Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето!

  • 12 247
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 638
Добро утро!

Аз да ви се оплача  Cry имахме 2-3 изаквания зелени и воднисти. Тази сутрин още нямам резултат. Чакам да видя какво ще ми сервира. От какво ли така стана  newsm78 Досега не са били такива. ПОзеленявали са от време на време, но сега ми изглеждат доста притеснително. Дано да се оправи Praynig

# 181
  • Мнения: 3 743
Ние днес отиваме на гости в Разград на баба и дядо. Майка ми има юбилей утре, навършва 60 години. Дано на малката пътешественичка пак й хареса пътуването Praynig. Като се върна, ще пиша.

# 182
  • Miami
  • Мнения: 412
 Ку-кук  Simple Smile

Кой става днес на 4 месеца  Mr. Green ... Жорко  Heart Eyes Да се почерпим Simple Smile


Честито и на всички празнували и празнуващи бебоци(скоро не съм честитила на никого)   bouquet

Тази нощ мина добре, с едно ставане за ядене. Обаче аз се събудих в 5,40, защото бях подгизнала в кърма  Close  Нагласих се аз с подплънките(еднократни ползвам вече) и си легнах спокойна, но като ставам какво да видя... зърното се показало през отвора(спя със сутиен за кърмачки) и си течеееее, а подплънката сухичка  #Cussing out Ей, аман, то да се смееш ли, да плачеш ли  вече...

Чаооо аз отивам да си гушкам сладкото бебче  Heart Eyes

# 183
Добро утро и от нас   Hug
Аз да се оплача че Ивко вече 3та седмица задържа тегло и започнахме интензивно захранване.
Ми той изяждаше по 180 мл. и като му дръпна шишето реев- гладно си е още детето  Rolling Eyes , затова и започнахме с каша на обедното хранене, но 1 седмица и пак нищо не е качил, в сряда започнахме зеленчуково пюре на обяд, каша следобяд и в млякото му разтварям едни специални бисквити които определено го засищат много повече не пищи след ядене вече.   chef
И ако тази седмица след това тъпкане не е качил незнам какво да правя. Иначе е много по спокоен вече- сит е. А вечер дори давам 210 и спи като пънче до 9 часа. За тези които са на АМ може ако искате да ги пробвате за по лакомите бебоци защото мен лично ме беше страх да не му разширя стомахчето, а бисквитите засищат.
За подсичането нашето беше много упорито и се оправихме с троика кремове които се смесват равни  количества - гентамицин, цинкова паста и нистатин.

Честити месечинки на всички днес и на Жорето на  Кори     bouquet

# 184
  • Мнения: 1 404
_ALISA_,аз като захраних Ния и тя спря да качва,педиатърът тогава каза,че е нормално,по-трудно усвоявала новите храни Rolling Eyes
Kory,честита месечинка Hug
Ние вчера бяхме в София,а на връщане какво пътуване направихме...не ми се помирисва повече кола,ще си се возя във влак Mr. GreenНа магистралата задръстване километри..и то на три места,коли,тъмница,бебето реве в колата,аз не мога да сляза да я успокоя...в чудо се видяхме.После пък един автовоз не можа да спре и се удари в колите отпред,слава богу нямаше пострадали,но аз съвсем се паникьосах.Караме като луди по пътищата,да ни пита някой закъде бързаме като всичко може да свърши за секунди SadНакрая се измъкнахме,спряхме на първата отбивка,приспах Виан в слинга и след кратко колебание си прибрахме кошчето в багажника,а я возих в слинг до Горна EmbarassedПовече в петък не стъпвам в София Crossing Arms

# 185
  • Мнения: 256
Честита месечинка Жорко!!! Много да слушкаш мама, да папкаш и да станеш голям, голяяяям!!!


Честит Имен Ден на всички Златчета, Златинки и други златни момиичета!!!



А с Валентина какво става, някой чувал ли е нещо, или аз съм й пропуснала някой пост? newsm78


Снощи се наспах, малкия се събуди само веднъж в 3 и после чак в 6 сутринта!!! Кой като мен! Wink

Тука е малко мрачно, може и да пропуснем дъъъъългата разходка.

# 186
  • Мнения: 75
ЧЕСТИТА МЕСЕчИНКА НА ЖОРЕТО!!!Да расте здрав, жизнен и с мнооого късмет!!!
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАщИ ДНЕС!!!

koon,, като излязоха памперс слийп енд плей реших да ги пробвам с каката (демек миналата година) и се получи това което описваш...ако си с тях пробвай други, на нас лайката не ни понесе, иначе все си мажа с едно кремче правено в аптеката за бебе и съм мн доволна Peace

bubolina06, ние сме на лактана от 2 мес.-супер е Peace, но да знаеш че и при тях има стара и нова партида, старите са 750гр,а новите 600 на същата цена, но имат някаква допълнителна добавка(уж по-хубао било) но аз още не съм открила къде има от новата Thinking А старата 1 може да се замести с 2 на 4 мес., а новата след 6, ние сме си с 1 Wink

Ние май бием рекордите по спане, вчера я събудих в 11, сега пак спи, май отивам да я дигам че изпускаме 1 хранене така, а най-интересно е че двете долни зъбчета май скоро ще се появят, много прозират и през деня е нацупена, киселка, обачеее нощем спи ли спи Laughing Ох дано е все така Praynig

Целувки на всички ви Hug

# 187
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Привет   bouquet .

Kory ,честита месечинка на Жорко  Hug


Тази нощ,незнам дали беше инцидентно,но Йоана спа от 8.30 до 6 ч.  Laughing . Като си заспа сама в кошарата,което се случва не много често.

Много се радва това дете на крачетата си,все ги пери да ги гледа,а като е в коша за кола или във ваната не откъсва поглед от тях  Joy , скоро май ще се усети да ги хваща .
Иначе голяма певица се извъди и нашата девойка,особено сутрин при първата смяна на памперс,такива арии върти смях голям. А най-много пее на климатика  Joy ,много му се радва и все му търталясва нещо.


# 188
  • Мнения: 657
Добро утро и от нас  Hug

Честита месечинка на Жорето, Кори мерси за почерпката! (чопвам си от малинките и черешите Blush) Честито и на другото Жоре на Дари75, на Борито, Митко и Денис! Всички да са много послушни и усмихнати дечица! Hug

Ние днес пак си поспахме до 6 часа, втори ден подред, брей, да не вземе да й стане навик Mr. Green Май по едно време се пробуди ама не помня, вече на всичко различно от плач не обръщам внимание, ааамаха. Crossing Arms
Днес официално преминахме на Либеро 4ка. newsm68 Вече няма зачервено от ластичетата, а й попиват добре и не са пропускали, засега. Flutter Ще видим после като хвърли бомбата как ще се държи това ми ти Либеро. hahaha ооооооо докато го напиша това и я пусна Joy Joy хахаха, като швейцарски часовник е таз мойта щерка. Mr. Green

айде после ще си допиша, че замириса Laughing

# 189
  • Мнения: 220
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БОРИСЛАВА, ЖОРКО, МИТАКА, ДЕНИС, АЛЕКС И ЖОРЕТО НА ДАРИ
Да са живи и здрави и да порастнат големи, умни и щастливи дечица!!!


Кори, много здравословна почерпка  Wink. Някои вече не кърмим, можеше да почерпиш по едно Бейлисче или марагаритка  Joy

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 11:28 от Малта

# 190
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Абе то доста празнуващи имало днес.

Честити месечинки и на Жорко на Дари ,на Борислава,Митко и Денис .
Да са живи и здрави и много да слушкат,спинкат и папкат  Hug  Hug  Hug

# 191
  • Miami
  • Мнения: 412
Кори, много здравословна почерпка  Wink. Някои вече не кърмим, можеше да почерпиш по едно Бейлисче или марагаритка  Joy

 Joy Малта, веднага бе душа, даже с кексче  Grinning



Благодаря ви момичета за пожеланията, да ви се връщат Simple Smile

# 192
  • Мнения: 13
Честит празник на всички празнуващи и от нас с Пепо!

  bouquet

# 193
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте  Simple Smile

Честити месечинки, на всички, които празнуват  bouquet
Мм, Кори, прекрасна почерпка Simple Smile

За Валентина и аз се бях сетила, че ми липсва, ама тя нали тръгна на работа явно няма време..

Ние тази сутрин ходихме двете  с Яна на пазар - с колата и после с кенгуруто и тя навръщане заспа в колата и така още с спи в столчето, ама аз от време на време я полюшвам с крак, че като я познавам, като нищо ще се събуди.
Ние и уикенда ще сме самички, тати чак утре вечер се прибира от Германия - не че не съм свикнала, ама вече ми липсва малко по-смислена комуникация от гукането с Яна Grinning

И аз смятам вече да минаваме на Либеро 4-ка, нищо че още нямаме 7 кила, както писах тройката стяга, а пък като пропускливост съм доволна от тях.

# 194
  • София
  • Мнения: 2 381
Честити месечинки на всички!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт