Да поклюкарим за новия кастинг на Слави

  • 22 933
  • 317
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 607
Ася доскоро я виждах често.Сега се е преместила да живее в друг квартал.Винаги е била толкова лигава.Нещо не ми допада на мен такава превзетост.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 692
Като чух водещия как набързо изрецитира какви са наградите и щях да падна. Това, което не ми допадна бе, че имат само 2 седмици за подготовка- айде набързо да оженим младите и да приключваме с този кастинг, датата 14.02. е толкова тривиална за сватба.

# 272
  • Мнения: 1 558
Честито на младоженците!!!И според мен е много припряно  ooooh!за 2 седмици как се организира сватба.Ми то само васерманите отиват десетина дни.
Какви 10 дни???????????На нас ни направиха медицинските за едно кафе време(около 40 мин)

# 273
  • Мнения: 6 713
Кой е форума на предаването, някой знае ли? Слави докато е болен, със сигурност чете. Някой трябва да му каже в края на краищата че прави цигански истории. Ако ще дава, да дава като хората.  Или ще правя сватба, или няма да се излагам със 100 човека.

 Peace

# 274
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Честито на младоженците!!!И според мен е много припряно  ooooh!за 2 седмици как се организира сватба.Ми то само васерманите отиват десетина дни.
Какви 10 дни???????????На нас ни направиха медицинските за едно кафе време(около 40 мин)
newsm10 При нас даже за по- малко!!!

# 275
  • София
  • Мнения: 4 884
Явно представите на всички ни за сватба са твърде различни,което е нормално!Но аз лично бих останала с чувстото,че съм излъгана,ако участвам с състезание с гръмкото заглавие "Моята голяма телевизионна сватба" и накрая,когато спечеля,се окаже че вместо сватба,ще имам едно тържество по бързата процедура.Според мен идеята на това предаване беше да организира за една обикновена влюбена двойка церемония,каквато те НЕ МОГАТ да си позволят(затова изброих Ал.Невски,камъни Сваровски и др.простотии),а не средностатистическа сватба,защото за никоя от явилите се двойки не е проблем да си поканят 100 човека гости,примерно.

# 276
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
За мен също 14.02. е малко като време, мен вс еми трябва още време да помисля за още нещо...
Но помислете малко, ако протакат повече, вече ще сме загубили интерес към победителите, Слави ще започне нов проект и после ни в клин ни в ръка да ми показва някакви младоженци, дето даже съм забравила кои са... Точно навреме е всичко.. пък и според мен, отдавна са приготвили всичко, остават им само малките детайли, за които с една добра агенция и 14 дена са им много!

# 277
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Явно представите на всички ни за сватба са твърде различни,което е нормално!Но аз лично бих останала с чувството,че съм излъгана,ако участвам с състезание с гръмкото заглавие "Моята голяма телевизионна сватба" и накрая,когато спечеля,се окаже че вместо сватба,ще имам едно тържество по бързата процедура.Според мен идеята на това предаване беше да организира за една обикновена влюбена двойка церемония,каквато те НЕ МОГАТ да си позволят(затова изброих Ал.Невски,камъни Сваровски и др.простотии),а не средностатистическа сватба,защото за никоя от явилите се двойки не е проблем да си поканят 100 човека гости,примерно.
Тук си 100 % права. Защото сватбата, която ние си направихме и беше по джоба ни, беше точно такава, каквато е в наградата на Слави, а ние никак не сме от заможните (аз учителка, а съпруга ми шофьор!)

# 278
  • Мнения: 4 535
Абе момичета, вие откъде имате вътрешна информация за сватбата?  Thinking Откъде знаете какво ЩЕ бъде и какво НЯМА да бъде? Аз нямам никаква идея, освен мястото на ресторанта. Защо решихте, че няма да има Сваровски и гълъби?  Thinking

# 279
  • София
  • Мнения: 747
За мен също 14.02. е малко като време, мен вс еми трябва още време да помисля за още нещо...
Но помислете малко, ако протакат повече, вече ще сме загубили интерес към победителите, Слави ще започне нов проект и после ни в клин ни в ръка да ми показва някакви младоженци, дето даже съм забравила кои са... Точно навреме е всичко.. пък и според мен, отдавна са приготвили всичко, остават им само малките детайли, за които с една добра агенция и 14 дена са им много!
Абсолютно съм на това мнение.Аз няма да мога да събера сто човека за сватба newsm78.
А едва ли обикновения човек,може да си позволи шоу програма от трима артисти,ку ку бенд и Слави

# 280
  • Мнения: 3 827
Кой е форума на предаването, някой знае ли? Слави докато е болен, със сигурност чете. Някой трябва да му каже в края на краищата че прави цигански истории. Ако ще дава, да дава като хората.  Или ще правя сватба, или няма да се излагам със 100 човека.
той отдавна ги прави тия цигански истории ,
преди време имаше някакво състезание , в което наградата беше  кола втора употреба

# 281
  • Мнения: 2 518
Ама вие какво се чудите, че имали две седмици?  newsm78 Нещата са организирани месеци предварително.100 гости били малко?!Че вие пък колко искате? 1 000? За какво са им повече?

# 282
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Явно представите на всички ни за сватба са твърде различни,което е нормално!Но аз лично бих останала с чувството,че съм излъгана,ако участвам с състезание с гръмкото заглавие "Моята голяма телевизионна сватба" и накрая,когато спечеля,се окаже че вместо сватба,ще имам едно тържество по бързата процедура.Според мен идеята на това предаване беше да организира за една обикновена влюбена двойка церемония,каквато те НЕ МОГАТ да си позволят(затова изброих Ал.Невски,камъни Сваровски и др.простотии),а не средностатистическа сватба,защото за никоя от явилите се двойки не е проблем да си поканят 100 човека гости,примерно.
Тук си 100 % права. Защото сватбата, която ние си направихме и беше по джоба ни, беше точно такава, каквато е в наградата на Слави, а ние никак не сме от заможните (аз учителка, а съпруга ми шофьор!)

явно доста са вдигнали заплатите на учителките щом като сте правили сватба в ресторанта на хотел Метрополитен, всичко ви е било организирано от сватбена агенция, имали сте и граждански и църковен брак, лимузина и 100 човека гости, а да не говорим, че са ви свирили Ку-ку бенд

нашата сватба беше от 80 госта и не излезе никак евтино, така че нека видим събитието, а после да злорадстваме

за мен това, което беше изброено като награда, е представата ми за една голяма и прекрасна сватба

# 283
  • Мнения: 4 380
Това че на вас не ви е по джоба да съберете повече от 100 човека, не значи че това е представата за нормална сватба (даже не говорим за пищна телевизионна) . Дори на сватбата на родителите ми са били над 200 човека. Има различни хора, с различно количество рода, близки и познати.

# 284
  • Мнения: 4 535
xenia, а ти поне от време на време може да се опиташ да не бъдеш груба.  Peace Ей тъй, за разнообразие.
Напълно съм съгласна с Myriam.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт