ФЕВРУАРСКИТЕ мъници здраво раздават ритници!

  • 11 280
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Незнам как да се добавя за срещата.. EmbarassedОткъде се "влиза" в този общ профил?! Close

Честито за "Калоян" на Ани Цолова!Спомняте ли си какво ви казах за това име в миналата тема...

# 16
  • Мнения: 57
Момичета,боли ме гърлото- какви хапчета смучите в този случай ?

Чувала съм ,че Прополки са ефикасни и стават за бременни, но не съм ги ползвала.Дано се оправиш бързо  Hug

И аз ще се опитам да дойда на срещата.
Лек ден!

# 17
  • Мнения: 69
Здравейте , мили мами !
Не бях видяла , че има нова тема и съм писала в старата .
За това ще повторя въпроса си тук ,  към живеещите в София    Thinking
Цял ден се чудя къде да раждам , мислили ли сте по този въпрос ?

# 18
  • Мнения: 140
Здравейте момичета!
Честита нова тема Grinning
Аз днес се събудих с болки в гърлото и сливиците,очите ми сълзят и парят постоянно, ушите ме болят,абе направо ужас.И аз вече съм в отбора на болните,моля ви помагайте с разни лекове че едвам стоя.

# 19
  • Мнения: 15
Здравейте,милички и от мен!Заглавието на темичката е много хубаво.Благодаря на мамата,която я е направила.Завиждам ви за срещата.Поне се наприказвайте и заради тия от нас които няма да можем да дойдем.Vasi_k не бой се и моето бебче все още не ще да ми се покаже.Е все някога ще е няма да стои все скрито я.Хайде за сега лек ден и усмивки!!! Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 66
m.mega , Elfita аз смуках Прополки преди няколко дни като се разболях... изсмуках точно 1 опаковка, т.е. 3 дни и ми мина всичко... Исках Стрепсилс, но нямаше с мед и лимон... Да ви кажа не съм сигурна че се излекувах от бонбонките.... Мисля си че просто си ми мина... Иначе освен тях жулех по поне литър чай на ден и вечер ядях яко мед /но пак казвам само 3 дни.../
При всички положения няма да ви навредят Прополките  Peace

krasikoko , аз като се чудих и четох четох из формите.... за сега хем не искам да плащам хем искам да раждам във вода в Св. София, което е задълже платено...
Да ти кажа добри лекари има навсякъде... За София мисля че най-добре са Шейново, Св. София и Токуда... ама имай предвид че нямам личен опит.. Прочети си сама и мен ако питаш, ако имаш възможност пообиколи и огледай условията...

Иначе БРАВО за хубавото заглавие Simple Smile

Пуууу... 1-ва съм, но на 2-ра страница....  ooooh! Grinning

# 21
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.Много хубава темичка.Рядко имам време да пиша но редовно ви чета.Дали някой ще може да ми помогне да се запиша в албумчето термина ми е на 22 февруари момче.

# 22
  • Мнения: 233
айде, нова темичка - ама много сме бързи, бе!
аз се записах за срещата, ама мисля, че всеки би казал - ако не излезе нещо в последния момент, ще дойда...та, аз съм така...

Елфита, освен прополисови таблетки за смучене, аз бих ти препоръчала и едни желирани - Исла-мус, има с ралзични вкусове, аз предпочитам с касис. освен това може да пръскаш спрей Тантум-верде или Хумекс. от народните лечения - смучеш лъжичка мед - само мед или смесен със сода, или със смляно синапено семе (не съм сигурна, обаче, дали синапа не трябваше да се избягва при бременност), наливап се с чайчета, правиш гаргари - с лайка обезболява много добре, а може и с обикновена вода за уста - пак върши чудесна работа. Ангинхийл също може, ама принципно трябва да се консултираш с лекар за хомеопатични средства. аз съм им голям привърженик, но действието им зависи от много неща. можеш и инхалации да си правиш, ама в случай, че имаш и хрема.

# 23
  • Мнения: 0
Седя си аз и гледам кой чете темичката...
и какво виждам..
moloko81 още септември е искала да я запишем, ама съм я пропуснала... Сега оправих грешката Simple Smile И чакаме новини за цвета на щъркелчето Simple Smile
tumpi също очаква през февруари да се върне към симеоновската диета,...
имаме и един господин - DuBoTo_DuBaHe Simple Smile Ама не се стеснявайте моля... то е ясно, че ако жената е бременна и мъжа до нея- също...
та последните двама няма да ги записвам, преди да си кажат, но имайте предвид че тук сме все гостоприемни Simple Smile

елиста писали сме те на 25-ти, но сега ще ти добавя синьото щъркелче и ще те "дръпна" напред

П.П. толо, mamuri добавени сте Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:11 от february09

# 24
  • Мнения: 89
krasikoko,аз съм решила да раждам в Токуда,защото там всичко ми се стори много спокойно и най-вече уредено,организирано,под контрол и на ниво.Примери много!Последният от миналата седмица-на ЖК ми пуснаха кръв и урина.Слизам в лабораторията-народ...дават ми номер,въвеждат ме в компютъра,вратата се отваря и ...лаборантката извиква моя номер!Хората наоколо се поспогледаха леееко недоволно,ама какво да кажат на персонала!
Иначе се сблъсках с ОТНОШЕНИЕ в Майчин дом....Там всички бременни добиват в разговорите си(дори със сестри и санитарки) един странен извинително-притеснен тон...
Моля мамчето,което пише от Februari да ме добави на 1 стр за срещата...  bouquet

Знаете ли,трябва да си понадпишем снимките и с истинските имена...иначе в пицарията ще е странно да се "запознаваме" или да се обръщаме една към друга с "Толо" или "Бульовче"...да не говорим,че и "Ренде" имаме... newsm78

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:13 от толо

# 25
# 26
  • Мнения: 80
Здравейте, мили мами.
От четене забравям да пиша.Най-после и на мен да ми проличи коремчето-едно такова сладко, закръглено, вече не съм като преяла  Laughing. Бебчето си ритка върти се, но все се ослушвам и нищо още не купувам, все си мисля че е рано, но вчера, намерих в мама-едни сладки одеалца-едното е бяло с розово, др.бяло със синьо-направо ми идеше да ги разопаковам, ама се удържах.
Вчера разгледахброшурата на Метро и там една страхотна кошарка(от тези дето после стават и на легло) и беше намалена, много се изкушавам, но няма да я взема.
Сега ви оставям, отивам да разходя малко бебчето.   love001

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1
хе-хе, определено успя да ме разсмее това, че когато жената е бременна и мъжът до нея е Simple Smile  ама така си е... не мога да споря...
е, в момента във форума се подвизава самата бременна, макар и с профила на таткото:oops:
и за да не продължа да бъда чак толкова анонимна /макар че не обичам много да пиша/ ще споделя, че съм от Пловдив, на 29г. първа бременност... бебока още е срамежлив и не си показва пола, нос е надяваме другата седмица да го издебнем и разконспирираме. От 2 месеца ми се налага да пазя леглото та доста чета из форума Simple Smile
Най-сърдечни поздрави на всички

# 28
  • Мнения: 233
Толо, добра идея за имената newsm10
аз се записах в албумчето - в "това сме ние", но си мисля, че и тук е удачно да си кажем кой как се казва, а защо не и каква е предисторията на ника му.
на мен "бульовче" ми викат от университета, бульовче-любовче, малко размяна на букви и звукове и остана така. иначе съм Любов. Христова от 4ти август миналата година! Flutter

# 29
  • Мнения: 649
Хей Толо развесили ме. Но дори и да си кажем имената няма да можем да ги запомним. не забравяйте, че с тия бременлийски мозъци сме малко зле с помененто.
Аз какво да си кажа , като то името си ми личи и от ника  Wink
Давайте вие.

Тумпи и аз я чакам в тази темичка. Тя ми е стара позната от Симеоновската тема  Simple Smile Преди да забременея бях решила да слабея. Ама то май повечето мами минали през този режим, отиват в някоя отчетна  Joy

Уф момичета мен някакъв зверски апетит ме гони и не знам какво да правя. Имам чувството, че мога да изям целия свят. Току що опропастих една пица и една фастаковка  Embarassed

Виждам че се записваме за срещата , ама казвайте и къде ще се състои все пак.

Елфита на мен ми предписаха Стрепсилс мед и лимон. И също така не забравяй , че от Стрепсила само той е препоръчителен зза бременни. / поне така ми каза аптекарката/

Красикоко и аз се чудя къде да раждам. Ама пусто му не мога да взема решение. Все си викам, че има време ама то времето си минава. И аз като Карбо се чудя дали да плащам или не. Но ако остана на вариант плащане сигурно ще предпочета Св. София на Мазнейкова, защото там си следя бремеността. Ако не ще избирам между Шейново, Св София /бивша Тина Киркова/ и Майчин дом.

На моя мъж сестра му е с термин края на Януари и се е ориентирала към Шейново още от самото начало. Дори ходи на консултации при този лекар, който мисли да я изражда. Препоръчан и е от нейни познати раждали при него. Така че в краен случай ако нищо не измисля ще се срещна и аз с него та да видим.

Общи условия

Активация на акаунт