Комплексари ли?

  • 3 774
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Лиске, какъв ти е сутиена?
Че ни съвпадат някои от комплексите.

# 16
  • Мнения: 2 716
Пея фалшиво и само на пияна глава.
Малките гърди ги  крия с хубав сутиен  Mr. Green
Не умея да получавам комплименти - съответно старая се да избягвам таз конфузна ситуация.

# 17
  • Мнения: 2 401
Ако искаш вервай, мислих, мислих и не можах да се сетя. Не че ги нямам де, имам сигурно някакви и със сигурност ги избивам тука. Къде другаде..

# 18
  • Мнения: 101
Имам комплекс за фигурата си, както може да се предполага за една жена.
...

Този се избива с повечко белгийски шоколад.
Всъщност не ям сладко, не по тази причина, по принцип не ям, ама щом казваш, че има ефект, ще взема да се пробвам Rolling Eyes Sunglasses

# 19
  • Мнения: 742
Самият факт, че си пуснала цяла тема, говори каква комплексарка си. А фактът, че пиша в тая тема, говори каква комплексарка съм аз.  Grinning
 Аз си обичам комплексите. Единият ми е, че съм по-глупава отколкото изглеждам и винаги е под въпрос момента, в който природната ми тъпота ще лъсне. Това ме държи нащрек и ползата от тоя ми комплекс е, че ща-не ща, поумнявам. Работя върху себе си демек. Laughing Другият ми комплекс е с мъжете. И него си го обичам(комплекса де), заради него флиртувам безобразно, но тая безобразност ми носи доста дивиденти  Laughing Третия ми комплекс е свързан с една определена част от тялото(Борисе, знам че ме четеш, не се хващай за пакета, за очите иде реч). Но комплексите на физическо ниво се научих да ги преглъщам, така че все едно нямам такива  Grinning

# 20
  • Мнения: X
Ми той си е един, ама достатъчен и плодовит- за малоценност- обаче едно ме успокоява,че може би ненапразно съм си го завъдила, може пък да се окаже истина ако съвсем никой не ми дойде на погребението да види добре ли ме е завила челядта.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 535
Намерих определение на комплекси, че не ми беше много ясно!
http://teachme.blog.bg/viewpost.php?id=103720

Лиске, чети и си записвай. Пък току виж излязло, че по никоя точка не "печелиш". Mr. Green
Аз ще си призная, след като ги прочета.

# 22
  • Мнения: 3 423
Самият факт, че си пуснала цяла тема, говори каква комплексарка си. А фактът, че пиша в тая тема, говори каква комплексарка съм аз.  Grinning

Ох, супер е, че замаза, защото щях да се
комплексирам още повече. Като че ми е
малко да разкъсвам между старомодното
и евъргрийна. Добре, че имам бая сутиени.

# 23
  • Мнения: 742
Престани да ме комплексираш с тия сутиени. Аз имам само два, и то с подплънки.

# 24
  • Мнения: 984
Честно да ви кажа, всичките сте в грешка. Twisted Evil
Сега малко обучение /припомняне, за вече обучените/:
Комплексът, колеги, е понятие илюстриращо отвърлена в подсъзнанието мисъл. Така казва авторът на термина - чичко Фройд.
Така че верният въпрос е страдате ли от чувство за малоценност /по Адлер/ и защо. В противен случай, ако допуснем, че все пак Фройд е казвал истината и "комплексът" е "мисъл", то излиза, че огромните цици на Лиска са елемент на подсъзнанието и. Mr. Green
От друга страна едни огромни цици докарват чувство за малоценност на колежката от съседното бЮрУ, която всячески се пъчи и иска да догара чашка /поне/ В, ако не С Laughing
Ако е вярно и твърдението, че колкото са ти по-големи циците, толкова си по-тъп и настоятелен - да, за мен важи. Joy

Развивам чувство за малоценност като чета ЕлиСт - богатство на изказа и ведрост на характера. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 194
Тшшшшш, алоооуууу Mr. Green

Темата за комплекси ли е , или за сутници?

Намират ми се....., последните Crazy hahaha

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
То сте взели всичките интересни комплекси, да не смее да се обади човек...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мишон, ти къде преподаваш?

# 28
  • София
  • Мнения: 38 535
Не е Фройд, а е Юнг!!!
Чета, чета и естествено все повече изперквам!
Няма да ви кажа кои си харесах пък!
Щото май от всико си имам по малко...

# 29
  • Мнения: 984
 
Мишон, ти къде преподаваш?
Shocked В колежа за изтрещялки, разбира се! Laughing Запиши се, много ще ти е приятно.

Дилянке, не ми се спори на научни теми, особено в тема за сутиените на Лиска. Laughing Peace

Общи условия

Активация на акаунт