Отговори
# 30
  • Мнения: 100
Да Иремче е тука все още с коремче. Ами така е като си мислех , че ще родя по рано сега преносвам вече втори ден. Иначе сме добре.  Племеницата ми, която е на 1г. 10 м. е в нас за 3 дни и купона е пълен. Е и майка ми е тук не съм сама, ама ако тръгна да раждам жената ще откачи.
Сори ама нещо не ми се пише. Лека нощ!

# 31
  • Мнения: 413
Марсиди - дай му чай от листа от живовляк, расте навсякъде из градинките, може и да го има и в билкова аптека. Аз писах в предната тема, че като бях в БГ, /нали в БГ има вируси/ и ни хвана разтройство, пихме ентерол, смекта, хидро.../забравих му името/ против обезводняване - нищо не помогна, лекарката вдига рамене и казва "ами вируси", накрая като му дадох 40-50 мл чай веднага го "пресече" и му мина.    newsm78  и защо в БГ всички говорят за "вируси" , защо тук никой не казва че има вируси.??

Бейби Илли - споко, и моя си цока от неговото мляко един-два пъти през ноща по 100 мл., мърда,  сърди се, плаче и като му дадем млякото и се успокоява веднага и заспива...все някога ще се откаже, явно сега има нужда от него.
  Тук казват, че на тази възраст имат нужда от не повече от 300 мл мляко на ден.
  Относно пералнята, пускането и е негово задължение, още от преди два месеца, като кажа, че сега ще пускаме пералнята и той замятва крачоли към банята, изчаква ме да напълня дрехите и той гордо затваря вратата и натиска копчето по няколко пъти, докато хване.
  Въпрос - кога и по колко време през деня спят наборите ни /вашите бебчета/ - питам, защото нещо си променя навиците явно, поне по мои наблюдения.???

# 32
  • Мнения: 1 258
якобс,моя бандит
 сутрин се събужда към 8.30-9часа

на обяд ляга към 14-14.30 и спи до 15ч.

вечер си ляга към 21ч.Мисля че му е напълно достатъчен съня Peace

Иремче,леко и бъро раждане!аз реших че вече си родила и за това не пишеш!  bouquet

# 33
  • Мнения: 413
мама терорист - само половин час на ден  Simple Smile  Не е ли малко????
моя става в 6-7 после спи от 10-11,30 и пак следобяд към 15,30-17 и вечер  заспива различно 20,30-21,.... ама нещо вече трудно го приспивам, не му се спи явно или ...до преди месец спеше по 3 пъти на ден, сега по два

Иремче, дано скоро, бързо и безпроблемно да родиш    bouquet

# 34
  • Мнения: 65

Добро утро!
marsidi, бързо оздравяване!
Димяни, страшен помощник! Кирил ми "помага" с простирането, само като види легена и се набира, за секунди всички дрехи са размотани из къщи.
Иремче, леко да мине!
Валерия, защо така ни държиш в напрежение...стискам палци!
PIVANOVA, чудесно е че ще имаш такава любима компания, и аз чакам майка ми в четвъртък!

# 35
  • Мнения: 1 554
добро утро Simple Smile
Фава,мерси за кафето,пийвам си го вече Grinning

Иремче,пожелавам ти мила бързо и лесно да родиш Hug
за спането,Теди спи един път на ден
сутрин става 8,30-9ч
слагам го да спи в 14ч,спи до към 17ч в най добрия случай,иначе в 16ч се събужда
вечер 20ч. е в леглото към 21 и 15 заспива Peace

# 36
  • Мнения: 389
Добро утро!!!
Марсиди да оздравявате бързо.Този вирус ние го минахме лятото ,много гадно и неприятно .
Вчера ходих до педи,да му прослуша гърдите.Вече 10 ден със сополи и кашлица.Каза че гърдите са му чисти а за хремата да му сложа захаросан мед във всяка една ноздра .Писна ми от капки и сиропи,не че иска да и пие.
              Вие как успявате да им дадете някакво лекарство?
ох едвам пиша ,катери ми се по главата Shocked
Якобс, в 7-7,30ч сме на крак. Спи на обяд по два ,два часа и половина. Сутришното спане сам си го премахна.Случва се и да спи сутринта ако е станал кън 6-6,30ч но е изключение. Вечер заспива към 21ч
  Иремче ,леко раждане
Хубав ден Ви желая

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!
Фава, мерси за кафето  bouquet!

/нали в БГ има вируси/

Хм, при вас няма ли Rolling Eyes? Интересно ми е...

# 38
  • София
  • Мнения: 5 738
Добро утро!
Фава,мерси за кафето! Hug
Ние се събудихме в  09,00 папкахме и тсти го изкара на вън да се поразходят,а аз да посвършва малко домакинска работа! Party Crazy

Иремче,пожелавам ти днес,утре най-късно да гушкаш едно здраво бебче! Heart Eyes
Леко раждаен миличка! Praynig Hug

Марсиди,бързо да оздравявате! Praynig Hug

Фава,Райън и с простирането е много добър  Crazyта всеки път плакна дрехите повторно,че ги разнася къде ли не! Crazy

Хубав и слънчев ден на всички! Hug

# 39
  • Мнения: 1 258
якобс,много съм застреляна.Мислех си да напиша 17часа,но по погешка съм написала 15ч. ooooh!понягога съм много заспала!

# 40
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Нищо ново при нас -  newsm32 newsm75 hang smile3538 newsm19

# 41
  • София
  • Мнения: 5 738
Райън се прибра от дълга разходка с тати и заспа току що Simple Smile не искаше да обядва но то нормално за нас през последните 20 дни Rolling Eyes

Бейби,кога си идвате? Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 111
Здравейте!
Колко жалко, че има толкова много болни бебчета!  Sad Тези вируси са наистина ужасни.
Марти, Марсиди, дано бързо да се оправят бебчовците!
Оздравявайте бързо всички!
Покахонтас, пробвай да даваш лекарствата със спринцовка, така няма да се разливат и директно ще ги гълта бебчо.
Димяни, много готин Райън! Отсега помага на мама, браво!
Иремче, мила, стискам ти палци, скоро ще е (ако не си родила вече)! Всичко ще е наред!
Аз съм замислила прощъпулник тази неделя. Ще мисля сега какви предмети да сложа. Питката сигурно няма да я меся аз, а ще я поръчам от фурната в Иван Вазов (дано да стане). Аз правя много хубави питки, но мисля, че ще ми е леко нанагорно, та така...
Дано гостите да са здрави, че преди десетина дни една приятелка, която прави погача на бебчето си и покани седем души остана само с една гостенка. Всички други се разболяли от грип и не могли да дойдат (включително и аз). Какви са тези грипове  ooooh!
Вчера разсипах супата на бебчо. Беше заешка супа, която той ужасно много обича. Успя да хапне само две-три лъжички и другото го разлях. Ако знаете, как ме е яд, още ме държи! Много съм смотана. Но така е, като се опитвам да храня бебчо, да готвя и да мия съдове едновременно  Crazy
Времето е чудесно! Чакам Сашко да се събуди, папаме и беж в парка!  Sunglasses
А, ето го и него - събуди се, докато пишех.

# 43
  • Мнения: 564
Здравейте!
Коларгола оправи ситуацията, сополите вече не стигат до брадата  Tired
К'ви бяха тези вируси, к'во бе т'ва чудо  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ние с мъжо вече сме парцали, не минава и не минава  Tired На всичкото отгоре, Неди вече втора нощ става в 2 часа и до 4.30 ни прави на луди калинки, реве, тръшка се, иска да играем  ooooh! ooooh! ooooh! Чудя се вече, да не е от пълнолунието  Shocked  Thinking
У нас всичко е в кърпички носни, боклуци, храни по пода  ooooh! Ужас!!!!!! Дано минава вечееееееееееее  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 361
Айде и аз да се включа.

Иремче Hug Praynig Heart Eyes

За носни кърпички не искам да чувам  Sick ми се вече.

Ние се поразходихме доволно,купихме си балон който и се спука в ръцете,порева малко и после в къщи с балоните от прощапулката само върви и вика "пук" Laughing

Незнаех,че може да се прави Коларгол в къщи newsm78Каква е консистенцията?

Общи условия

Активация на акаунт