в 7 г.с

  • 1 585
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 296
Най-добре лекар да каже. Стискам палци всичко да е наред.

# 16
  • Мнения: 2 755
Може да пратиш мъжа си за Утрогестан и сложи таблетата вагинално.

# 17
  • Мнения: 11 004
В 7 г.с. имах такова зацапване, което премина в кървене. Наложи ми се да полежа 10 дена в болницата и да пия Дуфастон, Папаверин и Магнерич. Веднага се обади на лекаря си, ако все още не си го направила, не чакай до събота! Confused
Стискам палци всичко да е наред!  Praynig

# 18
  • Мнения: 4 784
Не бих чакала събота. Посети по - скоро доктор.

# 19
  • Мнения: 899
Бях точно като теб, с леко кафяво зацапване в 7 г.с., по-наситено не стана, повтори се след около седмица и после още 2-3 пъти. Не съм реагирала веднага (може би мисля прекалено оптимистично), изчаках си прегледа след няколко дни и ми изписаха Утрогестан. Лекарката каза, че по принцип не е хубав признак зацапването, но при мен специално не прерастна в нещо по-лошо. Пих лекарството до края на 3-я месец и след това бременността ми протече безпроблемно  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Отиди на лекар!
Дано всичко е наред с бъдещото бебче.  Praynig

# 21
  • Мнения: 257
До събота има твърде много време. Обади му се още тази вечер, или най - добре отиди в болница да те прегледат.
И аз съм на това мнение
Успех  Peace

# 22
  • Мнения: 4 555
Имах такова зацапване в 6 г.с. и отидох на лекар, за да се уверя, че всичко е наред, понеже ми предстоеше пътуване в чужбина. Причината се оказа раничка на шийката и изчезна от самосебе си след няколко дни.
Дано и при теб да не е нещо сериозно.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отиди веднага на преглед Peace

# 24
  • Мнения: 182
Моят съвет също е да отидеш на лекар защото аз и с двете бременности в началото лежах и пих хапчета за задържане именно заради кафеникаво течение.

# 25
  • Мнения: 1 674
Към авторката-Всичко наред ли е?Ходи ли на лекар?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не чакай до събота

# 27
  • Мнения: 408
Аз имах такова в 5 г.с. и се оказа раничка на шийката на матката,не чакай.Надявам се че си отишла и всичко е ок.

# 28
  • Мнения: 4
Аз също имах такова течение и ми изписаха утрогестан.За сега започва да отшумява и май няма причина за притеснение.Отиди при лекаря ти за да те успокои, най-вероятно не е тревожно. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 685
Аз, също имах такова зацапване.Пих хапчета за задържане.

Общи условия

Активация на акаунт