Помолете се с мен....

  • 11 945
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 139
Този живот е много несправедлив и жесток, никога няма да мога да повярвам истински в Бог, винаги ще имам  гузна съвест, мислейки, че да той ме чува примерно в този момент, но  в същото време някъде умират дечица, невинни душици, и Той не им помага Cry Cry Sad

Няма ме, всичко е в ръцете на Съдбата! 
Незнам каква власт имаме ние хората в подобни ситуации изобщо, и всички усилия-за какво Sad
Пак ще стане, каквото е предначертано...
Смирение, мъдрост и много, много любов, ви пожелавам!

# 196
  • Мнения: X
Благодаря ви, и аз си пожелавам много сили и мъдрост. За мен и майка ми в този момент.

# 197
  • Мнения: 186
Кураж миличка.Друго не мога да кажа Tired

# 198
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма ме,
мисля те постоянно...
Обади ни се  Praynig

# 199
  • Мнения: 654
И аз скришом поглеждам.
Надявам се липсата на новина да е добрата новина.

# 200
  • Мнения: 4 534
И аз така...  Praynig

# 201
  • Мнения: 552
Кураж и сили мила niama me!
 Praynig Praynig Praynig

# 202
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета че още се интересувате  и сте съпричастни с мен. Не съм писала, защото няма какво..нещата бавно но сигурно вървят към края. Абе..никак не бива!
Това е! Малкия ми е сгнойна ангина, аз уж с плексит но и с болки в гърдата което ме притеснява, въпреки че не напипвам нищо.....вече си мисля страшни неща за себе си!

Момичета редактирах малко поста си, защото споделих доста лични неща, а тук четат и мои познати.

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 22:24 от Анонимен

# 203
  • Варна
  • Мнения: 25 312
Ох, душица мила spoko
Гушам те Hug

# 204
  • Мнения: 3 016
Много е тежко с болен човек. Покрай него всички страдат, то е ясно .В едно си права- болестта го е променила , човека вижда  и чувства ,че си отива. Не искам  и да си го помислям  колко е тежко .

# 205
  • Мнения: 2 818
Ох, ужасно е накрая  Cry Прегръщам те...

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Сили за семейството и татко ти  Hug

# 207
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
но и с болки в гърдата което ме притеснява, въпреки че не напипвам нищо.....вече си мисля страшни неща за себе си!

миличка, недей да се терзаеш излишно...
Аз също имам голяма болка там, ако съм доста притеснена.
Силички, прегръдка и кураж  Hug Praynig

# 208
  • Мнения: X
Шани, дано да е по-безобидното....

# 209
Шани, дано да е по-безобидното....
[/q Това което приживявяш няма как да не се отрази на здравето ти .Вземай някакви успокоителни ,че имаш детенце и трябва да си здрава за него.Сьпричастна сьм с теб.  Аз сьм сьс сьщата диагноза и си давам кураж няма как синьт ми е 5  клас  аз сьм на 38 год. Sad

Общи условия

Активация на акаунт