Тръпне БУРГАСката душа сред пъстрота от есенни листа - 65

  • 17 420
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 111
 Ооо, знам знам за какво говориш. smile3521
 Mr. Green hahaha

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
На мен ми вдигнаха колата скоро точно срещу БСУ, влязох на изпит за 40 минути в 8 сутринта, излизам към 9 - оп-па, колата ми я няма. От къде да знам че трябвало на тротоара да я кача да не ми я пипат. Ходих да си я взема - 52 лв за репатриране, след 10 дни (онзи ден) ходих да си видя акта - 20 лв. Халал да са им, но защо не пипат джиповете, много ми е странно, ами се занимават с мишоци като нас??  Crossing Arms

# 227
  • Мнения: 1 813
На мен ми вдигнаха колата скоро точно срещу БСУ, влязох на изпит за 40 минути в 8 сутринта, излизам към 9 - оп-па, колата ми я няма. От къде да знам че трябвало на тротоара да я кача да не ми я пипат. Ходих да си я взема - 52 лв за репатриране, след 10 дни (онзи ден) ходих да си видя акта - 20 лв. Халал да са им, но защо не пипат джиповете, много ми е странно, ами се занимават с мишоци като нас??  Crossing Arms

Аааа,недей така, във вестника дори пишеше,че вече имаме нови паяци,които могат и джипвое да вдигат . След като се вдигна шум,виждах няколко дни паяците само джипки да разнасят.  hahaha

# 228
  • Мнения: 1 280
     И аз доста често виждам джипове по паяците. Прави ми впечатление, че всичко вдигат, карат наред  Thinking

# 229
  • Мнения: 1 298
Ааа  Naughty Искам да ви кажа че това се случва на ул.Фердинандова точно до пицарията.И преди мен беше паркирано едно БМВ.Е,защо питам се аз не го вдигнаха него,при положение че той е спрял като идват отдолу първи,посля аз  Thinking Thinking

Иначе доколкото разбрах от едни общински работници,които скоро подновяваха маркировката щях да платя 56лв +30лв акт.Общо 86.Ако откажа да платя акта го пращали в КАТ,т.е. пак си го плащам, отнемат ми обаче точки..

Вчера платихме 100лв за тенекеджия,и тия 86лв ако трябваше да платя,мъжа ми вече щеше да ми вземе книжката тотално  Joy  Joy

# 230
  • Мнения: 1 813
Еее,просто си била първа ти, после той,ама не си разбрала.  Mr. Green
Разбира се,че има избирателност.   Wink

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Не знам момичета, аз тогава като видях че колата ми я няма пред мен имаше спрян джип, който си беше там още като паркирах и даже помислих че са ми я откраднали и попитах един таксиметров шофьор там преди спирката дето спират таксита. Та той ми обясни че по принцип паяка е денонощен и не са ми я откраднали ами са я вдигнали общинарите, та малко се поуспокоих. Тогава защо не бяха вдигнали джипа, а моята, ама - ха!

# 232
  • Мнения: 1 111
То е ясно защо, защото с джипа вероятността да ядат бой е по-голяма. Mr. Green

# 233
  • Мнения: 1 813
Пуснала съм тема в Клюкарника.  Laughing

# 234
  • Мнения: 1 280
       Аз нямах в предвид, че вдигат колите в реда, в който са спрели. Много ясно, че няма да вдигнат първо джипа. Но е факт, че съм виждала и от тези коли и джипове на паяка.  Peace

# 235
aallyy,за сряда сам навита,ама се чудя къде да си направим срещата,по добре предложи ти  каде,защото аз сам с кола и ми е удобно навсякаде
Здравейте мами,
малко се позагубихме, но тез ремонти край нямат. Лепихме плочки  в коридора и на терасата.
Gushtera май ще трябва да обявим нов ден за срещичка. Какво ще кажеш за понеделник ако си навината. На мен по всяко време ми е удобно ти избери часа. Удобно ли ти е на спирката на свободния или пък ако искаш може и направо на тройката да се видим

# 236
  • Мнения: 1 813
Ново откритие за днес от самата мен :
не ставам за майка,рано ми е.

Току що кучето ми си блъсна главата и едното око в ръба на портмантото, сви го за малко и се замая - пред очите ми. Сърцето ми почна да бие много силно, гледах го  Shocked и се чудех как да реагирам. После той взе да се крие в ъгала и да си мята главата.  ooooh! ooooh! ooooh!
Сега нищо му няма де.

Ама си представям какво и е на една майка,когато детето и се цапне така или пък ако си пукне глава.  ooooh! Ужааааааааас!

# 237
  • Мнения: 1 280
    Ахче струва ми се, че за тези неща никога няма да станеш готова  Wink /имам предвид ситуацията, а не раждането на дете/ На мен ми се случи за пръв път това лято, ами олюлях се щях да припадна, ама ми казаха, че се свиквало  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 1 813
Да де то раждането ако беше най-трудното и най-страшното..

Да,същото усетих и аз.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Хич не е нито най-трудното, нито най-страшното. После започва "гърча". Надявам се кученцето да е добре ...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт