Математически турнири

  • 105 617
  • 847
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 330
Янита, а от колко часа започва, защото и дъщеря ми се е записала в СМГ, но когато я попитах за началния час, каза че не знае  Crazy Звънях в канцеларията, но и там не знаеха #Crazy

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 20:15 от мързеланка

# 76
  • София
  • Мнения: 4 868
Доколкото разбрах ще започнат в 11. Запомних, че в 10:45 трябва да е в училище, т. е. трябва да стане към 9:30 (ей такава ми е индиректна информацията  Wink)

Добавям:
Току що я питах - в 11:00 започват.

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 13:51 от Янита

# 77
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Да, започват в 11 - 20 минути преди това трябва да са в училището.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 952
Ако искате ми се смейте, но мен ме интересува в колко свършват. Или в колко им изтича даденото време, за да бъда коректна.
Ще ми дойде добре, ако знам преди да го заведа. Събота е, и съм си обещала нещо на мен самата  Simple Smile, а за целта трябва да знам кога ще мога да сдам децата  newsm78
Ако е 2 часа ще се помотам с дребоса из центъра, ако е по-дълго ще ходя 2 пъти  Confused

# 79
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Самото състезание трае 1 час и половина.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодарско   bouquet
И ме устройва до 12.30  Grinning

# 81
  • Мнения: 2 716
Запис при незаслужилите майки  Mr. Green

Моята дъщеря трябвало утре да е в 8.15 в СМГ но не разбрах защо.
Чух нещо за курс по БЕЛ, състезание (което щели да претупат за час) за да се класират за курс по ненамсиквоси  ooooh!
А в Неделя щели да ходят в Библиотека на примерен тест по БЕЛ - есе май.

# 82
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Благодарско   bouquet
И ме устройва до 12.30  Grinning

Но детето може да излезе и по-рано, ако е приключило със задачите.

# 83
  • София
  • Мнения: 752
В СМГ състезанието щяло да е от 11ч. и да продължи 1.30ч. Цяла седмица напомням на сина си да пита кога, какво, що, та днес най-после си е записал в тетрадката от колко часа е, ама аз пак много вяра му нямам, защото той почти никога нищо не е разбрал...
То и за състезанието разбрах от форума и се записа в последния момент. Не съм му била казала, че трябва да участва... По принцип детенце е над такива неща като домашни, тетрадки и прочее, него го вълнуват глобалните проблеми на вселената или на човечеството например... Искам да попитам майките на малките математичета всички ли математици са такива отнесени? Thinking
Успех на всички участници, които утре успеят да оцелят часът и мястото на срещата и кураж на техните родители! Grinning

# 84
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
mamamilk ами на кого да приличат - ето от 74 пост се пише че състезанието в СМГ е от 11 часа и ти пак го повтаряш

Та за всички от СМГ, които друго нямате утоворено заключително съобщение  Joy Joy :

От 11 часа е състезанието, но децата ги искат 10.30 часа . Трябва да си ги вземете в 12.30  най-късно, защото и това е важно. А междудругото от досега споделеното, това важи и за 41-во , НПМГ, 107-мо ............... За сведение по наредба състезанията трябва да започват по едно и също време с разлика най-много половин час.   

# 85
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 283
И моят второкласник се е засилил на състезание утре. Да видим. Каквото и да направи, сам ще си го е постигнал. Ген до някъде има Flutter
Във тяхното училище ще са си. Класната беше казала, че само ако се запишат по-малко от 20 деца, ще ги водят в друго училище.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 952
Но детето може да излезе и по-рано, ако е приключило със задачите.
Абе, вече седи до края или поне чака 80 % от децата да излязат. Той на изпита не седя до край, та сега ли  Laughing
Има и утре да виси на парапета с другите младежи и да звъни нервно през 5 мин. Мисля, че това е част от момчешкия масраф на такива мероприятия, не че ме радва  Crossing Arms

# 87
  • София
  • Мнения: 11 826
Успех на всички утре! Peace

# 88
  • у дома
  • Мнения: 7 204
Успех на всички дечица днес!

# 89
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Привет  Simple Smile! Завърнахме се вече от първото състезание за тази година. Саши /2 клас/ не е решил две задачи  - 6 и 7 - за Пипи и за рожденния ден на Иван  Sunglasses.

Общи условия

Активация на акаунт