секс по време на бременност

  • 2 905
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826
Попитай лекаря си, но доколкото знам секса не вреди. Чела съм, че единствено последният месец преди термина е хубаво да се поспре, за да не се предизвикат по-ранни контракции Grinning

# 16
  • Мнения: 1 259
Няма ли още някой да каже " питай доктора" Rolling Eyes  Не ви ли се струва, че много се зацикля, има ли смисъл от толкова повторения? newsm57 newsm57 newsm57 newsm57 Като чете човек, няма как да си помисли друго Mr. Green
Попитай лекаря си, ...

 Joy Joy Joy

Аз съм запозната с това, до 3-тия месец е най важно да се пазиш от всичко... защото всяко едносействие може да е рисковано за плода!

# 17
  • Мнения: 826
Тихо да не чуе мъжо Rolling Eyes
... но на мен напоследък хич не ми се прави. Нямам капка желание. Братовчедка ми която ей сега ще роди и тя била така, през цялото време се преструвала. А иначе си е доста изобретателна и практикуваща с удоволствие newsm78

# 18
  • Мнения: 1 131
sega sam pochti tri meseca imam edin abort moje li nqkoq ot vas da mi kaje dali e opasno da pravq redovno sex ili trqbva da se ogranichavame Laughing  Blush
Аборта спонтанен ли беше или по желание?
Ако е спонтанен мисля,че би било разумно да се пазите,но това единствено ще прецени АГ-то.Да не ви казвам моя мъж от кога е на сухо милия.АМи то ми е толкова некомфортно,че и болезнено.

# 19
  • Мнения: 257
Попитай лекаря си, но доколкото знам секса не вреди. Чела съм, че единствено последният месец преди термина е хубаво да се поспре, за да не се предизвикат по-ранни контракции Grinning
И аз тъка знам ние си го правихме секса
и при двете ми бременности

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар щом си претърпяла аборт.
И двете бременностти правехме секс до самото раждане

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ако нямаш проблеми с бременността и имаш желание за секс не виждам какъв е проблема да не правиш.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ако всичко ти е без проблеми по време на бременноста няма проблем да правите секс. Но ако имаш и най-малките съмнения просто го отложи.
А най-добре се консултирай с гинеколога си.

# 23
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
С един спонтанен(мисед)зад гърба си секса си Stop беше забравен от началото да края и не мисля,че съм умряла пък и мъжо също,просто се примири Whistling

# 24
  • Мнения: 2 197
Колко пъти си била досега на гинеколог? Защо питаш по форумите, а не лекаря си? Ние да не сме с кристални кълбета?
Правенето на секс по време на бременност за едно 80% от бременните е абсолютно нормално и всекидневно. Поне аз не съм имала никакви проблеми. Нито веднъж лекаря ми не ми е казал за каквито и да било ограничения.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз съм от лошите Mr. Green, защото бременността ми започна с кървене и много се уплаших, едва ли ще се реша...
Предишната също не се осмелих, въпреки, че беше по - малко проблемна (ако изключим последните 2 месеца...  Crazy)

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Питай гинеколога си моя каза , че няма грижи , но без празнене вътре  Peace

# 27
  • Мнения: 209
и аз мога да се причисля към лошите - през цялата бременност и няколко месеца след това - грам секс нямаше - горкичкият ми мъж - ама кво да прави - примири се. нямах никакво желание, а принципно сме нормална двойка в това отношение. а иначе съм чувала, че няма нищо лошо - стига да не се стига до някакви кой знае какви нестандартни пози и изобретателност в това отношение. даже било хубаво заради отделянето на ендорфин. но въпреки всичко както са те посъветвали консултирай се с гинеколога си.

# 28
  • Мнения: 194
И аз имам един мисед,ама си правихме секс от началото на бременността- до края. LaughingПросто бяхме по-внимателни.Всичко е доста индивидуално.Консултирай се с гинеколога си Peace

# 29
  • Мнения: 6 365
Абе то сексът не е само penis-in-vagina! Начини за интимност- хиляда. Може и да не ви залипсва стандартния вариант дори.

Иначе сутрешното гадене си заслужаваше, защото пък сега като страничен ефект има един по-интензивен оргазъм. Така де, няма всичко да е гадост.

Общи условия

Активация на акаунт