Да поклюкарим за новия кастинг на Слави

  • 22 922
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 212
Зареждам се страхотно като гледам вечер Слави, а този конкурс е чудесен. Всички двойки излъчват любов. Прави ми впечатление, че има много интелигентни млади хора, които искат семейство и вярват в любовта и ценостите. А това е чудесно. Французина беше сладур и половина, а как говореше български. За тях това е един от най-трудните езици.

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз ги гледах, и на мен са ми много сладки. Особено двете семейства с много деца, половината от единия брак, другата половина от другия, пък близначките, готини бяха. Последната двойка от снощи беше отврат, направо гнус пълна, но като цяло повечето са много готини и симпатични и се обичат и ме кефят. Дано им направят сватбата абсолютно незабравима, когото и да изберат.

# 17
  • Мнения: 1 844
страхотен конкурс!наистина този път слави удари десятката. Laughing
приятно впечатление ми направи,че има много млади двойки,искащи да сключат брак и все още твърдо вярващи в тази институция.
определено ще го гледам всеки ден с голям кеф!/особено,че скоро мина и моята сватба и аз все още съм на тази вълна.../ Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 475
   Тази вечер историята на последната двойка, беше трогателна- на жената по-точно, как осиновителите и са и взели детето  и не и го дават ! Много мъчно ми стана и се разплаках, че живеем в скапана държава, без нормални закони! Направи ми впечатление, че и Слави се натъжи, според мен той ще им помогне или поне ще намери начин да вземат детето при нея!!

# 19
  • Мнения: 63
Стана ми мъчно много за последната двойка, която показаха тази вечер - тези от Добрич. Кандидат-младоженката - осиновена, сладкарка, с 1 детенце на 8 и бъдещия и съпруг - стъклар, живеещи в таванска стая. Стана ми мъчно, за това как приемните родители на младоженката не и връщат детето, което ми е много странно как е възможно и се ядосах чак. Особено след като видях искрените сълзи и мъката в очите и.
Ами девойката 'терористка от Ал Кайда'??? Какви са тия хора, как може да има такъв човек, като бившия и приятел - незнам. Наистина - страдал е, че е бил зарязан, но Слави правилно реагира - в крйна сметка всеки сам си избира с кой да живее и какво иска да прави с живота си. Обикновено, обаче има силно наранена страна - но какво право има този човек, да съсипва живота на друг??!!? Та тази жена ако я бяха арестували - кой знае какво е могло да и се случи в затвора, докато се изясни случая. И въпреки всичко, тази жена винаги ще бъде гледана под лупа и както тя каза - изобщо не се знае, дали може да замине с бдещия си съпруг.
Боже, колко съдби и истории има навсякъде. А всеки си мисли, че неговото е най-страшно...
Тази вечер по-скоро се натъжих  Cry

# 20
  • Мнения: 4 784
   Тази вечер историята на последната двойка, беше трогателна- на жената по-точно, как осиновителите и са и взели детето  и не и го дават !
Наистина беше много тъжна историята на последната двойка и по - точно на жената  Sad.
А за историята "Ал Кайда" думи нямам просто!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 634
Много мъчно ми стана за жената от последната двойка  Cry, дори да не продължат по-натам, се надявам поне от екипа на Слави да и помогнат да си върне детето. По всичко личеше, че някой трябва да и подаде ръка, тя е толкова добра, че няма смелост да се изправи срещу родителите за да си вземе детето . Ужасна история .

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз се натъжих за женицата от последната двойка.Какви са тези родители не знам!Колкото и да са й помагали и да са се грижели за детето нямат право да причиняват това на дъщеря си и да искат да й отнемат най-скъпото!В крайна сметка детенцето винаги ще им бъде внучка и ако са в нормални и човешки отношения няма да имат никакъв проблем да я виждат и да се грижат за нея.А бе хора всякакви...

А пък този с доноса до ФБР - думи нямам просто!Почти е опропастил живота на това момиче (а може и на цяло да го е провалил, ако не я пуснат да замине).Заслужава да му хвърлят един здрав бой, ама и това ще му е малко...

Иначе шоуто си е супер и като цяло е разтоварващо.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 075
Последната двойка бяха толкова чисти и мили хора...
Много мъчно ми стана.
Дано Слави да им помогне по някакъв начин.
Иначе поздравявам екипа за това ново начинание - много е интересно, позитивно и не е правено до сега.

# 24
  • Мнения: 230
Aз също се разстроих от последната история, като цяло - от това, че не са в първа младост, а още живеят на таван под наем, от факта, че не й дават детето, както и от ужасно ниските им доходи .. скапана държава, бедна, изостанала, без законност. Толкова симпатични хора, а не могат да намерят брод. Радвам се, че поне са открили любовта. Слави реагира много адекватно.

След като свърши предаването, у мен остана надеждата, че той ще се опита по някакъв начин да им помогне.

# 25
  • Мнения: 4 520
Снощи бях умряла за сън и не гледах, но ме заинтригувахте с коментарите си. Добре, че ги качват в сайта на бТВ, по-късно днес ще гледам.

# 26
  • Мнения: 1 544
Аз също снощи неможах да го гледам и след коментарите тук ми стана интересно каква е последната история ,изгледах го ,но нищо не разбрах  Rolling Eyes Жената реално не каза защо не си взима детето  newsm78

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Големи сладури има в кастинга.
Надявам се да не се оакат сценаристите този път и да се получи добро шоу.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 075
Защо никой не пише тук?

Снощи всички бяха страхотни! Така се разчувствах...
Най-много ми хареса предложението на французина, беше много романтично как се мъчи с българския Simple Smile

# 29
  • Мнения: 49
И на мен много ми харесват, нямам търпение да гледам и днес  newsm44 Обаче не можах да не се разсмея на последната двойка, когато Наско от БТР запя "Спасение"... толкова неподходящо, че няма накъде  hahaha Може би имат някакви спомени, свързани с тази песен, иначе си е абсолютен "сватбен гаф"  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт