ФЕВРУАРСКИТЕ мъници здраво раздават ритници!

  • 11 297
  • 310
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 508
daya9, ЧЕСТИТОООО! Да е жива и здрава!  newsm67 stork-girl newsm32 Misc Baby Bottle pacifier

толо, наистина трябва да внимаваме много към 4 месец вече... Мен това ме плаши, изглежда ми малко опасна... А иначе, да, смятаме и второ да има, макар че не си го представям много... То си е голямо приключение, обзема ти цялото съзнание!

Според мен бебетата също усещат, дали се возят в количка за 200 лв., защото има значение дали им е широко, дали им друса, дали им запарва или духа... Аз си купих най-доброто на пазара - Jane Slalom Pro - но сега ме гложди нещо - как ще я свалям тази триколка в подлезите?!

# 271
  • Мнения: 242
daya9 ЧЕСТИТО ЗА МАЛКАТА СЛАДУРАНА  newsm51 newsm18 Да е жива и здрава и много да радва всички около нея Mr. Green Hug

# 272
  • Мнения: 89
daya,хубави новини!Честита племенница!

Момичета(за софийската среща)-досега разглеждах снимки на този Дон Домат 2 и мисля,че е много подходящо!Намира се на лесно място-пресечката на ул.Славянска и ул."6-ти септември".Има "каменен" салон за непушачи,а в основния салон под часовника има голяяяма маса.Вижте и вие(за снимките влезнах от форум към пицарии Дон Домат).Струва ми се,че по обяд в събота ще ни бъде много спокойно там и може дори да запазим тази голяма маса,че незнам колко е голям салонът за непушачи.

foxy,екстра!И при теб новините са чудесни!

# 273
  • София
  • Мнения: 2 508
foxy81, мойта майка е същата като твойта свекърва! Направо ще ме побърка!

"НИЩО НЯМА ДА СЕ КУПУВА ДО РАЖДАНЕТО И ТОЧКА!"

Ама така категорично го казва, че чак смешно ми става. Какви спорове сме водили за количката... "Количката ще се купи на 20-тия ден и това е."
Аз й казах, че няма шанс това да се случи и вече си купих количка, но тя не знае... Ще получи удар, ако разбере. Толкова държеше да се купи на 20-тия ден, че направо ще й се изправи косата. Joy Тя ми обясни сто пъти, как докато аз съм в болницата, тя ще купи всичко. Как ли пък не! Аз тука 5 месеца се ориентирам в стоките и бебешките неща, тя за един ден ще накупи всичко! Пък и никога няма да позволя някой да ми избере сладките бебешки нещица вместо менееее! Така че към 7-мия месец тръгвам на пазар. За ужас на майка ми. Laughing Laughing Laughing

# 274
  • Мнения: 242
foxy81, мойта майка е същата като твойта свекърва! Направо ще ме побърка!

"НИЩО НЯМА ДА СЕ КУПУВА ДО РАЖДАНЕТО И ТОЧКА!"

Ама така категорично го казва, че чак смешно ми става. Какви спорове сме водили за количката... "Количката ще се купи на 20-тия ден и това е."
Аз й казах, че няма шанс това да се случи и вече си купих количка, но тя не знае... Ще получи удар, ако разбере. Толкова държеше да се купи на 20-тия ден, че направо ще й се изправи косата. Joy Тя ми обясни сто пъти, как докато аз съм в болницата, тя ще купи всичко. Как ли пък не! Аз тука 5 месеца се ориентирам в стоките и бебешките неща, тя за един ден ще накупи всичко! Пък и никога няма да позволя някой да ми избере сладките бебешки нещица вместо менееее! Така че към 7-мия месец тръгвам на пазар. За ужас на майка ми. Laughing Laughing Laughing

Ох,разсмя ме Simple Smile Ама много криво ми стана,защото все пак не купувам отсега, а става въпрос за купуване преди раждането.Все пак такъв мерак имаме всички бременни да си накупим каквото ни хареса за НАШИТЕ бебета,а пък тия родители,свекита и баби с техните предразсъдъци направо ни разбиват! Е то нищо сигурно няма на тоя свят,ама дай сега нищо да не купуваме...А,забравих да спомена,че иначе тя,мойта свеки е купила още от преди 2 месеца разни бебешки бодита и ми ги показа оня ден,та щях да припадна...Ок,благодарна съм й,сладки са,но тя ги е купила още преди да разберем пола на бебетата и почти всичко е в жълтата гама,тук-там с дантелки....Ама иначе нищо не трябва да купувам преди да се родят бебетата....Хм!

# 275
  • София
  • Мнения: 1 979
Добро утро момичета.Аз вчера водих бебчо на купон,пихме чаша вино.Малко ми беше сринато самочувствието,защото бях като мечка,но както каза майка ми "ако сега се чувстваш като мечка,как ще се чувстваш в деветия месец" и е права, 4кг. съм плюс и всичко е на корем,но някак си като си обличах дрехи подходящи за парти леко се депресирах.Дали след раждането ще съм отново онова секси гадже или .... по-добре да не мисля,сега имам по-важни неща за умуване  Naughty
За Дон Домат съм абсолютно за!!!Но наистина ако искате някой дая отиде да направи резервация за всеки случай,може и аз да се разходя ако няма желаещи.
За имената на бебоците.Странно ми е как ви насилват мъжете,това е просто нелепо и направо несправедливо.Аз вчера отново изпитах моето мъжле и му казах,че съм се разколебала за Никола (тоест кръстено на дядо ми Никола и на баща му Николай) казах така, за да видя как ще реагира и той реагира чудесно,не се нацупи и каза,че като родя ще го уточним и ще си решим ние как  да се казва.Вярвайте ми ако настоява да е Никола заради баща му само би ме вбесил и не бих го кръстила никога така.Но след като идеята излиза от мен,това вече е друг въпрос Simple Smile

daya9 дати е жива и здрава племенницата и само дави радва!!!!

foxy81
Много се радвам за добрите новини около теб.

# 276
  • Мнения: 173
Добро утро в този мрачен съботен ден!
Daya9, честита ти племенница - само радости да Ви носи!
Бульовче, не ям късно вечер изобщо - в началото нали много повръщах и това ми го беше казала лекарката, ама аз никога не съм яла вечер, явно е от нещо друго  newsm78
Относно покупките - упорито се ровя в нета за бебешки неща, но на дневен ред е количка, пълна лудница - прескачам от марка на марка, и ми се струва че много скоро ще се изкуша да закупя - засега сме се спряли на Chicco S3, Quinny Speedi или Buzz, и на Jane един модел, който го няма в България, а е модел само за Великобритания - пълна лудница  ooooh!
Хубав съботен ден на всички от мен  Peace

# 277
  • Мнения: 48
Здравейте мами, мисля че  бабешкото мислене не трябва да става повод да се лишаваме от удоволствието в избора на необходимото за НАШИТЕ деца. Те са имали своя момент и са взели решението си дали да купуват предарително или не...Много ще ме извиняват Wink
Няма мято за древни суеверия в днешия модерен свят..., и при положене, че на пазара се предлагат всякакви чудеса не смятам да си обличам бебето с парцалки купени набързо от незнаещ човек....

За протокола-моля вече да попълните-Първа бременност, сини гащички

# 278
  • Мнения: 95
Добро утро мами! Simple Smile
foxy81 страхотни новини. Simple Smile
Аз не мога да си представя как  ли не ще се консултирам с майка ми или със свекървата какво да купя за бебето newsm78
и двете ги обичам и уважавам,но аз си решавам какво искам и какво ми е необходимо.zlatina_1982 го е казала много точно,Няма място за древни суеверия в днешният модерен свят...
Това са си нашите бебета и ние с мъжа ми ще си избираме име дрехи и т.нт,ако някой е недоволен съжалявам.
При мен все още никой не се е и опитам да ми казва такива неща,може би защото са далеч,може би защото не разчитаме на тяхната помощ.Ние хората сме толкова различни,и си мисля че тези родители който искат  да стане както те си представят  не мислят лошото на децата си,но в стремежа си да кажат кое как стават конфликти.
zlatina_1982 честити сини гащи

# 279
  • Мнения: 95
Daya9 да ви е жива и здрава малката госпожица
Дано и ние през февруари да се хвалим с такива мерки...тук в нашият форум. Simple Smile

# 280
  • Мнения: 46
Здравейте коремчета.
Тези дни само ви чета и се радвам за хубавите новини от прегледи,покупки,племенички  Hug
Аз малко съм настинала и за сега ми се разминава само с течащо носле,пийвам си чайчета с лимон и хапвам повече плодове.Не знам как се е получило,но за 5,6 дни съм +2,5кг.  newsm78,а преди това не бях мръднала грам за 1 седмица hahaha
За помощта ще се доверя на свеки,тъй като живеем заедно,а и е супер спокоен човек и й имам пълно доверие.
Вчера като ви четох как си сънувате бебчетата и аз да не остана по-назад,тази нощ сънувах бебко,че се е родил и сме си у нас,а трябва да го кърмя и съм го взела и се гушкаме,а то милото ми вика на уше"Мамоо",така се разтопих на сън и си казах,че всичко си заслужава за тази 1 думичка  Heart Eyes.Имаше супер сладурско и нежно излъчване,бебе мечта  Grinning
Слънчев и весел ден на всички

# 281
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
При нас за първото бебе, бяхме далеч от родата и аз всичко си нагласих сама. Подредих си, изпрах си, то по-голям кеф от това няма. Не позволих на никой друг освен на мъжа ми да пазарува за бебето. Това е нещо толкова хубаво и приятно, че просто не можех да си представя да оставя друг да се занимава, камо ли да избира вместо мен. И за минута не съм вярвала, че ще се случи нещо и пазарувах с удоволствие. Вярно, че за второто не смеех, но там ме беше ужасно страх и като го загубих си мислех, че е добре, че не съм купила нищо, защото после нямаше да преживея да оправям бебешките неща Sad
Сега полека лека се отпуснах и даже миналия ден купих едно комплектче за беба Laughing Скоро ще се огледам и за количката и леглото, та да видим какво ще измисля. Само че ние ще се местим скоро в друго жилище и не бързам, че да не стане много багажа Thinking

# 282
  • Мнения: 14
Привет и от мен коремчета!!! Първо да ви пожелая весел и спокоен уикенд!
Виждам, че сте обсъждали доста неща за име, легълца и какво ли още не... На мен много ми хареса легълцето дето става и след това и на легло за голямо детенце! Много си е шукаритетно!

Daya9, честита ти племенница! Пожелавам й да папка, да спинка и най - вече да слушка!!! Да ви е жива и здрава!

За покупките за бебенцето и аз мисля да поизчакам, има време... поне аз така си мисля де...ама мисля и да се оставя на течението както винаги съм правила, и смятам , че ще усетя сама кога ще му дойде врмето!!!

Това е от мен засега.

  love001  love001  love001Мноооого цунки на всички коремчета!!!  love001  love001  love001

# 283
  • София
  • Мнения: 23
Daya9, честита ти племенница! Да е жива и здрава и много да ви радва!   bouquet

За пазаруването никой нищо не се е изказвал (все още), а и сме е ли  #2gunfire И аз не мога да си представя някой друг да избира вместо мене.  Ние мислехме днес да отидем да поразгледаме колички и легълца, но мене от сутринта започна да ме стяга корема. Накрая се обадих на доки и хайде бързо на преглед. Сега ще трябва да почивам повече - най-вече от работа - и да пия магнезий, а и желязо, че се оказа, че и хемоглобина ми е паднал.
А имах голямо желание да направя проучване из магазините, но явно не било писано. Защото както има време, така ей сега ще излетят оставащите месеци  Laughing
Лек ден, момичета!

# 284
  • София
  • Мнения: 2 508
bobsi, в нета може да си избереш всичко! (Освен дрешки, де...) После отиваш в някой от големите магазини със списък и казваш: "Искам това, това и това"...

Момичета, аз не знам защо се зачетох във Проблемния форум и направо ми се доплака! Исках само да ви кажа да не забравяте какви щастливки сме, че чакаме деца и че Господ ни е дарил с това чудо... Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт