Отговори
# 15
  • Мнения: 88
Айде и аз кацнах ама за малко,че татито е  Twisted Evil    Joy Joy Joy

Мишле и аз, и за всички други Hug Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 167
Ехеее!Мене ме няма няколко дена и голям бебевалеж е паднал!

Ами ... честито на печелившите!

Честито бебе Божидар на мама mimi_74
Честито бебе Симеон на мама lightblue

Честитобебе Симона на мама mila_78
Честито бебе Анита на мама tsvetkova_elica 
Честито бебе Василена на мама pepena 


Ех, толкова се радвам за вас мамчета! Надявам се всички да сте добре и мами и бебите и бързо да ви изписват по ред на номерата! Сега отивам назад да чета с кой какво се е случило!
Прегръдки и целувки от нас с бебка! Много се развълнувахме и двете! Сега си давам сметка, че то времето си наближава!

# 17
  • София
  • Мнения: 70
Хайде и аз в новата темичка Simple Smile

Тонеска   smile3501

Изкарах си страхотно на срещата  newsm68  Много се радвам, че се запознах с толкова лючезарни мами  moresmile

# 18
  • София
  • Мнения: 293
Хоп и аз да се подредя.  Laughing Срещичката беше супер, скоро пак да се съберем, че не остана вече.
Тонеске, както винаги много готина темичка. 

# 19
  • Мнения: 81
Такаааам и аз се материализирах пред компа ,че беше окупиран  Mr. Green
Срещичката беше супер ,който не дойде може само да съжалява  Peace
Нелчо хубаво е ,че всичко мина  Peace
Отивам да кача малко снимчицииии  smile3509

# 20
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Хайде и аз да се разпиша на първа /е, то станало втора, ама  Blush/страница.
Срещата мина супер - беше много весело. Ама как ни гледаха отстрани такива тумбаланки, събрани накуп -  #Crazy
Радвам се, че се запознах с всички, които можаха да дойдат. Дано успеем още веднъж да се видим преди да родим. Приятна вече, мамчета Hug

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 22:13 от galisis

# 21
  • Мнения: 81
Готовооооо качих малко тумбаци  preggo

# 22
  • София
  • Мнения: 160
Запис и от мен
Тонеска темичката е както винаги много сладка  smile3525

# 23
  • София
  • Мнения: 2 006
Мдаа, добре похапнахме и си побъбрихме на софийската среща.  lalalala Наистина трябва пак да се съберем преди да сме родили, че не се знае за какъв период ще са ни ограничени социалните контакти.
Нелчо, Валчо, радвам се, че вече сте добре и сте си вкъщи. Не си давайте много зор та да могат бебоците да си постоят колкото може повече на топло.

Преди да забравя - книгата за бебета се казва "Първата година на бебето седмица след седмица" на Глейд Къртис и Джудит Шулър. За такива бавно загряващи като мен има картинки как да сменяме памперс и да кърмим.  Joy Това ще е за моментите, когато ми се прецака нета.

# 24
  • Мнения: 51
И аз в новата тема след като сготвих за мъжо.

Много съм доволна от срещичката, радвам се, че успях да се видя най-накрая не само с виртуални тумбаци. Честно да си кажа, бях малко притеснена в началото, но всички бяха толкова позитивни  Heart Eyes
Дано се видим поне още веднъж преди бебоците.

# 25
  • София
  • Мнения: 70
Иве току-що погледнах мойта книга и се оказа че е същата  Mr. Green  Значи казваш, че е добра Simple Smile Аз още не съм я отворила, но и дотам се надявам да стигна Simple Smile))

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 70
Мими  аз също се притеснявах  Embarassed Затова до последно чаках galisis отпред  Laughing

# 28
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Мими  аз също се притеснявах  Embarassed Затова до последно чаках galisis отпред  Laughing

Точно за това дължа едно огромно извинение на Elleee за грозното закъснение от моя страна. По принцип много държа на точността, ама днес явно не е бил моят ден. Миличка, извини ме още веднъж, моля те  Heart Eyes
 
Иве, мерси за инфото.
Шопи, на теб - за снимките.

# 29
  • Мнения: 51
Мими  аз също се притеснявах  Embarassed Затова до последно чаках galisis отпред  Laughing

 Hug И все пак не беше страшно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт