за столче за кола

  • 1 065
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 199
Тя с какво столче е - ако е кошница - удобно е и детето не е седнало...
Ако е с 9-18 кг, те имат степени обикновенно на полегналост, макар и не чак колкото кошниците, но също са достатъчно удобни....
Мисля че е до 9 кг,обаче си е стол имитиращ кошница на Bertoni. Не е от кошниците за новородено. И то вече и е точно за това си е съвсем седнала.

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
щом е до 9 кг, трябва да е кошница за новородено....
Нашата обаче беше до 13 кг, малкия се возеше в нея до годинка и спеше почти нон стоп в колата без проблеми....
http://family-bg.com/prX_2366.htm ако е нещо такова не би следвало да има проблем....

# 18
  • Мнения: 4 111
Щом е до 9 кг не е ли време да я смените със столче? Кошницата на сина ми беше от 0 до 13 кг, а съвсем му омаля на 11 месеца, сега на година и осем месеца още няма 13 килограма, но това не значи че би пътувал удобно в кошницата.

# 19
  • Мнения: 2 197
Дали ще му е удобно или не си зависи от детето. Дъщеря ми заспива почти веднага след сядането в столчето, особено на дълъг път. Така си е от бебе (от 6-месечна е в столче, кошница никога не сме ползвали). Има обаче деца, които не харесват столчетата и това е. И говорим за еднакви столчета при това.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
Ами...зависи и детето колко е....
Пък до годинка трябва да се вози с гръб към движението...та евентуално може да се смени с 0-18 кг стол....
моят син винаги е бил много слабичък, та до края му беше ок на ширина...само, че го израсна на дължина - почна да му стърчи главата и го сменихме....като докато стана 9 кг, го возехме в 0-18 кг....после купихме 9-18....и така...сега не го знам кога ще стане за следващото, ама май пак първо ще му щтръкне главата....

# 21
  • Мнения: 4 111
Ами...зависи и детето колко е....
Пък до годинка трябва да се вози с гръб към движението...та евентуално може да се смени с 0-18 кг стол....
моят син винаги е бил много слабичък, та до края му беше ок на ширина...само, че го израсна на дължина - почна да му стърчи главата и го сменихме....като докато стана 9 кг, го возехме в 0-18 кг....после купихме 9-18....и така...сега не го знам кога ще стане за следващото, ама май пак първо ще му щтръкне главата....

И при нас беше точно така - на ширина не беше зле, но главата и краката доста стърчаха  Joy и сменихме кошницата за стол 0-18, макар че е можело направо столчето.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 115
Дали ще му е удобно или не си зависи от детето. Дъщеря ми заспива почти веднага след сядането в столчето, особено на дълъг път. Така си е от бебе (от 6-месечна е в столче, кошница никога не сме ползвали). Има обаче деца, които не харесват столчетата и това е. И говорим за еднакви столчета при това.

това по-често са децата, които знаят и са свикнали, че може да се пътува без такова в колата....когато не познават алтернатива и столчето е хубаво и удобно, няма проблем обикновенно...

# 23
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
От както се е родил малкия сме все на път.Много обича да
 седне в столчето и да се вози в колата.Не сме имали проблем
 със спането като беше на вашата възраст.Но тази година  през
лятото явно не му е вече много удобно и почна да спи по съвсем
малко в колата.

Общи условия

Активация на акаунт