Отговори
# 15
  • Мнения: 488

Добро утро!  Hug
Честита нова тема! Звездичка, благодаря   bouquet
Много нови момичета в темата и много хубави емоции покрай добрите резултати!   bouquet
MeryLu, kikii   bouquet  welcome
Лили-Miki  точно това и аз щях да кажа, което Анита е написала.   bouquet Аз също съм привърженичка на книгата Ултраметаболизъм! Научих някои страхотни неща от нея и оттогава не пия подсладител с кафето си. Първият месец с тази диета аз свалих 8 кг! Сега я правя за втори цикъл и живот и здраве за Нова година ще видим какъв ще е резултатът. Но това е диетата, с която най-добре се чувствам и не усещам да съм на диета!
kikkii   bouquet която и диета да започнеш - по Коледа и Нова година ще имаш нарушения!  Sunglasses Или не съм права?  Wink
irinka28 да, скоро ще помръдне кантарът!   bouquet
elinor80 днес е големият ден за мен  Laughing въглехидратният!  Joy
Анита  Hug   bouquet
zchi малко са ти плодовете... това си е ... гладолечение, не трябва да си гладна през плодовия ден!  Grinning
Stelxen   bouquet  Hug Какво ти е? Дано не е нещо сериозно... вземи мерки, да не те тръшне!   bouquet
Valentinche, Emili*  Hug
При мен - нищо ново! Нямам никакво намаление последните дни, навярно покрай МЦ! Днес, както казах на Елинор ми е въглехидратният ден, в който ще потретя експеримента с калорийната бомба отново и да видим какво ще стане утре - дали ще се затвърди становището ми  Sunglasses
Иначе - работата ми е доста! Мога само да ви мерна от време на време, но за писане, време не остава. Горе-долу работя и спя. Събота и неделя ми е по-свободно и тогава мога да отделям време за себе си. Повечето от вас знаят, че скоро си смених работата, а много дълги години имах  съвсем различен стереотип, явно възрастта ми, промяната във всичко напоследък си казва думата. Колкото и смешно да звучи, 90-дневната диета е едно от нещата, които не ме напрягат и не чувствам като новост... просто не мисля за това. Работата ми е стресът сега, не диетата, а винаги е било обратното - мислела съм само за начинът на хранене, за ограниченията.. В този режим съм се вкопчила като нещо сигурно, познато..  Joy И не мисля за него. Качвам се сутрин на кантара, но най-вече за да си отчета резултата за графиката във фитнес-асистента.
Айде, че няма да можете да прочетете всичко....
Хубав ден на всички!  Hug   bouquet

# 16
  • Мнения: 188
Добро утро!
MeryLu, kikii 
Аз изкарах два дни на круши, и сутринта хапнах една и вече круши не ми се гледат Naughtyкантара ми показва 55 кг, знам че не е верен но горе долу, преди на същото място показваше 56-57 Grinning
Днес съм на белтъчини, за обяд ще хапна кюфтета и кисело млеко, а за вечеря ще видим омлетче или някой колбас
elinor80 не е тайна , но не съм в училище, счетоводител в бюджета , а училищата доскоро бяха при нас...аа и аз чакам въглехидратния да хапна миражки Hug
Хайде да поработя сега, и ще се ви следя
На всички приятен ден с минусчета

# 17
  • Мнения: 339
Момичета, благодаря за топлото посрещане  Hug

Днес съм се заредила с ябълки, но още не съм изяла нито една. Нещо не ми се яде след кафето. На мен най-критични са ми часовете между 16.00 и 18.00 часа. През тези два часа направо се овълчвам от глад.
kikkii , и аз се бях замислила за коледните празници, но пък нека да изкараме до тогава. Дано!
На мен това ми е първата диета, досега никога не съм спазвала такава. Но пък моят мъж е заклет фен на разделното хранене откакто се познаваме, така че това косвено ми е налагало да спазвам неговия начин на хранене когато готвя. Но по време на бременността си позволявах някои изкушения и качих около 15кг (от 55 станах 70). След като родих , свалих 10, останаха ми 5. Но и отпреди имах няколко излишни кг, затова съм си поставила за цел да сваля общо 10.  Опитвам се 3-4 пъти в седмицата карам и крос-тренажор. Ама понякога много ме мързи - признавам си.

Приятен ден! lovekiss

# 18
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен, момичета. Аз се измъкнах от леглото вече.
Drunvala, ОК съм мила. Имам ужасна кашлица, но понеже съм много склонна към бронхити този път взех превантивни мерки, за да не стигаме до там.  Hug Аз днес също съм на въглехидрати.
irinka28, ще правя шоколадовите квадрати, но се чудя в каква тава да ги изпека.  newsm78 Колко да е дебел блата.   chef
Момичета, при мен няма промяна в кантара, отдавам го на МЦ, защото вече ме тресе ПМС, ама да видим.  Thinking
На новодошлите момичета:  welcome и успех в борбата. Желая ви много минусчета и приятно изкарване при нас.   bouquet
elinor80, anita29, zchi, Valentinche, Emili*, Звездичка  lovekiss

# 19
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте фиданки Hug
Аз днес съм на любимите ми белтъци.Ще си направя пиле с домати(рецептата е от РХ),а за вечеря кщфтета на скара с млечна салата.Нямам минус след плодовия ден.Вече ще се тегля само след водния(плодов) ден.
На всички лек и режимен ден. Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 19
MeryLu, kikii  welcome

Drunvala аз плодове не обичам и тези ми стигат без да чуствам глад  Embarassed И мерси за кафенцето. Сега пия моето с мляко. Дойде и деня с млякото  Laughing

Ани какво ти е менюто за днес. Аз си мисля да си сготвя зеле с месо. Нали няма проблем?

 Valentinche, Emili*, elinor80, irinka28  Hug newsm51

Stelxen Бързо оздравяване  bouquet

# 21
  • Мнения: 484
Добро утро на всички!!!
Drunvala,  bouquet,ще намалеят килцата,виж и при мен става по-бавно  Hug

anita,аз мисля да се меря след плодовия,ще издържиш ли толкова време  Wink,аз не бих.

Emili*,ние с теб вървим едни килограми  Grinning,ти колко искаш да станеш,че аз искам поне 47-48 там някъде  Embarassed

Stelxen,сега премерих тавичката-23см/4см.Блата стигна почти до ръба на тавичката(може би 3.5 см),направи го няма да съжаляваш. Peace.Аз го правих в кръгла,че правоъгълните са ми по-големички.

zchi,ай почти всички сме сърдити на кантара   bouquet Hug

Аз все още се чудя какво да обядвам  newsm78,може би спагети ,незнам ,има още време дообяд.За закуска изядох един много малък банан,пих си чая(от който няма никакъв разхлабващ ефект,що ли го пия и без това не е хубав  Sick)

Сега отивам да горя калории,ще си направя основно почистване на апартамента,че нещо ме гони нервата,товао е защото чакам МЦ.
Лек и отслабващ ден на всички!!!! newsm51

# 22
  • Мнения: 188
irinka28 далеч се целиш Wink
Аз като се омъжих преди доста години бях 49 кг., сега съм стигала до 51 с Дюкан, но и 52 да съм ще ми е добре, че иначе нагоре ставам дъска Sad
А и все пак съм на 31 г, не на 20  Laughing

# 23
  • Мнения: 57
уффф!  Confused (личи си, че ще се оплаквам, нали?)
днес ми е плодов ден,  а вече такъв глад ме е нападнал, че...
ръфам си една ябълка, пия кафенце и се опитвам да си мисля за кантара утре сутрин, за да се мотивирам. оставям си компютъра включен днес и ще ви следя, че иначе току виж съм нападнала хладилника  Rolling Eyes.

# 24
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
irinka28, благодаря за информацията. До сега готвих, сега се захващам със сладкиша, че и мен МЦ ми е наближил и не ме свърта, ама като съм болна нямам сили много за шетане. По-скоро ако сколасам ще си полегна с едно списание по-късно.
myran , с теб сме, дръж се!  newsm10
Хайде аз да заминавам в   food002 smile3508

# 25
  • Мнения: 188
myran , хапвай повече плодове и няма да си гладна Hug
тук май всички сме пред МЦ по едно и също време Joy
Stelxenуспех със сладкиша и кажи после, ако стане много хубав/и ако лесно се прави/ да си направим и  ние Hug

# 26
  • Мнения: 484
Аз вече обядвах малка порцийка спагети със зеленчуци,леко запечени във фурната и  една вафла с шоколад
Сега май ще полегна с малкия,че през ноща не спа добре.А,между другото и той спазва диетата-винаги ядем заедно от моите неща(е,яде и с баща си) Joy Joy

Stelxen,приятно готвене!!!!И да си кажеш мнението за сладкиша. Hug
А вие какво мислите да вечеряте? newsm78

# 27
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
здравейте,
аз вече хапнах от пилешката ми манджичка.Имам и за довечера.
Сега ще пусна по 1 кафенце,че имам доста работа вкъщи и може да забравя.

# 28
  • Мнения: 72
Благодаря на всички за милите отговри !  bouquet Ще пробвам да си нагодя режима към "Ултраметаболизъм" !Ще се повторя- препоръчвам я с две ръце !
Успехчета на всички !

# 29
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, сладкишът е невероятен. Приготвя се много бързо и е ужасно вкусен. Не може да се опише с думи, трябва да се опита...  newsm74
irinka28, благодаря ти за рецептата и насоките.  newsm51 Аз го направих в двойна доза, в стандартна тава, от по-големичките.
Вие какво хапвате днес, момичета?
Лек следобед ви желая!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт