"Часът на Мама" по Бтв - какво е мнението ви за предаването?

  • 7 689
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Водещите са приятни, специално Ива Дойчинова и преди я харесвах. Не го гледам винаги обаче, зависи от темата.

# 16
  • Мнения: 1
На мен ми харесва,но не го следя специално.Много ми хареса от предния петък например съветите на д-р Михайлов- научих много полезни неща и се възползвам от съветите му и засега съм доволна.Да като цяло се радвам,че има такова предаване.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
в началото го гледах, но наскоро пускайки си го забелязах че доста са се изчерпали Rolling Eyes
е, имат и още добри попадения, но в крайна сметка като го дават всеки ден е нормално да поизтъпее на моменти. Peace

# 18
  • Мнения: 925
Хубаво е предаването, водещите са много свежи и готини. Само че напоследък става като "На кафе" - много общи теми, нямащи особена връзка с майчинството и отношенията в семейството. А предаванията им с моден привкус са ми откровено досадни.
Гласувах с Отличен 6, обаче, харесвам предаването Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 796
На мен ми харесва, водещите са симпатични, темите в повечето случаи са ми интересни Peace

# 20
  • Мнения: 1 674
гласувах с (в неудобно за мен време е)

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
Не го гледам! Няколко пъти се опитвах, но не ми беше интересно.  Peace

# 22
  • Мнения: 2 960
Като тематика бива  от нЕмай къде ,като държание на водещите-от време на време издишат доста .Не мога да кажа ,че го следя .При прещракването на каналите се заглеждам за малко и от това което виждам -давам оценка среден 3. Като цяло не ми е интересно ,разговорите не ме грабват ! Peace

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 13:17 от daninka

# 23
  • Мнения: 11 004
Не го гледам, понеже не ми е интересно. Гледала съм няколко предавания в началото, но не ми допадна като цяло. Опитваха се да обсъждат интересни теми, но не се получаваше - водещите също имат вина за това.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Специално конкретизирах (или поне се опитах) причините за негледане.
Peace Не мога да променя гласа си обаче.

Опитах се да го променя това.

# 25
  • Мнения: 2 236
Абе честно казано мн ми е захаросано - и студиото,и водещите.А темите им понякога нямат нищо общо с майчинството и отглеждането на децата....Среден 3 от мен....

# 26
  • Мнения: 2 069
не ми харесва
рядко има теми които ми харесват и ме интересуват


 

# 27
  • Стара Загора/Сливен
  • Мнения: 75
Харесва ми.Гласувах с 6.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 556
На мен ми харесва предаването.Яд ме е само,че му смениха часа и не винаги мога да го гледам,защото точно тогава излизаме с малкия на разходка.В 15.часа по намирах време да го гледам.

# 29
  • Мнения: 6 713
Да, харесва ми предаването. Канят се различни гости - педиатри, майки. Важното е да се чуват всички мнения. Peace
За водещите - повече харесвам Боги, много е сладка и добричка. Simple Smile Ива и тя е готина, ама някакси гласът й ми е много странен. Thinking
Темите са най-различни, аз не очаквам да дават всеки ден теми за захранването, има деца на всякакви възрасти.
Но пък и аз не харесвам темите за мода! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт