През ДЕКЕМВРИ нов живот ще заживеем, вълшебни мигове ще изживеем

  • 17 454
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 23
здравйте мамчета-и аз да се отчета, днес бях на жк оказа се че моята бека вече е 2 кг и че аз съм в 32 седмица ,за сега всичко е наред но май се очаква секцио (което изобщо не ми е по вкуса)но има вероятност бебка да стане доста голяма а аз с моите рамери няма да мога да я родя нормално ,но както и да е за сега няма да го мисля важното е да сме живи и здрави
  приятен и усмихнат ден на всички мамчета а на тези с проблеми бързо да мине всичко и скоро да се похвлят с радотни новини  Hug

# 61
  • Мнения: 42
Дано да не се стига до секцио, то и аз съм така- моят момък и той е 2 кг и съм в 32 г. с., но доктора не ми е казвал, че затова може да се наложи секцио. Мен  и от двата вида раждане ме естрах, так а че...да сме живи и здрави, пък каквото стане Laughing

# 62
  • Мнения: 551
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug
То аз докато се запиша в нея и вие сте я изписали  Mr. Green
Поли   bouquet
Добре дошли на новите мамчета  Hug

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Аз току що се завърнах от лекцията на 9 месеца - наистина беше много интересно. Аз ще раждам със секцио по мед. причини и не мислех да ходя на лекцията за дишането, но като четох вашите положителни впечатления реших да отида -и  сега се надявам бебо да си тръгне самичко и всичко да мине нормално, но...Да ви кажа че медицинските причини са моите 32 год за първо раждане newsm78. И двамата лекари при които ходя обаче са на едно и също мнение-секцио - безопасно за бебенцето, а нали то е най-важно в случая.
Чаена, много съжалявам за приятелката ти-аз преди година и половина преживях същото и съвсем малко ми остана да се обърна към психотерапевт, но добре че беше работата ми, съпруга ми и приятелите да не стигна до там. Единствения лек е НАДЕЖДАТА - да не се отчайва, защото след всяко зло идва и доброто - нашето  fingerscrossed ще дойде преди коледа. Стискам й палци и пожелавам  EFP след 6 месеца!

# 64
  • София
  • Мнения: 308
Бамби, дано да не се налага секцио, щом не искаш. Аз пък съм с тесен таз и ще видим доки какво ще каже. Бебчо уж не е много голям засега и има шансове за нормално раждане.

verita76, за пръв път чувам да назначават секцио, само заради 32-те ти години newsm78, но все пак докторите си знаят работата и щом казват така, може да имат нещо в предвид.

Meryl, на мен ми се е случвало на няколко пъти, най-вече като легна. Но мисля, че е от положението на бебчо в този момент. Като се размърда малко и ми отминава Peace

# 65
  • Мнения: 551
Хей варненки големи сладурани сте  Hug
Бамби от къде този корем  #Crazy  Hug
И аз като Диди съм с тесен таз и зависи от това колко ще порасне бебка ще се види как ще раждам Sad Силно се надявам всичко да мине по нормалния начин, никак не го искам това секцио Sad

# 66
  • Мнения: 464
Аз като гледам лекарите все за секцио говорят. Ами как няма да е така ЗК плаща за секцио много повече пари отколкото за нормално раждане. Не забелязвате ли, че ние не сме важни за тях, важни са парите, които им носим.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Направо сме някаква стока, а не хора!  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out 

# 67
  • Мнения: 65
Привет бърборанки!
Поли Hug  bouquet
Ще те отменя със следващата темичка
smile3521  Hug
Много сте сладки Варненки,да не се каня много но на другата лекция ще гледам да дойда  Grinning
Гледам че за термомтрите говорите,аз вчера видях че има едни термометри  биберон дигитални дали ще вършат работа  newsm78.
bambi25 дано ти се размине секциото щом не ти се иска.Но най важно е всичко  да мине добре независимо как.
Ники целувки на малката Алекс от всички мами  Hug
Harem дано днес бебка е по игрива  Praynig Hug
Добре дошла на новата мама!   bouquet

# 68
  • Мнения: 22
Браво на Варненки! Засрамиха ни Simple Smile  Йоанка, най-накрая леко да ти проличи! Къде го криеш това бебе???

Бях при Кирякова и ми се стори много мила и симпатична! От доста места чух е че е много добра. Гледахме пак принцесата и тя каза същото като Евтимова - ще е дългокрака! Всичко е наред - плацента, разположение, развитие и т.н. Вече съм по-спокойна. Сега ще ходя при нея за запис на тоновете и за да се опознаем, но първи ще бъде чак след месец.

Ако някой се интересува - вчера на Стройкото в НДК имаше доста неща - поне всичко ти е на едно място и избора - голям. Креватчета за бебета имаше само на една фирма.
Хубав ден от мен!  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 152
Здравейте! Днес на ЖК ми измериха кръвно 140/90 и хайде на кардиолог.  #Crazy Високо ми е СУЕ 52 при норма 20 - но нямам оплаквания, освен да е някоя скрита инфекция. ooooh! Все пак ще пия Малтофер през 1-2 дни по 1-2 таблетки при хемоглобин 117.  Tired До края на бременността имам определени 3 дати за прегледи ЖК по ЗК в Токуда. Няма проблем с болничния - ще ми го издадат, когато ми трябва- знам, че някой питаше за това. Нещо си говорихте за карта от личната лекарка, която се представя в ЖК - какво беше това? newsm78

abel от години не купувам готова кайма и колбаси точно поради причината, че не знам от какво ги правят.

 eses
може друго да харесаш, не се ядосвай.  Grinning

Ох, така не ми се иска да стигам до секцио... Praynig,а  като гледам колко ще раждат така...

# 70
  • Мнения: 30
Здравейте от мен! Само да ви предупредя, имало някъкъв грип който много лесно се пипва и бил доста разпространен. На мен не ми се размина... ха кажете сега какво да правя???  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 326
Привет и от мен!
Цюрих, при нас беше увеличено дясното бъбречно легенче на последната ФМ. Мисля на 24.10 да отида да видим как се развива.

И на мен много ми хареса лекцията за дишането на 9 месеца. Ама и мацката беше готина. Нашите акушерки от училищата за бременни са някак по-сухи, а тази те предразполага.

Някой знае ли от къде може да се намери дигитален ушен термометър?

6u6inka, ако можеш ходи си на лекциите на 9 месеца, въпреки училището за бременни. Аз така правих. Можеш по този начин да си допълваш информацията, а и се запознаваш с много бъдещи мами Grinning

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ех, че сте експедитивни, един ден без интернет , а колко много сте изписали! Поздравче на всички от мен!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте от мен! Само да ви предупредя, имало някъкъв грип който много лесно се пипва и бил доста разпространен. На мен не ми се размина... ха кажете сега какво да правя???  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out


Много гадно това с грипа.Писах ти на ЛС.Оправяй се бързо  Hug

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 326
И е плъзнал пак оня дрислив вирус. Кумата сега се обади, че са болни. Дано не ни хващат грипове Praynig

Общи условия

Активация на акаунт