Какво си мислите, когато...

  • 1 877
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231

[/quote]
Рокси, ходила си с Веселин Топалов?  Shocked

Всички ли чакаме Блонди да се включи?
Ей много бързо ги разконспирирате бе Laughing
По темата - за сега бившите могат да съжаляват,че не са останали с мен Blush Още не съм чула някой да е успял толкова, но и да успее само той губи шанса да му крася снимката във вестника Sunglasses Laughing

# 16
  • Мнения: 17 546
Да, щеше да ми е интересно и когато мен ме даваха по телевизията какво ли са си мислели бившите, но няма как да науча. Confused Laughing

# 17
  • Мнения: 3 405
Не съм засичала бивше гадже в ефира или в пресата. Не са станали публични личности. Всеки е успял по своему, за което се радвам.
Всъщност аз се омъжих за Пища Хуфнагел  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 479
Мисля си, че е имало какво да ме привлече в този човек и че съм го видяла преди другите Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 24
Аз свои бивши гаджета не съм виждал по телевизията, но една обърна резбата, след като скъсахме. Помислих си "Баси, явно си много зле, щом я отказа от мъжете". Сериозно

# 20
  • Мнения: 516
Мисля си, че давам страхотен тласък на мъжете. Всичките ми бивши гаджета имат забележителни кариери по света и у нас.  Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 2 430
  Или просто изпитвате чиста и безкористна радост?
Опция 2:
Изпитвам чиста и безкористна завист
smile3511
...................Уф май трябва да пиша в темата на Лиска за комплексите................

# 22
  • Мнения: 281
И двете ми бивши гаджета (над 6 месеца) живеят в чужбина и са женени за чужденки.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 1 417
Важното е, че настоящият е успял Wink Бившите newsm78 не съм чула да станали известни, но аз на медиите не вярвам Joy

# 24
  • Мнения: 5 468
Всички мои бивши са неудачници  Rolling Eyes.

Ами да... след раздялата си с мен се провалятWink

# 25
  • Мнения: 4 300
Рокси, ходила си с Веселин Топалов?  Shocked

Не съм. Даже не знам как да преместя моята царица от А2 до С4 ( примерно), за да му сваля ....царя Mr. Green И с Крум Савов не съм.
Просто се замислих по въпроса, чисто хипотетично.

# 26
След като се омьжих злополучно ,момчето с което имах врьзка стана зам . кмет  мога само да се радвам ,че мой бивш приятел заема такьв пост.А и той е позитивен човек  радвам се за него. :

# 27
  • Мнения: 22 436
Не съм се интересувала от бившите си гаджета след раздялата.
Ако ги видя някъде по ТВ или вестник - ами ок, могли, издигнали се. ) Не смятам, че това обаче е определящо за когото и да било.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
Тъй като са "бивши", все още нямат шанс да ги прочета във вестника. Настоящите са по-перспективни /справка - Онази сентенция за жената зад успелия мъж/

# 29
  • Мнения: 4 555
Радост.

Общи условия

Активация на акаунт