Комплексари ли?

  • 3 800
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
Е то има ли някой без комплекси  newsm78и това с размерите.........  Grinning
проф..Николов бивш декан на Физ.факултет в СУ казваше
"Гравитацията е голяма кучка"
Та дали ще заприличат на печени чушки за жените,или на акордеони при мъжете,то това е неизбежно!
 П.П.За протокола 85D с тенденция да растат в близките 6 месеца

# 61
  • Мнения: 305
Щом е сериозна темата...
Ами на мене колкото повече ми увисват циците, толкова по- са ми малки комплексите.
Сериозно!

# 62
  • Мнения: 2 448
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green


Е сега,въпрос на време е да станат на хармоника Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 892
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green



Аааа, не се комплексираме за сега. Даже може и друго яче да се каже - профилактична грижа за здравето. Мисля си го. Дет се вика ще се изгърбя. 
Ще вземете да провокирате пък Вие сега тема - има ли размера значение. Или да я възродите, ако вече е имало такава. 
Но!!! Размерът така или иначе няма значение, то когато стрелката предимно сочи 18.30, поради комплекси, е все тая каква е големината/дължината на стрелката.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:16 от NinoTino

# 65
  • Мнения: 24
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green



да не мислиш, че ми е лесно?!

# 66
  • Мнения: 2 401

п.п. 75 C. Не са ми достатъчни , но това е положението.

Тука май лъсна един реален комплекс.  Монахиньо, редно е да  докажеш горното твърдение иначе ще те бъзикам където те срещна на тема "цици".

# 67
  • Мнения: 3 405
Да, не знаеш откъде ще те тресне и после на психоаналитик.
Комплекс е сигурно някаква съвкупност. Трябва да има натрупване до счупване.

Психотерапевт, не психоаналитик Simple Smile
И да, комплексът е съвкупност.
И всеки си има комлекси, комплексчета, комплексченцета.

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

# 68
  • Мнения: 502
       Имат всички комлекси,ясно е. Но кой им ги лекува,и как? Кажете изпитан цяр...

# 69
  • Мнения: 2 401

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

"75С" не е ли твърде голяма цица на твърде крехко телце?  newsm78

# 70
  • Мнения: 3 405
Да, за крехко телце е голям. Не съм виждала телцето на монахинята обаче  Grinning

       Имат всички комлекси,ясно е. Но кой им ги лекува,и как? Кажете изпитан цяр...

Психотерапевт и подходяща психотерапия, ako комплексът пречи на човека да води нормален живот. И доза отклик от страна на комплексирания.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:48 от Анджелина

# 71
  • Мнения: 502

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

"75С" не е ли твърде голяма цица на твърде крехко телце?  newsm78
 Ама моля ви се,някои неща никога не са твърде големи. Винаги са си таман..

# 72
  • Мнения: 2 388
Кое желаете да докажа г-жо Минзухарова?  Laughing Размерът на гръдната ми обиколка или че съм на път да придобия реален комплекс, защото пишещи дами тук започват от р-р "D" и завършват на  р-р "Й"?

# 73
  • Мнения: 502
   И какво ми говорите за голям бюст и комплекси... Виж,голям задник и комплекси-това си е съвсем в реда на нещата.

# 74
  • Мнения: 3 405
Допълвам се: размерът на бюста е въпрос на гледна точка.

Общи условия

Активация на акаунт