Велошествие във Варна

  • 1 645
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Някой да има излишно колело?  Grinning

Дават се под наем в едно велоателие, малко след заведението "Парми".  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 769
Някой да има излишно колело?  Grinning

Дават се под наем в едно велоателие, малко след заведението "Парми".  Simple Smile
Точно той е Здравко. Анджелина, ако наистина искаш колело, мога да ти пусна на лс мобилния му да го питаш.
Понеже аз нямам колело.., а искам да пусна младежът (който има колело) - има ли някой, който ще оглежда такива деца... без придружител? Е, в морската ще си го наблюдавам аз естеФствено...
Колко ти е голямо детенцето? Ще има и полицейски ескорт по главната улица (Осми Приморски полк). Деца на около 12-13 г. ще има. Както и по-големи.
Лошото е, че в Синоптик. бг за утре го дават да е облачно, слаб дъжд....
Тук няма да вали, най-много да бъде по-хладно от сега.

# 17
  • Мнения: 152
Колко ти е голямо детенцето? Ще има и полицейски ескорт по главната улица (Осми Приморски полк). Деца на около 12-13 г. ще има. Както и по-големи.
на 9 е.

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 503
Живот и здраве ще дойда.Опитах да примамя няколко сродни души,но ми отказаха-на ходенето пеша щели да бъдат.

# 19
  • Мнения: 3 405
Meрси, Туфи, но още съм под въпрос. Но един брой участник е ентусиазиран вече Simple Smile
Ще се обади и на други.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Ходихте ли?

Моето дете са го снимали от телевизията.  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
Ники ходи. Беше нахлузил една огромна тениска  Grinning

# 22
  • Мнения: 578
Популяризират велосипедната алея във Варна като модел за устойчив транспорт

"Въпреки лошото време и мокрите пътни настилки, десетки деца и младежи се включиха в празник на велосипеда, който се проведе във Варна под мотото „Силата на колелото”, предаде репортер на радио „Фокус”-Варна. ..."

Моите и двамата са много доволни от велошествието. Казаха, че е прекрасно човек да може да кара така свободно по улицата без да се страхува от колите. Малкият/на 4 год./ е изключително горд, че успя да мине по целия маршут / аз също съм възхитена от него  Blush /.

Поздравления на организаторите!

# 23
  • Мнения: 5
Жалко сега прочитам за това  Велошествие . Бихме дошли ако знаех  Confused

# 24
  • Мнения: 10
Пак изтървала... както обикновено Sad
Ще гледам за следващото да се включа!

Поздрави на хората с хубави идеи и на тези, които ги реализират Wink

Общи условия

Активация на акаунт