Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13
Честито Никози, Крисси ,В4ера и Светла-3х!

Да са им живи и здрави малките бебчовци и бързо възстановяване!

Аз тръгвам за болницата. По късно пак ще се включа с новини за бебето Simple Smile

# 61
  • Мнения: 10
Честито Никози, Крисси ,В4ера и Светла-3х!

Да са им живи и здрави малките бебчовци и бързо възстановяване!

Аз тръгвам за болницата. По късно пак ще се включа с новини за бебето Simple Smile


Успех мила!  bouquetТи си с планово секцио за днес ,нали?Стискаме палци всичко да мине нормално и чакаме новини за бебечето разбира се Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро  Grinning
 MightyBabka , успех мила! Стискаме палци всичко да мине благополучно и чакаме новинки  Grinning
Шарийз, аз стрии по корема нямам. Обаче като се загледах с едно огледало от долната страна съм се нацепила на едно място  Cry , а не съм спирала да се мацотя от трети месец насам. При мен стриите са отстрани на сланинките, където съм ги трупнала и хич не ща да се гледам там  Sad Явно си е въпрос на кожа, все пак колкото и да е еластична, не може безкрайно да се разтяга  Rolling Eyes

На обяд съм на консултация, да не ме мислите, като зачезна  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 10
Мананка, и аз съм като теб. Имам контракций, ако походя повече се засилват, но легна ли всичко спира. Това много ме изнерва и вече съм съм се отчаяла че ще родя скоро. 

Честито на новите мами - бързо възстановяване   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 278
А забелязахте ли, че все още нямаме нито едно бебче, родено на термин ?  Laughing Малеее, тея везни  ooooh!
И още нещо интересно, чакаме още 16 обявени момченца и 30 момиченца. Оборихме твърдението, че момичетата избързвали повече  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 13
Честито на новите мамчета! Да са здрави, пухкави и усмихнати техните бебчета! Simple Smile

Аз говоря на моя пришълец, че му е време вече да излиза, но нещо не можем да постигнем разбирателство по този въпрос и все още се скатава. Не ще и не ще. А на мен вече ужасно много ми се ще да си го гушна пък!

Шики, пребори ли настинката? Аз, да чукна на дърво, вече съм значително по-добре.

За стриите не искам изобщо да говоря...както и да се поглеждам в огледалото, защото се отчайвам тотално. Мазането нямаше никакъв ефект, за съжаление. Ама...ще ги преживеем тъпите стрии. Simple Smile Пак сме си най-убавите!
Усмихнат ден, мадами! Simple Smile И успех на всички, които ще се срещнат днес със слънчицата си!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честити бебонки на Крисси и НИкози, честито на всички родили мами, които пропускам-много здрави дечица да имате и бързо възстановяване
  bouquet  bouquet  bouquet

Сиси, на теб ли да пратя снимка на Момо за първа страница ?
Ние продължаваме борбата с кърмата, няма отказване, болят ме зърната, мажа с Лансинох ,но полза почти няма, почти ежечасно малкия е на гърда, дано да му стига, само за нощното хранене правя шише с АМ и то половин доза за дохранване, че поне нощем да е по-спокоен
Момичета, благодаря на всички,които се включиха със съвети по мойте притеснения, явно не е лесно,въпреки четенето на кърмаческия, практиката си е практика....

# 67
  • София
  • Мнения: 278
Тони, качи ги в снимка бг и дай линк тук или на лични. Ако ги имаш смалени, ако не-аз ще ги оправя  Hug

# 68
  • Варна
  • Мнения: 340
Добро утро  Simple Smile
Дойде ред и аз да изпия едно бързо кафенце и да попрочета из форума, преди да се захвана с домакинските задължения  Mr. Green.
Renni79, какво да ти кажа за реакциите на баткото Sad. Уж отдавна го подготвяме психически, но поведението му естествено се промени. Каза, че много харесва бебето, но това не му попречи да го удари по главата  Mr. Green /слава Богу лекичко/. Най-вече ревнува баща си, не му дава да припари до бебето, иска само с него да си играе. А върха на всичко беше като се напика.. и то в будно състояние. Абе няма да е леко, опитваме се да говорим и да не си изпускаме нервите и да му се караме, за да не се настройва още по-лошо. Чакам и другите мами с малки деца да споделят каква е реакцията им, ама те повечето още не са родили или не са се прибрали  Simple Smile.

Да ви разкажа и как мина при мен. Секциото беше планирано за 14-ти, но на 7-ми на прегледа се установи, че тоновете не са идеални и предвид малкото води и недобрата плацента доктора реши, че няма защо да чакаме толкова. Изтеглихме го за 9-ти и добре че го направихме – оказа се, че изобщо нямам води и плацентата вече не го храни, само щешеда се измъчи милото ако бяхме чакали. Бях със спинална упойка, честно казано очаквах по-добро изживяване, но е по-добре от пълната де, особено откъм възстановяването. Мъжа ми не искаше да присъства на операцията, но т.к. анестезиолога ни е познат и отиде и го вкара в залата. Като го видях се чудех да се смея ли, да плача ли  Mr. Green. Но издържа геройски, даже направи клипче от раждането на втория си син. На другия ден като ме видя да се мотам из коридора и полудя: Абе жена, отивай да си лягаш, вчера всичките ти карантии бях навън, днес къде си хукнала  Mr. Green. Пък аз се чувствах толкова добре и си поисках бебето още на втория ден. Имах достатъчно коластра, а и кърмата ми слезе на 3-я ден, може би поради по-честото слагане на бебо на гърдата. Кърмим се успешно, само жълтеницата малко ни тормози, но и с нея ще се преборим. За съжаление въпреки диетата след секциото, в болницата съм свалила само 5.5 кг. и имам за сваляне още 6, но и с тях ще се сборя – с 3-ма мъже в къи няма да ми е лесно  Blush.
Радкакака, Mighty babka с вас сме  newsm10
Miss Fairy, пиши ми, ако мога да помогна с нещо  Hug
Liqnka, много съм доволна от болницата. Значи откъм материална база изобщо не е ВИП отделението, даже топлата вода е от време на време, но откъм отношение от персонала нямам изобщо забележки – всички са много мили, а в крайна сметка за мен това е най-важното, не съм отишла на хотел. Ти при кой лекар ще раждаш?

Честити бебчета на Крисси, на Светла-3Х, на Мама Цвети и на Dany_ip, да са ви живи и здрави, а на вас бързо възстановяване   bouquet
Тони, нямам време да чета назад, за да видя какъв ви е проблема с кърменето, но предполагам, че другите са се включили с компетентни съвети. Ако нещо те притеснява – питай и най-важното – не се предавай  newsm10
Шики, ти пък си стой на д-то.. за къде си се разбързала  Mr. Green. Я си поспи малко още, че аз сега и да искам – няма  Tired

Sisilia, моля те да сложиш и снимка на Иван на първа страница: http://kolevi.net/ivan/images/ivan.jpg
Мале, то голям ферман стана.. пък кафето ми остана неизпито  hahaha

# 69
Боже, боже  Grinning Колко много бебоци са се появили. Да са ви живи и здрави. Да слушкат и да ви радват!
Аз покрай малката едва стигам до компютъра. Сравнително спокойна ми се струва, рядко плаче, ама докато спи гледам да свърша по нещо друго, че не остава време за писане и четене. Ето малко снимки да ни видите. http://picasaweb.google.com/zlatinaber/Alexandra#

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 723
Хеленка да му нацелуваш бузанките на Ванко от една леля от Бургас Hug

Злате , Алекс аз ще я нацелувам лично след седмица две като тръгнем по разходки-стига времето да позволи Hug

# 71
  • Мнения: 498
Успех днес на мамите решили да раждат и на бебчетата решили да излизат на бял свят  Hug

# 72
  • Мнения: 10
Успех днес на мамите решили да раждат и на бебчетата решили да излизат на бял свят  Hug
Благодаря!Дай Боже да е днес и всичко да мине нормално и без проблемно Praynig Hug

# 73
  • Мнения: 156
Честито на всички нови мами!  Да са ви живи и здрави дечицата, да се гледате безпроблемно!
 fingerscrossed на всички, които ще се запътят или вече са се запътили към родилното! Hug

# 74
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Честити бебчета на shivani, Nikozi, Крисси ,В4ера и Светла-3х ! Много да ви радват и скоро да пишете за първата среща с малкото съкровище!
Аз вчера сутринта си полегнах и се събудих от една приказка - някой ми каза Утре и аз се стреснах, защото багажа ми не е готов. Та дето се вика скочих и започнах да си глася багажа за болницата. Вече е нагласен и чака само да го пъхна в чантата /все го оглеждам и мисля да не забравя нещо/. През нощта голямо обикалене беше - все ставане до 00 и при едното падна тапата - този път  беше белезникава на цвят, ама просто няма какво друго да е. Към 5 ч сутринта нещата се успокоиха и аз си легнах. Съответно сутринта се успахме яката и се чудихме какво да направим - ако тръгнем да будим малката и да я гласим милия ще закъснее ужасно за работа, та решихме да я оставим, пък ако тръгне раждането и без това той ще дойде, та ще поеме и детето. Продължих да си спя и засега няма други признаци за предстоящо раждане, така че вероятно няма да е днес. Хич не ми се иска да излиза толкова бързо. За капак и телефона ми гръмна със служебни ангажименти и сега ще гледам да ги отметна един по един, че вляза ли в родилно и се отече работата, та минах само да огледам с кафето какво ново има и да се отчета и аз.

Общи условия

Активация на акаунт