ПАЗАРДЖИК-28

  • 16 618
  • 292
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 938
Гери, все забравям да ти кажа, че стихотворенията на Камелия Кондова, които ти преди дни публикува тук, са СТРАХОТНИ!
Благодаря, че ги сподели с нас!  bouquet

# 106
  • Мнения: 941
Радвам се,  че са ти харесали....

Жалко , че немога да намеря още нейни  Thinking

ДА ви кажа - за на Никол стаята, купухме 5 различни вида тапети - и всичките ще ги залепим  Crazy  даже и на тавана ще лепим   Laughing ....В гардеробната така направихме и ни хареса....Като станат - ще споделя снимков материал  Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 1 511
...

Гвен,как върви раздвижването? Хайде,че време не остана  Mr. Green Ах,благородно ти завиждам....  Laughing

Днес за първи път бях на физиотерапия.
Май ще ида в Рим с патерици.  ooooh!

# 108
  • Мнения: 2 336
Радвам се,  че са ти харесали....

Жалко , че немога да намеря още нейни  Thinking
.....
Гери  влизала ли си тук

# 109
  • Мнения: 2 577
Е, не мога да се оплача от пожеланието си за интересен ден днес Simple Smile
Божо падна, удари си лошо челото - точно между веждите, сега всичко му е една голяма буца и оток. Ходихме чак до спешното и така...
Дано за другите е било по-интересно и положително. Hug

# 110
  • Мнения: 1 938
Лелееееееееееееее, Яна, ама откъде падна Божидар? ooooh!

# 111
  • Мнения: 2 577
А, ми на равно падна - спъна се и с плонж се заби в дънера на едно дърво, който по случайност някаква се оказа като остро връхче и баш там се нацели.

Слава богу, за сега всичко е наред.

# 112
  • Мнения: 2 214

Дано този ден да ни донесе, положителни емоции, здраве за децата ни и терпение на съпрузите ни лично аз имам нужда от изброеното.

# 113
  • Мнения: 2 336
Дано този ден да ни донесе, положителни емоции, здраве за децата ни и терпение на съпрузите ни лично аз имам нужда от изброеното.
Дано Praynig

# 114
  • Мнения: 77
Здравейте и от нас! Хубав ден на всички! А Божо -голям каскадьор, юнак без рани не ходи.Важното е, че всичко е наред. Желая на всички болни да оздравяват бързо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 115
  • Мнения: 941
Дано този ден да ни донесе, положителни емоции, здраве за децата ни и терпение на съпрузите ни лично аз имам нужда от изброеното.
Дано Praynig

Дано....че ...вчера сваляхме налепените вече тапети  #Crazy и днес наново  ..та търпението на половинките ни е важна част от нашето спокойствие и положителни емоции..

Winter, влезни в Пазарджишката тема за лекарите ...мисля, че ще можеш да дадеш полезни съвети  Peace

# 116
  • Мнения: 1 938
Аз пък днес си загубих жабчето, което ми висеше  на телефона. Tired
Аман! Добре че главата още не съм си загубила (ама съм на път да го сторя). ooooh! ooooh! ooooh!

# 117
  • Мнения: 301
Момичета здравейте!
Извинявам се за нахлуването във вашата тема,но имам една голяма питанка
От Враца съм и си поръчах кухня при една пазарджишка фирма .Нещо не ми харесва как стоят нещата, а даже съм дала 50% капаро .
Някоя от вас да е чула нещо за ЕТ"КАРДЕЯ-П.ПОЮКОВ" адреса на фирмата е ул."ЕКЗАРХ ЙОСИФ"23?
Предварително ви благодаря!

# 118
  • София
  • Мнения: 1 511
За първи път ги чуват тези - Кардея ?!
Не знам нищо. Дано някой помогне с инфо.

# 119
  • Мнения: 2 336
Аз също нищо не съм чувала за тази фирма Thinking

Общи условия

Активация на акаунт