Комплексари ли?

  • 3 784
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Лиске, не си ли изби комплексите най-после?
Това съчини вчера една дама. Попитах я точно
кои, та да наблегна на изкореняването им. Ама
и досега нямам отговор, та реших, че всъщност
нямам комплекси. Човек ли съм тогава, не съм ли.
Да ви призная под секрет, сещам се обаче за два.
Пея фалшиво, но пък избивам, като говоря вярно.
Имам огромни гърди, но ги крия зад хубав сутиен.

Кои са вашите комплекси? Имате ли? Как ги избивате?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Комплекс ми е добре развития нарцисизъм...

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ех, не им мината модата на тия комплекси.  Laughing Няма да забравя една шопска баба, много възмутена, която викаше на един дядо: "Целийо си у комплекси!". А дядото (ухилен): "Кога бех млад, само един комплекс те интересуеше."  hahaha
П.П. Де да знам, Лиске.  newsm78 Не съм по дълбоките себеанализи (и анализи Laughing). Каквато съм, такваз съм.  Blush

# 3
  • Мнения: 24
Лиске, "комплекс", "комплексар" са тотално демодирани термини, които бяха в употреба в края на 80-те и началото на 90-те....ама ти тва от де ще го знаеш, като си загубила връзка с живия български език и единствено в самотните, студени, берлински нощи, докато касетофончето тихо припява песни на Слави Трифонов, рониш тежки емигрантски сълзи...нихт вар?

Сега на мода са кратките, просъскани определения като: "нещастник", "цървул" или "прошляк"...както и вталените кашмирени палта до над коляното....кафяви естествено! Но вие това си го знаете, нали?

# 4
  • Мнения: 101
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена. Ама не го избивам, по-скоро ме кара да изпадам в депресивни състояние, обаче определено не си позволявам да страдат други хора щото имам някое кило отгоре, те не са ми виновни.

# 5
  • Мнения: 3 447
Ех, не им мината модата на тия комплекси.  Laughing
Комплексите са като недоклащането, евъргрийн обида  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена.
...

Този се избива с повечко белгийски шоколад.

# 7
  • Мнения: 2 448
Това, че не съм си самодостатъчна. Това, че се чувствам щастлива само, когато мога да се огледам в нечии очи и да усетя, че съм специална за човек, когото обичам ... Това, че имам нужда да показвам любовта си и не мога да си кажа, че аз съм всичко, което ми трябва в този свят.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ей, и комплексите си превърнахте във фукня, евала!  Laughing

# 9
  • Мнения: 14 502
аман от клишета

# 10
  • Мнения: 3 447
Ей, и комплексите си превърнахте във фукня, евала!  Laughing
Joy
Давай, давай, и ти можеш  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 300
И аз като Василиса не се замислям особено.
Когато бях малка исках да имам сини очи и руса къдрава коса, мносго страдах, още повече, че братовчедка ми имаше всички тея благинки. А аз бях циганче. Пораснах обаче и забравих.
Имам много недостатъци и не мога много неща, но някакси не съм се комплексирала май. Какво от това, че пея фалшиво? Милото толкова се забавлява с акапелата ми на Always, не знам дали има друго нещо, с което бих могла да го развеселя толкова.

# 12
  • Мнения: 305
Лиске, не си ли изби комплексите най-после?
Това съчини вчера една дама. Попитах я точно
кои, та да наблегна на изкореняването им. Ама
и досега нямам отговор, та реших, че всъщност
нямам комплекси. Човек ли съм тогава, не съм ли.
Да ви призная под секрет, сещам се обаче за два.
Пея фалшиво, но пък избивам, като говоря вярно.
Имам огромни гърди, но ги крия зад хубав сутиен.

Кои са вашите комплекси? Имате ли? Как ги избивате?
Еееей, Лисе...
Винаги съм подозирала баща си за определени забежки, макар, че огромните гърди ми идват по майчина линия...
А и пея фалшиво с правилна дикция...
А ако се окажеш и възпълничка брюнетка с апетит за половин Китай - то нек' си споделим комплексите, сестро  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Давай, давай, и ти можеш  Laughing

Ми цяла тема пуснах за плюсовете на безсексието.  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Като малка много страдах, че ми е тънък глезена... После се осъзнах, де. Явно всичко е въпрос на възприятие.

# 15
  • Мнения: 2 961
Лиске, какъв ти е сутиена?
Че ни съвпадат някои от комплексите.

# 16
  • Мнения: 2 716
Пея фалшиво и само на пияна глава.
Малките гърди ги  крия с хубав сутиен  Mr. Green
Не умея да получавам комплименти - съответно старая се да избягвам таз конфузна ситуация.

# 17
  • Мнения: 2 401
Ако искаш вервай, мислих, мислих и не можах да се сетя. Не че ги нямам де, имам сигурно някакви и със сигурност ги избивам тука. Къде другаде..

# 18
  • Мнения: 101
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена.
...

Този се избива с повечко белгийски шоколад.
Всъщност не ям сладко, не по тази причина, по принцип не ям, ама щом казваш, че има ефект, ще взема да се пробвам Rolling Eyes Sunglasses

# 19
  • Мнения: 742
Самият факт, че си пуснала цяла тема, говори каква комплексарка си. А фактът, че пиша в тая тема, говори каква комплексарка съм аз.  Grinning
 Аз си обичам комплексите. Единият ми е, че съм по-глупава отколкото изглеждам и винаги е под въпрос момента, в който природната ми тъпота ще лъсне. Това ме държи нащрек и ползата от тоя ми комплекс е, че ща-не ща, поумнявам. Работя върху себе си демек. Laughing Другият ми комплекс е с мъжете. И него си го обичам(комплекса де), заради него флиртувам безобразно, но тая безобразност ми носи доста дивиденти  Laughing Третия ми комплекс е свързан с една определена част от тялото(Борисе, знам че ме четеш, не се хващай за пакета, за очите иде реч). Но комплексите на физическо ниво се научих да ги преглъщам, така че все едно нямам такива  Grinning

# 20
  • Мнения: X
Ми той си е един, ама достатъчен и плодовит- за малоценност- обаче едно ме успокоява,че може би ненапразно съм си го завъдила, може пък да се окаже истина ако съвсем никой не ми дойде на погребението да види добре ли ме е завила челядта.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 779
Намерих определение на комплекси, че не ми беше много ясно!
http://teachme.blog.bg/viewpost.php?id=103720

Лиске, чети и си записвай. Пък току виж излязло, че по никоя точка не "печелиш". Mr. Green
Аз ще си призная, след като ги прочета.

# 22
  • Мнения: 3 423
Самият факт, че си пуснала цяла тема, говори каква комплексарка си. А фактът, че пиша в тая тема, говори каква комплексарка съм аз.  Grinning

Ох, супер е, че замаза, защото щях да се
комплексирам още повече. Като че ми е
малко да разкъсвам между старомодното
и евъргрийна. Добре, че имам бая сутиени.

# 23
  • Мнения: 742
Престани да ме комплексираш с тия сутиени. Аз имам само два, и то с подплънки.

# 24
  • Мнения: 984
Честно да ви кажа, всичките сте в грешка. Twisted Evil
Сега малко обучение /припомняне, за вече обучените/:
Комплексът, колеги, е понятие илюстриращо отвърлена в подсъзнанието мисъл. Така казва авторът на термина - чичко Фройд.
Така че верният въпрос е страдате ли от чувство за малоценност /по Адлер/ и защо. В противен случай, ако допуснем, че все пак Фройд е казвал истината и "комплексът" е "мисъл", то излиза, че огромните цици на Лиска са елемент на подсъзнанието и. Mr. Green
От друга страна едни огромни цици докарват чувство за малоценност на колежката от съседното бЮрУ, която всячески се пъчи и иска да догара чашка /поне/ В, ако не С Laughing
Ако е вярно и твърдението, че колкото са ти по-големи циците, толкова си по-тъп и настоятелен - да, за мен важи. Joy

Развивам чувство за малоценност като чета ЕлиСт - богатство на изказа и ведрост на характера. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 194
Тшшшшш, алоооуууу Mr. Green

Темата за комплекси ли е , или за сутници?

Намират ми се....., последните Crazy hahaha

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То сте взели всичките интересни комплекси, да не смее да се обади човек...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мишон, ти къде преподаваш?

# 28
  • София
  • Мнения: 38 779
Не е Фройд, а е Юнг!!!
Чета, чета и естествено все повече изперквам!
Няма да ви кажа кои си харесах пък!
Щото май от всико си имам по малко...

# 29
  • Мнения: 984
 
Мишон, ти къде преподаваш?
Shocked В колежа за изтрещялки, разбира се! Laughing Запиши се, много ще ти е приятно.

Дилянке, не ми се спори на научни теми, особено в тема за сутиените на Лиска. Laughing Peace

# 30
  • Мнения: 516
Комплекси (или чувство за малоценност Mr. Green) всеки има, разбира се. Номерът е да съжителстваш с тях, без да ти се налага да стигаш до консултации с Мишон по темата. Естествено, че няма да ви кажа моите. Все пак имиджът ми е на кучка. Нали, Мишонче?  Wink
Сутиенът не го докарвам като на Лиска, но е приличен размер.

# 31
  • Мнения: 4 300
Дефинирай приличен Mr. Green

# 32
  • Мнения: 984
Е, Флоро, какво изказване направи! Поне бъди мъж и дай дефиниция на "приличен". Безобразие!

П.П. Рокса ме изпреварила.

# 33
  • Мнения: 2 891
Разберете се последно за какво е темата, та да се включа  Blush

# 34
  • София
  • Мнения: 38 779
Ей сега разбрах - откакто минах от чашка В към чашка С, съм развила един комплекс - нарцисизъм и не мога да се отлепя от огледалото!

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До момента, в който започна да си измервам бюста на дължина, а не на обем на чашката, отказвам да се комплексирам на тази тема!

# 36
  • Мнения: 3 423
Не исках да ви комплексирам толкова
със сутиените си и това под тях, сори.

# 37
  • Мнения: 3 405
Комплексът става контролируем, когато бъде открит от притежателя му.
Гледам ви си знаете вашите, значи всичко ви е наред  Laughing

# 38
  • Мнения: 516
Приличен- 85 Б. Мерси!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:10 от Дона Флор и нейните двама мъже

# 39
  • Мнения: 3 782
Казано речене, реши и я пусна темата.
Тук имам чувството,че всеки се заяжда с всеки.
А ние с малките гърди,какви комплекси трябва да имаме, защото аз съм от тях. Mr. Green Поне балерина да бях станала.
Иначе и аз като Пасинет съм силно зависима от човека до себе си, не мога да живея без мисълта за друг.
Е според други потребители имам и други комплекси, но уви аз не ги забелязвам. Mr. Green
buttinsky, няма да си сама там, сигурна съм. Wink

# 40
  • Мнения: 1 212
Аха .... "За дънките, гащите, бюстиените и още нещо... "  - 2  Laughing
Ей сега ще дойде Татти да ви премести в КМ
Хмм или по-лошото  Thinking

Бързам да кажа по-същество : не съм, не съм комплексар  !  Mr. Green
Комплексарка, по- може  Grinning

# 41
  • Мнения: 2 388
Темата за мен е сериозна. Виждам, че взе шеговита насока.
Имам. Мисля, че мога да ги контролирам или поне да ги избивам, като правя нещо добро за себе си. Работила съм по въпроса и още го правя.

Това ми хареса:

Комплексът става контролируем, когато бъде открит от притежателя му.

п.п. 75 C. Не са ми достатъчни , но това е положението.

# 42
  • Мнения: 3 423
Тук имам чувството,че всеки се заяжда с всеки.
А ние с малките гърди,какви комплекси трябва да имаме


А, не, тази тема не е за заяждане, а за
обмяна на опит, ноухау, взаимопомощ.
Но и опознавателна и вдъхновителна.

По въпроса за малките гърди, не смятам,
че е наложително да се комплексираш,
в крайна сметка и те увисват все някога.

И, да, темата е сериозна!!!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:25 от Liska

# 43
  • Мнения: 3 405
Флор, тъкмо щях да искам уточнение по коя номерация се измерваш и ти се коригира  Grinning
За малко да питам колко големи са близнаците носещи тез' шапки.

# 44
  • Мнения: 3 782
Всичко ще увисне рано или късно.
П.П. нямах предвид тази тема, говоря по принцип за форума.
Темата наистина е сериозна,но според мен много малко хора осъзнават комплексите си или се страхуват да се изправят срещу тях.
"Това, което не ни убива, ни прави по-силни."

# 45
  • Мнения: 516
Анджи, явно ми лъсна единия комплекс.  Mr. Green
ani_4ka , не търси под вола теле. Досадно е.

# 46
  • Мнения: 5 940
Не съм особено организирана домакиня. Избивам си комплекса като наблягам на други занимания. Демек - не ме бива в къщовничеството, ама виж ме как хубаво рисувам с листа по двора... А ...и  дребчо вече пише първата буква от името си в пясъка.

# 47
  • Мнения: 2 478
Иначе и аз като Пасинет съм силно зависима от човека до себе си, не мога да живея без мисълта за друг.

Аз това не го разбрах какъв комплекс е newsm78
Иначе за себе си мога да кажа,че имам доста недостатъци,но не съм ги развила в комплекси.
И искрено се радвам,че не страдам от комплекса за кастрация Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 448
Иначе и аз като Пасинет съм силно зависима от човека до себе си, не мога да живея без мисълта за друг.

Аз това не го разбрах какъв комплекс е newsm78

Aми трудно е понякога, защото зависиш от наличието или не на друг. От неговата оценка за теб, независимо, че ти сама можеш да смяташ че струваш много, само по себе си не те топли, ако не се огледаш в други очи. И не става дума за хорското мнение, а за конкретния човек, който искаш да види нещо специално в теб.

# 49
  • Мнения: 3 782
Колкото и да си успял, колкото и неща да си постигнал, няма ли го удовлетворението в очите на "другия", все едно си Нищо.
Успокоих се че има и други като мен.

# 50
  • Мнения: 5 940
Да е важна оценката на този, който обичаш не е комплекс, а умение да общуваш.

# 51
  • Мнения: 2 478
Пасинет аз това го разбрах много добре. Grinning
Но в посочения цитат на аничка мисълта е противоречива.Това не можах да разбера.

# 52
  • Мнения: 3 782
Пасинет аз това го разбрах много добре. Grinning
Но в посочения цитат на аничка мисълта е противоречива.Това не можах да разбера.
Без "мисълта на другия" за мен, не за него. Не ми е ден,май.

# 53
  • Мнения: 516
Колкото и да си успял, колкото и неща да си постигнал, няма ли го удовлетворението в очите на "другия", все едно си Нищо.

Много по- важно е ти самата да се харесваш.

# 54
  • Мнения: 4 892
А ...и  дребчо вече пише първата буква от името си в пясъка.

valerie, внимавайте, може да Ви припишат комплекси. Примерно все недоволни от постиженията Ви родители, в детството. И ей ги на последствията...

Обстоятелства, възникнали преди около 10 години в живота ми, такъв шамар ми удариха, че избиха не само комплексите ми, а и голяма част от детското у мен и т.н. За съжаление тези обстоятелства са същите и до днес, а и по-скапани. Нямам време за комплекси, не и за набедените за такива. Иначе най-вероятно е да незабелязвам, ако имам такива.

Някои хора нямат комплекси, Мадам Х, просто изнасилват своята интелигентност и то в частта и природна интелигентност, а и придобитата също. Но ако я няма първата, придобитата често пъти е без особена стойност.

Иначе както казва Seltakis, комплексар е доста демодирана обида, ако изобщо е обида. А пък и както каза Liska, ако не можеш да се обосновеш, когато отправиш към някого подобни "обвинения" - нема смисъл да ги ползваш.


п.с. 85 Д, а казват, че операциите за намаляване били по-сложни и болезнени. Това може и да започне да ме комплексира един ден, не сега.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 15:34 от NinoTino

# 55
  • Мнения: 17 409
Комплекси или каквото е там имам, много ясно. Чувствам се прекрасно, виждайки, че има по- зле от мен, или поне колкото мен! Циците, ах циците- докарвам и аз размер като Флориния. Приличен- неприличен, тва е. Компенсирам пък с неголям гъз, така че всичко е наред.


П.П.Не ме карайте да давам дефиниции, главата ми е пълна с такива  в момента, ще взема да изплющя някоя глупост Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 38 779
Подхождам сериозно и вижте какво открих:

Комплекс на Диана "Жената реагира на Кастрационния комплекс чрез отказване от своята женственост с цел да запази независимостта си. Тя развива и утвърждава своята мъжка (Анимус) полярност чрез финансова самостоятелност, решителност, напоритост, практицизъм и предпочитание на приятелството пред любовта. Този тип жени се стремят да конкурират, побеждават и подчиняват мъжете, опитвайки се да ги доминират социално и професионално, или настройвайки другите жени срещу тях" (Шарл Бодуен, "L'oevre de C.G. Jung").

# 57
  • Мнения: 5 940
А ...и  дребчо вече пише първата буква от името си в пясъка.

valerie, внимавайте, може да ви припишат комплекси. Примерно все недоволни от постиженията Ви родители, в детството. И ей ги на последствията...

Да, не знаеш откъде ще те тресне и после на психоаналитик.
Комплекс е сигурно някаква съвкупност. Трябва да има натрупване до счупване.

# 58
  • Мнения: 4 892
Комплекс е сигурно някаква съвкупност. Трябва да има натрупване до счупване.

Така е. Напълно сте права.  Съгласна съм, че нещата са много по-наситени, не е само до едни цици или до един.......портфейл, примерно.


 

# 59
  • София
  • Мнения: 38 779
Комплекс е сигурно някаква съвкупност. Трябва да има натрупване до счупване.

Така е. Напълно сте права.  Съгласна съм, че нещата са много по-наситени, не е само до едни цици или до един.......портфейл, примерно.


 



И едни ботуши и един сутиен. Joy

# 60
  • София
  • Мнения: 2 430
Е то има ли някой без комплекси  newsm78и това с размерите.........  Grinning
проф..Николов бивш декан на Физ.факултет в СУ казваше
"Гравитацията е голяма кучка"
Та дали ще заприличат на печени чушки за жените,или на акордеони при мъжете,то това е неизбежно!
 П.П.За протокола 85D с тенденция да растат в близките 6 месеца

# 61
  • Мнения: 305
Щом е сериозна темата...
Ами на мене колкото повече ми увисват циците, толкова по- са ми малки комплексите.
Сериозно!

# 62
  • Мнения: 2 448
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green


Е сега,въпрос на време е да станат на хармоника Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 892
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green



Аааа, не се комплексираме за сега. Даже може и друго яче да се каже - профилактична грижа за здравето. Мисля си го. Дет се вика ще се изгърбя. 
Ще вземете да провокирате пък Вие сега тема - има ли размера значение. Или да я възродите, ако вече е имало такава. 
Но!!! Размерът така или иначе няма значение, то когато стрелката предимно сочи 18.30, поради комплекси, е все тая каква е големината/дължината на стрелката.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:16 от NinoTino

# 65
  • Мнения: 24
Явно е масово да се комплексират жените с по големи цици, сега очаквам някой мъж да се изкаже по темата, че е комплексиран от прекалено големия размер на мъжкото му достойнство.  Mr. Green



да не мислиш, че ми е лесно?!

# 66
  • Мнения: 2 401

п.п. 75 C. Не са ми достатъчни , но това е положението.

Тука май лъсна един реален комплекс.  Монахиньо, редно е да  докажеш горното твърдение иначе ще те бъзикам където те срещна на тема "цици".

# 67
  • Мнения: 3 405
Да, не знаеш откъде ще те тресне и после на психоаналитик.
Комплекс е сигурно някаква съвкупност. Трябва да има натрупване до счупване.

Психотерапевт, не психоаналитик Simple Smile
И да, комплексът е съвкупност.
И всеки си има комлекси, комплексчета, комплексченцета.

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

# 68
  • Мнения: 502
       Имат всички комлекси,ясно е. Но кой им ги лекува,и как? Кажете изпитан цяр...

# 69
  • Мнения: 2 401

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

"75С" не е ли твърде голяма цица на твърде крехко телце?  newsm78

# 70
  • Мнения: 3 405
Да, за крехко телце е голям. Не съм виждала телцето на монахинята обаче  Grinning

       Имат всички комлекси,ясно е. Но кой им ги лекува,и как? Кажете изпитан цяр...

Психотерапевт и подходяща психотерапия, ako комплексът пречи на човека да води нормален живот. И доза отклик от страна на комплексирания.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:48 от Анджелина

# 71
  • Мнения: 502

75 С е един приличен размер бюст от гледната точка на притежателка на масовия номер 75 В (имам поглед, продавала съм бельо)

"75С" не е ли твърде голяма цица на твърде крехко телце?  newsm78
 Ама моля ви се,някои неща никога не са твърде големи. Винаги са си таман..

# 72
  • Мнения: 2 388
Кое желаете да докажа г-жо Минзухарова?  Laughing Размерът на гръдната ми обиколка или че съм на път да придобия реален комплекс, защото пишещи дами тук започват от р-р "D" и завършват на  р-р "Й"?

# 73
  • Мнения: 502
   И какво ми говорите за голям бюст и комплекси... Виж,голям задник и комплекси-това си е съвсем в реда на нещата.

# 74
  • Мнения: 3 405
Допълвам се: размерът на бюста е въпрос на гледна точка.

# 75
  • Мнения: 2 448
Допълвам се: размерът на бюста е въпрос на гледна точка.

Аз както казах вече моите комплекси какви са, по въпроса за бюста нямам, тъй като до сега винаги съм виждала в очите на любимите си мъже удоволствието от моите цици в техните ръце.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: X
Интересно Фройд и Юнг как биха се прозинесли,ако вече не са де, за връзката комплекс- цица newsm78 Нещо в оралната фаза на форума се е случило, след като комплексите на всички приЦъцващи започват и завършват с циците. Обаче пък интересно и видно е, че със задниците никой няма особен проблем.

# 77
  • Мнения: 3 405
Фройд само едиповия комлекс признава, доколкото помня.

# 78
  • Мнения: 3 423
И какво излиза от всичко дотук?!
Че като се каже някому, "виж се
какъв си комплексар", или "виж се
каква си комплексарка", всъщност
се има предвид "страшно много ти
завиждам за циците ти", "страшно
много ти завиждам за патлака". А
ако разговорът е кръстосан, чисто и
просто си е покана за лежерен секс.
Както и да го погледнем, не е обида.

# 79
  • Мнения: X
Мдаа... тогава връзката е очевадна. Едип нали е искал да спи с майка си и да убие баща си. Ако едип = комплекс, и майка = цица, то тогава комплекс= цица. Съответно,ако нямаш желание да убиеш баща си, явно не ти е нужен по-голям сутиен.

# 80
  • Мнения: 1 212
Интересно Фройд и Юнг как биха се прозинесли ... след като комплексите на всички приЦъцващи започват и завършват с циците. Обаче пък интересно и видно е, че със задниците никой няма особен проблем.

За Фройд незнам, но си мисля че обяснението е просто  ....
Сведеш ли поглед да си погледнеш например .... краковия маникюр : хоп, балкон веднага ти се изпречква .
Все ти е пред очите някак си ...
/ Не говоря от опит, де  Wink .... аз по-скоро по корема си се заглеждам  Flutter/
Виж задника ... съвсем отзад стои някъде .
За разглеждане: вземеш малко огледалце , пък оттам в голямото зяпаш / знаете номера  Wink/

# 81
  • Мнения: 3 405
Както и да го погледнем, не е обида.

Не е обида. Човешката личност е изтъкана от комплекси. Въпросът е те да не пречат на човека да се чувства добре и да не го фрустрират. Самооценката е много важна за незадълбочаването на комплексите.

# 82
  • Мнения: 1 616
Въпросът е те да не пречат на човека да се чувства добре и да не го фрустрират. Самооценката е много важна за незадълбочаването на комплексите.

Мда, съгласна. Имам безброй интелектуални и физически дефицити, които би трябвало силно да ме комплексират, но учудващото е, че живея в прекрасна хармония с всичките си уродства - те не ми пречат и аз не им преча... Даже някои от тях обикнах... Laughing

# 83
  • Мнения: 12 676
.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 03:42 от Мадам Х

# 84
  • Мнения: 843
    Комплекс ми е , че се наврях между репликите.   На Х  и на Лисанка.     Комплекс ми е , че каквото и да напиша,  чакаме/ те  отговор. Laughing

 м . даааа.
  тъкмо щях да споделям , че съм ниска и пея фалшиво.  ама друг път... Tired

# 85
  • Мнения: 3 423
Цяла тема си посветила на мен. Съжалявам

Ама няма защо да съжаляваш. Както
разбрахме, вече не е модерна дума.

Найке, и аз чакам отговор, ама Гоца
не благоволява, дали да се сдухам, а.

# 86
  • Мнения: 843
Цяла тема си посветила на мен. Съжалявам

Ама няма защо да съжаляваш. Както
разбрахме, вече не е модерна дума.

Найке, и аз чакам отговор, ама Гоца
не благоволява, дали да се сдухам, а.
АА , нимой, чеде./  мацката па ще пише,няма да те остави/ Превод :Недей се сдухва/    Аз  утре пак ще съм 1. 50.    висока.
      Чаках да порастна в пубертета , но пък го направих на ширина сега    - на 40.   Преди да заприличам на табуретка -родих.    Сега се опитвам отново да заприличам на тулумбичка.  / Нещо с правилва вертикална форма,  - равно по размери/  постигнах.
     Изглеждам симпатично равна отвсякъде. Още пея фалшиво.  Още"образувам внимание"  при разговор на   умно и русо. Laughing Laughing    
    Тук не псувам, разбира се.   един бан би ме комплексирал.
  и да.  страхлива съм. Laughing Laughing
    
   
     

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 22:53 от Найка

# 87
  • Мнения: 2 032
Ха сега де. Всички знаем, че в този форум сме перфектни и не страдаме от комплекси, мании и обцесии. Ограничения, притеснения и недостатъци- те са плебса, а ние, синъокръвните аристократи, сме далеч над тези неща. Самото съвършенство сме. Да хванеш едната, да удариш другата съвършеница, та третата да падне.

Така че, според мен, несправедливите обвинения към образцовата авторка на тази тема трябва да е отправено или от новак или от агент от друг форум. Агент Гоцеа.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 524
75 С - малко дупе, тънка талия поне 165см - ето това се вика гадже трепач.

Депресирам се като си гледам снимките от преди две години.

Вярно ли е, че много боли намаляването и повдигането на бюста????

Към авторката - This video is not available in your country.

радактирам - това последното към авторката - гризе ме любопитството та дрънка

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 22:15 от meggyv

# 89
  • Мнения: 2 386
До тук разбрах, че съм със средна по размер цица и средни по сериозност комплекси. И че знанията ми по психология не е един от тях.  Simple Smile

# 90
  • Мнения: 4 892
[
Ама няма защо да съжаляваш. Както
разбрахме, вече не е модерна дума.

Не се отпускайте. Това, че терминът "комплексар/ка" не е модерен, означава ли, че съдържанието също? Въпрос на време е да се измисли друг термин, а? Или?

Общи условия

Активация на акаунт