Тефлонова скара

  • 51 841
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Може ли снимка или линк на тези неоребрени скари на Таурус, много ме заинтригувахте. Аз ползвам техен фритюрник вече четвърта година и съм много доволна от качеството му и лесната поддръжка и миене. С удоволствие бих си взела и такава скара, в момента ползвам грил- тиган, но както някой по- горе споменаваше свинските пържоли и кебапчета просто се пържат в "собствен сос", а  това не ми допада

# 16
# 17
  • Мнения: 475
http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410  този модел ми се видя интересен дали го има на БГ пазар  newsm78

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 214
http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410  този модел ми се видя интересен дали го има на БГ пазар  newsm78
Провери в "Технополис" - нашата (гладка) от там я взехме.

# 19
  • Мнения: 511
И нашата е от Технополис -модел Ения.За тази скара говоря.Препоръчвам я горещо и без резерви

# 20
  • Мнения: 17 987
Пак за скарата Таурус, а като се пекат пържоли къде изтича течността? Мие ли се в миялна?

# 21
  • Мнения: 511
Има едно малко "легенче" колкото кутия цигари-пъха се отдолу и там се оттича мазнината.Аз го мия с гъбичка.А скарата няма нужда-нея със салфетка.Отвори снинките-има го

# 22
  • Мнения: 1 180
Не, не се мие в миялна. Обикновено се забърсва само, но последния път моята беше много мазна и я измих внимателно с мека гъба и веро.

# 23
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Имам такава скара, само че АЕГ, невероятна е. Лесна за ползване, за поддръжка, нагрява много бързо.

# 24
  • varna
  • Мнения: 676
Имаме такава.Доволна съм.Когато се сложи капака не пръска наоколо.Почиства се сравнително лесно.

# 25
  • Мнения: 1 259
И аз следя темата, че сме фенове на ястията на скара, но нашата е съвсем обикновенна...
Почвам да се замислям за тефлонова... може ли някой да сподели как я поддържате... за чистенето и опазването и ме интересува!

# 26
  • Мнения: 491
Моята ( Ронсън) се мие много лесно- само с топла вода и веро, все едно си миеш тефлонов тиган. Слагала съм я и в миялната, никакъв проблем няма. Не трябва да я търкаш с телче, може само с обратната страна на гъбичките за чинии.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 358
И аз съм с 2 ръце за Таурус. Ходя вече 3-та да купувам за приятели. Почти няма нещо което да не съм го пробвала на нея- и става. А, най-хубаво е почистването-с една салфетка се забърсва и айдеее в шкафа Peace

# 28
  • Мнения: 126
В момента има промоция на АЕГ НД 4427 - видях, че има някакъв воден резервоар за печене без пушек. Някой има ли тази скара и дали това значи, че няма да се омирисва кухнята на скара когато се ползва. Иначе и аз се запалих по тази на Таурус, но от магазина ми препоръчаха и АЕГ-то та сега се чудя коя от двете newsm78
А тази на Таурус има ли капак?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт