ПАЗАРДЖИК-28

  • 16 596
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 941
Aз понеже съм прословута с ремонта в къщи - да не се повтарям...ама и при нас детската....е на дневен ред...и сега жулат старите тапети, шпакловат новия кнауфски таван и все мърмоярт, че не било нужно да свалят старите -   #2gunfire  нужно е, нужно е  Mr. Green - иначе и аз утре съм за тапети.... ама вече да ви кажа и желанието ми не е каквото беше - само да стане, че ми писна  #2gunfire
Мъжо прави една хитрост - оставил ме е аз да се занимавам с работниците и ги е наплашил с мен...Казал им е: "аз искам като се прибера "каката" (аз, щото така ми викат братята) да е усмихната, не е ли усмихната, нито за мен ще има мир, нито за вас " - и не стига,  че работят вкъщи ами и шоколадчета все ми носят  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 77
И аз пуснах снимките от моя апарат.Ето вижте ги:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=295814&pid=8373051
Сонче, как ти се лепят тапети??? Я дай задачка на милото.
Гери, ти си опасна и строга домакиня, а майсторите май те подкупват с шоколади Laughing  Има и няколко общи снимки, дано да си доволна, само ще кажем на Петя да снима по-отблизо и да центрира Simple Smile

# 47
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Ооооо, аз много обичам да лепя тапети. Обожавам ги! Откакто преди 5 години направих детската с фриз, не искам да виждам друго. Тази година като правихме ремонта на детската, Валчо ми помага да ги лепим. Супер сме се справили двамката  Grinning

# 48
  • Мнения: 529
 Laughing Аз да си призная досега не съм лепила,но винаги има първи път. Иначе моя не мога да го хвана за нищо,ръцете са му вързани,той само майстори ми праща,но сега съм се заинатила сама да ги слагам,пък ще видим какво ще стане  Mr. Green
Много сте готини на снимките.... другия път ще има ли пак кукла???
Ванчеее,малкия мъж е страхотен   love001

# 49
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз разгледах снимките,за жалост не познавам мамите,с изключение на нашите,де Hug,и таткото даже не го познавам. Confused

А как така раждането е снимано?! По желание ли става това? Thinking


Между другото,много съфорумки - съгражданки ми се губят?! newsm78
Примерно crazybrat,mimipimi,червенорозка,муциту и т.н. и т.н. ...
Къде сте,момичета? Hug

# 50
  • Мнения: 2 577
 Mr. Green ще направим пак едно преброяване на дивите женки и ще видите как ще се покажат всички  bouquet  bouquet  bouquet
камист също се губи newsm78
Вие хубаво обичате да лепите тапети, ама да взема да ви пратя Божката да ви ги разлепи сюрреалистично. На баба му във Велинград не остана жив тапет - даже с татко му взехме да различаваме гимнастички и животни в разлепените участъци Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511
 Joy Joy Joy
Представям си....вместо да се опретнете да залепите на жената нови тапети - вие се пулите да търсите гимнастички. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 938
Малко снимчици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=298134&pid=8388548
 Hug Hug Hug

Да съобщя, че Муцунка има момиченце - Камелия, 2 600 гр., 48 см! Да и е живо и здраво!   
 

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:09 от Nellina

# 53
  • Мнения: 2 577
Честита рожба на муцунка! Да е жива и здрава Камелия! newsm51


Гвен, ние подхождаме по шопски на нещата - що да лепим нови тапети, като Божи пак ще ги скъса, нека порастне Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 1 511
Ехааа,Честито бебе на муцунка!!!!
Здравичко и веселко.


Аз я познавам по физиономия. Wink

Снимките с Нелчо ме върнаха няколко месеца назад. Стоята за слушане тоновете на бебетата ми е до болка позната. Всяко ъгълче го знам наизуст,барабар с паяжините.
NELCHO,
много ти е хубаво коремчето. Пу-пу! Hug

Яна,
не ви мърда лепенето,рано или късно. Crazy

# 55
  • Мнения: 2 336
Честито бебе на муцунка!!!!  bouquet
Кагато за първи път го пуснаха този апарат в Болницата акушерките се чудеха как да го използват, та аз им бях опитното зайче Wink
Но амбулаторията е подредена точно като за снимка Laughing

# 56
  • Мнения: 1 938
Честито бебе на муцунка!!!!  bouquet
Кагато за първи път го пуснаха този апарат в Болницата акушерките се чудеха как да го използват, та аз им бях опитното зайче Wink
Но амбулаторията е подредена точно като за снимка Laughing

Очаквах изказвания от подобен род, но някои просто надхвърлиха очакванията ми!
Мила Тед, ами като не знаят как да го използват този апарат лекарите и сестрите, защо не им показа, бе, пиле? Ти знаеш по-добре! ...
Много държа да ти кажа, че НИКОЙ не ни е очаквал, че да подреди като за снимка,
ама тя злобата край няма...И, ооооо...изненада! Ама те и тоалетните светят, и коридорът блести, и столовата - също!!! Тц, тц, тц...
Ха, със здраве!  bouquet

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 00:28 от Nellina

# 57
  • София
  • Мнения: 1 511
...някакви искри прехвърчаха май  Crazy или заря беше това...

# 58
  • Мнения: 1 938
Ами някои хора вече се излагат и стават смешни...Ама тяхна си работа - щом така са решили...  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 1 511
Добро да е неделното утро!
 kaffeetrmker_2

Общи условия

Активация на акаунт