонд ще се подбират двойките по определени критерии. още не са известни какви ще бъдат те. така или иначе, към настоящия момент също има пътека за ин-витро - май държавата поема само 1000лв. и там ли важи тази избирателност? на къкав принцип се разглеждат документите?

# 25
  • Мнения: 126
Аз съм самотна майка на две прекрасни момиченца. Няма страшно ще се справиш ити. Поздравявам те за смелото и мъдро решение. Успех. Макар, че имаш право на избор, ти препоръчвам д-р Стаменов. Пиши когато имаш нужда от подкрепа . УСПЕХ. Hug Hug Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Браво за куража , нали знаеш ,че няма да ти е лесно . newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 6 363
ако нямаш репродуктивни проблеми, не е нужно да правиш инвитро. достатъчна е само донорска инсеминация. това се прави и при жени без партньор.

Общи условия

Активация на акаунт