Да поклюкарим за новия кастинг на Слави

  • 22 933
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 380
xenia, а ти поне от време на време може да се опиташ да не бъдеш груба.  Peace Ей тъй, за разнообразие.
Напълно съм съгласна с Myriam.  Peace

Това че казах че не ви е по джоба ли наричаш грубост?  По-негрубо липса на финансова възможност за повече гости как се нарича?

# 286
  • Мнения: 4 535
Защо мислиш, че е липса на финанси при всички? Дори и да беше, не е много коректно все да се изтъкваш колко си НАД другите.
За мен е личен избор - ужасявам се от мисълта да имам повече от 80 гости на сватбата си. Ако изобщо я направя. Но с това не слагам квалификации на желаещите 'пищни' сватби, нали?

# 287
  • Мнения: 1 955
На мен и 100 души са ми свръх. Не е до липса на финансова възможност, а до различна представа за сватба явно  Grinning
Това че на вас не ви е по джоба да съберете повече от 100 човека, не значи че това е представата за нормална сватба (даже не говорим за пищна телевизионна) . Дори на сватбата на родителите ми са били над 200 човека.
Хич не ми хвали едновремешните сватби с по 200 човека  Laughing С оркестъра пред дома на булката и задължителното хоро на улицата  Crazy

# 288
  • Мнения: 4 380
Защо мислиш, че е липса на финанси при всички? Дори и да беше, не е много коректно все да се изтъкваш колко си НАД другите.
За мен е личен избор - ужасявам се от мисълта да имам повече от 80 гости на сватбата си. Ако изобщо я направя. Но с това не слагам квалификации на желаещите 'пищни' сватби, нали?


По какво си направи заключения за изтъкване? Shocked Ти ако желаеш скромна сватба, това не значи че мечтата на всеки е за такава. 80 човека това е нищо. На моята бяха толкова, но само защото беше в чужбина и от моя страна бяха единствено родители. Това не е образец за сватба. 100 човека-това си е абсолютен минимум, най-много до покана на първи братовчеди. Не и за всеки, братовчедите на мойто мъж са толкова че за 20 години така и не запомних имената на всички.
Ако не ставаше дума тук за средства, не би имало ограничение на числото на гости- всеки да кани толкова колкото смята подходящо за прилична сватба.

# 289
  • София
  • Мнения: 747
Ами то,така е.Като тръгнат да се канят всички братовчеди,първи,втори и т.н. от селата,дето се събират само по сватби,нормално.Аз понеже съм от София,максимум 50 човека рода и приятели мога да поканя Mr. Green

# 290
  • Мнения: 4 535
С оркестъра пред дома на булката и задължителното хоро на улицата  Crazy
O, ще се изненадаш за колко хора това е 'стандартът' за сватба.
xenia, няма значение. моля те само не използвай думи от сорта на "бедняшки" под път и над път. Не всичко е пари, приятелко.

# 291
  • UK
  • Мнения: 3 959
Родителите ми са имали 300 гости на сватбата си. Ужасно.

# 292
  • София
  • Мнения: 747
А моите са били само с кумовете Peace

# 293
  • Мнения: 4 380
С оркестъра пред дома на булката и задължителното хоро на улицата  Crazy
O, ще се изненадаш за колко хора това е 'стандартът' за сватба.
xenia, няма значение. моля те само не използвай думи от сорта на "бедняшки" под път и над път. Не всичко е пари, приятелко.

Разбира се че е пари. Начинът на мислене на хората се променя с бедняшкия стандарт. Ценностите се менят, кръгът на приятелства се мени, и начинът на живот също. 100 човека сватба е СКРОМНА И БЕДНА на всички времена и в която и да е страна.

# 294
  • Мнения: 6 713
Няма значение кой какво мисли за броя на гостите на една сватба, това е моята ГОЛЯМА ТВ сватба! Според мен "голяма" и 100 човека нямат нищо общо помежду си. Crossing Arms Naughty
Още повече, че ще присъстват сигурно всички от екипа, много важно, че са част от кастинга, какво ще правят те там? Thinking

Искрено се надявам пупенцата да са в центъра на това тяхно събитие, а не Слави, Годжи или някой от сценаристите Sick

# 295
  • София
  • Мнения: 747
Щом са отишли там да се състезават за сватба,каквато-такава.Явно нямат възможност да си я направят.А който плаща музиката,той поръчва,това е било ясно предполагам още в началото на състезанието.Така че,Слави ако иска, може и само него да гледаме,или каквото и да поиска той.Това е положението,безплаен обяд няма.Направо ме изумявате с това,че сто човека било бедняшка сватба Shocked,според мен е чиста показност и комплексарщина.

# 296
  • Мнения: 6 998
Някой знае ли къде може да се гледа финала?

# 297
  • Мнения: 304
На сватбата на мойте родители е имало хора, които майка ми не е познавала и забележете тези гости са били поканени от нейна страна, т.е. от страната на баба ми и дядо! Сватбата е била с 400 гости, едно време така са се правили сватбите. Сега и да искам не мога да поканя повече от 100 човека, защото ще се наложи да каним хора, които нито са ми близки, нито някога ще бъдат. Това си е моята сватба, а не на родителите на мъжа ми или моите, така че няма нужда да каня техните братовчеди и приятели!

# 298
  • Мнения: 1 955
xenia, пълниш ми душата  Mr. Green
А разлика между скромен и беден дали правиш случайно? Laughing

# 299
  • Мнения: 2 321
Сутринта младоженците казаха по БТВ,че са поканили всички 12 двойки финалисти - такава била предварителната им уговорка зад кулисите - който спечели кани всички останали и така.Значи 24 места вече са заети Mr. Green
Другите гости също са били поканени,чакали само потвърждение,така,че не ги мислете много ,работата е уредена..
Колкото до бройката ми се струва нормално 100 човека.Лично аз не съм превъреник на огромните сватби,на нашата имаше около 70 човека .

Общи условия

Активация на акаунт