Стара Загора 57 - Няма пари и за на петела гащи дори...

  • 30 234
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 243
В градината на Кипарис от месец някъде вече им преподават. На колежката детето ходи там.
На колежката детето е в 4та група, ако се не лъжа.
Не знам как са уредени нещата при тях, но на малките не им преподават за никакви религии. Доста разумни неща учат.

# 76
  • Мнения: 619
Добро утро    bouquet

# 77
  • Мнения: 11 327
Дзак вече у дома! Човечето си позна къщата и се кротна на минутата.
Ето ви разказ за нашите перипетии - да не спамя из форума.
Благодаря ви за стисканите палци! Hug

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
В градината на Кипарис от месец някъде вече им преподават. На колежката детето ходи там.
На колежката детето е в 4та група, ако се не лъжа.
Не знам как са уредени нещата при тях, но на малките не им преподават за никакви религии. Доста разумни неща учат.
Да, така е - 4та група е Ема, обаче моята Тони е втора и на тях очевидно ще им преподават, щом ми искаха съгласието Thinking
Това дали онзачава, че само в нашата градина са решили да преподават и на малките  newsm78

Вечи, добре дошла   bouquet
Отвам да чета разказа.

# 79
  • Мнения: 6 243
Вероятно това знаи.
днес реших да питам Ирина дали ги учат нещо за господ и отговорът беше: "Коя е тая Господ"  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 2 448
Аз пък съм против всякакво обучение било в градината или училище на това има ли Бог, няма ли, какъв е що е. Може в по горните класове от историческа гледна точка да учат за възникването и основни неща за различните религии, но не и като обучение от религиозни лица ( свещеници, пастори и др. ), които няма как да не се опитват да намесват своята гледна точка.

# 81
  • Мнения: 280
И аз съм против,Паси,но МОН го приеха и сега има час по религии от първи клас.Само не разбирам защо така са го кръстили,като застъпват само и единствено православното християнство.Да не говорим,че според мен търсенето  на Бог е лично и продължаващо цял живот занимание.И там готови отговори никой не може да ти даде.Така че,ако имам вариант ,ще откажа да учат децата ми на "религии".

Роси,мисля че Ирина я загубиха за всякакви религии след онова посещение във вкопаната църква.

# 82
  • Мнения: 9 488
Злати Честит Имен Ден!  bouquet Много здраве и любов ти желая! Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 280
Благодаря,Моника!

От няколко години се каня да празнувам на този ден и все си оставам само с пожеланията.

# 84
  • Мнения: 315
Zlati Честит Имен Ден!  newsm51 Да си жива и здрава и много щастлива!  newsm10

# 85
  • вкъщи
  • Мнения: 704
 : kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 Coffee Coffeeдобро утро

# 86
  • В събота
  • Мнения: 201
Добро утро, аз пак се намъквам тук с въпрос, но иначе незнам къде да попитам другаде.
Търся спешно добър специалист по детски болести в Стара Загора или по възможност детски гастроентеролог. На полусъединител съм да тръгвам...

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Някой желаещ за обяд на Бялата къща?

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Някой желаещ за обяд на Бялата къща?

Aз, аз  Peace

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Някой желаещ за обяд на Бялата къща?

Aз, аз  Peace
Обичам те Heart Eyes
Хайде в 12ч.
Тиквичке немога да ти помогна за жалост.

Общи условия

Активация на акаунт