,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 759
  • 463
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 132
Според мен Василка е била и друг път там  Thinking Аз като ученичка съм ходила на екскурзия в Ловеч и ни водиха на това място, взех си камъче от там..Този концлагер е толкова известен, колкото и тези в Белене и Скравена
Аз за пръв път чувах за него.
Историята беше много вълнуваща. Двамата с мъжа ми много се разчувствахме и ни беше много интересно.

Да не би журито да са от "ясновидците-1" - Ивелина, Николета и Танчето?  Thinking
И моят мъж предположи така, но ще видим като ги разкрият.

На последната задача с водата, кой беше изпил кафето, на което гледа Христо?

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158

Цитат

На последната задача с водата, кой беше изпил кафето, на което гледа Христо?

Май нямаше кафе, аз поне не видях...

# 407
  • София
  • Мнения: 2 840
Роберто се затвърждава като мой фаворит - много симпатично момче!
Аз досега съм гледала част от един епизод, обаче видях хората в сайта и заложих на Роберто. Ей така. Доколкото схващам, няма никакъв шанс милият, обаче това не ми пречи, трябва да има състезателна тръпка при залаганията. Mr. Green

Само да вметна, че препоръчаната от мен за участие в шоуто врачка, Теодора, полази Вип брадъра. Ей това е, сега те имат честта да са в компанията на извънземно.

# 408
  • Мнения: 5 602
Къде мога да видя снощния епизод   bouquet

Някой гледа ли братушките,да пусне фитила и таз година ( и линк )   Hug

РЕД.Благодаря за линка.Баба Яга хич я няма Confused

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 15:27 от Туранага_Санka

# 409
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
http://yasnovidci.btv.bg/bg/videos/view/31
Качили са епизода на сайта, приятно гледане, аз отново съм впечатлена  Hug

# 410
  • Мнения: 72
Много ми хареса епизода снощи. Засега най-много ми допадат Мариана и Роберто - нямат излишно самочувствие, а определено имат голяма дарба. Ще им стискам палци, за да стигнат до финала.

# 411
  • Мнения: 232
Страхотен сезон. Определено другите предавания са ми омръзнали тотално. Засега това е нещото, което може изобщо да ме задържи пред телевизора.

# 412
  • Мнения: 2 132

Цитат

На последната задача с водата, кой беше изпил кафето, на което гледа Христо?

Май нямаше кафе, аз поне не видях...
Имаше. На всичките му задачи имаше. Само не ми стана ясно кой ги е изпил..

# 413
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехе, и на мен ми направи впечатление това с кафето на Христо в последната задача.  Joy Вокил?
И този епизод ми хареса, особено задачата с концлагера!
Интересно е и това, че всеки вижда/усеща по различен начин. Марияна наистина усети болката, емоционалната страна на нещата, а Мишо, Христо, Роберто и т.н. виждаха картини.
Мариана и Мишо започнаха да ме заинтригуват.  Peace
Даниелчо доста слабо за сега.
Сергей - очаквах повече, в момента ми е посредствен.
Роберто страхотно излъчване има това момче.
Христо отново много добър.
Бабата - много зле откъм успешни задачи.

# 414
  • Мнения: 2
В подобни задачи като тази с киселината кафето пие водещият (ако знае отговора на загадката). Има и експерименти, в които дори той е лишен от нея и тогава кафето пие онзи член на екипа, който единствен има информацията. Бая се озорихме с този Христо и неговото кафе.  Laughing

Следващият епизод съдържа любимата ми история от двата сезона.

# 415
  • Мнения: 4 380
В подобни задачи като тази с киселината кафето пие водещият (ако знае отговора на загадката). Има и експерименти, в които дори той е лишен от нея и тогава кафето пие онзи член на екипа, който единствен има информацията. Бая се озорихме с този Христо и неговото кафе.  Laughing
Следващият епизод съдържа любимата ми история от двата сезона.

 Joy Joy

Напушва ме смях, но се замислям доколко въобще е по правилата подобен начин на гледане. Ако той нищо не вижда без кафе, не може да става дума за ясновидство. Той тестван ли е на класическите тестове при първоначалния отбор?

# 416
  • Мнения: 2
До участието си в шоуто Христо беше гледал само на кафе и не беше правил нищо друго. Обаче му се наложи. Все пак това е едва началото на сезона.

# 417
  • Мнения: 4 380
До участието си в шоуто Христо беше гледал само на кафе и не беше правил нищо друго. Обаче му се наложи. Все пак това е едва началото на сезона.

И не ми отговори обаче. Тестван ли е като всички останали на кастинга?

# 418
  • Мнения: 6 417
Ми що пък да не гледа само на кафе? Важното е да познава, пък на каквото ще да гледа. 

# 419
  • Мнения: 4 380
Ми що пък да не гледа само на кафе? Важното е да познава, пък на каквото ще да гледа. 

Нищо лошо, но форматът предполага друг вид възможности.  Съгласи се че не може да гледаш в кафето на отвлечен. Или на загубено дете. Ясновидците в този формат са си служили с кафе понякога, но само като допълнителен начин за получаване н информация. Това все пак не е ясновидство в чист вид. Кафето показва фигури, които всеки може да се научи да чете.

Общи условия

Активация на акаунт