През ДЕКЕМВРИ нов живот ще заживеем, вълшебни мигове ще изживеем

  • 17 489
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
Здравейте сладурки,

Варненки много сте сладки с тумбачетата!!  Незнам какво става, ама много бременни, много нещо, просто като вървиш по улиците само бременни срещам или сега ми правят впечатление.... То много хубаво де, след 7 години, ще откриваме училищата дето ги закриваме сега май Grinning Grinning

По въпроса за медицинските причини аз съм на 34 години и да ви кажа въобще не съм си мислила, че съм закъсняла много. Но когато доктора ме попита: "Късно ли съм се омъжила, или късно съм решила да забременявам" разбрах, че май съм закъсняла Grinning Grinning.... и въпреки всичко, живот и здраве, си говоря за още дечица, като че ли съм шотландски  боец Wink

Иначе при мен секциото евентуално ще бъде заради инатливата мома, дето си стои с дупето напред, и може би защото все пак се беше рискова бременност, ама каквото такова.  Сигурно ще ми е по-трудно секцио след това, ама пък що да я теглят за крачката, да я мисля да не и стане нещо.   Въпреки, че шансове още имам де, пък може да вземе да се обърне в последния момент.

Харемче, много се радвам, че си по-спокойна, и аз така си мислех, че просто малко почивка си е дала кукличката, ама като чета гледам, че и ти не спираш да работиш, при всичките химии с които ти е свързана работата. Не искам да ти досаждам, ама айде вече почивка а!!!  И аз се напъвам тука последно другата седмица и после просто чакаме Laughing Laughing

Много се разписах, завиждам ви за срещичките!! Лек и спокоен ден и много много усмивки на всички!!

# 76
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Здравейте от мен! Само да ви предупредя, имало някъкъв грип който много лесно се пипва и бил доста разпространен. На мен не ми се размина... ха кажете сега какво да правя???  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
О Милата аз се влача 3седмици и последните 2дена съм си направо зле, но все още се лекувам с чай, мед лимон.  Sad

# 77
  • Мнения: 187
ето ме и мен.бебо е много добре и много голям,доки каза че го нося вътрешно.след 20.11 секцио може,каза да си помисля хубаво за дата,но аз си мисля за 22.11.вече ме вика всяка седмица на ЖК.но каза въобще да не разчитам на датата която си избера за секциото,защото има много голяма вероятност да не я дочакаме newsm44
много сям щастлива Heart Eyes Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 308
Elmina, много добър избор си направила с Кирякова Peace Докато лежах за задържане останах очарована от нея, а и е екип с моята лекарка на ражданията Peace, което много ме радва.

Бубабо, мисля, че в по-големите аптеки можеш да попиташ или в детските магазини (мисля, че в този на Чико на Богориди бях гледала).

ziggie_81, дано се оправиш по-бързо!

# 79
  • Мнения: 781
За стволовите клетки специално ме интересува договора, ако някой го е чел. Защото преди години, този който  аз четох не ми хареса.  И клетките от кого могат да се ползват- е другият въпрос, който ме интересува.

За годините и раждането- 32г не са предпоставка за секцио, но тесен таз си е направо  причина.

# 80
  • Мнения: 0
zdraveite mami!
az sam nov potrebitel,toku 6to se registrirah i barzam da vi se pohvalq,4e 4akam mom4ence na 24.12!pojelavam leko bremeneene na vsi4ki! Grinning

# 81
  • Мнения: 30
Благодаря ви мацки! Скачам до магазина за мед и лимони. Е... не през терасата де.... Дано да имат мед... иначе за лимони съм сигурна че има. До след малко!!  Hug

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Бамби, дано да не се налага секцио, щом не искаш. Аз пък съм с тесен таз и ще видим доки какво ще каже. Бебчо уж не е много голям засега и има шансове за нормално раждане.

verita76, за пръв път чувам да назначават секцио, само заради 32-те ти години newsm78, но все пак докторите си знаят работата и щом казват така, може да имат нещо в предвид.

Meryl, на мен ми се е случвало на няколко пъти, най-вече като легна. Но мисля, че е от положението на бебчо в този момент. Като се размърда малко и ми отминава Peace
[/qu

# 83
  • Мнения: 20
zdraveite mami!
az sam nov potrebitel,toku 6to se registrirah i barzam da vi se pohvalq,4e 4akam mom4ence na 24.12!pojelavam leko bremeneene na vsi4ki! Grinning

Добре дошла,ще раждаме на една и съща дата  Crazy може би  Laughingлеко бременеене и на теб

# 84
  • Мнения: 22
Radi,   нали ти ходиш на училище за родители? А къде ходиш? В АзТиТо ли? Аз се чудя дали да се запиша на съкратен курс или да отида само на лекция за дишането...Определено ще се запиша на йога, за да упражня някои методи, надявам се да ми е полезно. Ако не друго, поне да се науча да дишам  Laughing

# 85
  • Мнения: 0
ima li mami ot Varna,koito o4akvat kato men rojbite si na 24.12?

# 86
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте  Hug

Завиждам благородно на мамите които вече не работят - явно почвам да се изморявам, а и периодът с края на годината е кошмар... Е - ще изпусна най-натоварения "сезон", ама пак трябва да подредя сума ти и неща преди 28.10 - тогава излизам !:)

Да ви кажа - аз ходя на йога и съм много доволна. Освен че е интересно и действа зареждащо, показват и доста практични неща.
За отчета - в 32 седмица сме 1920 грама Simple Smile Тепърва ще си правя всички изследвания, да видим резултата.
И мен ме гласят за секцио -  Sad Хич не искам - толкова учене на йогата колко по-добро е естественото раждане и дишане и упражнения:) Но съм висока 1,5 м и бебето се очаква че ще е над 3 кг и тесен таз... като гледам май не отиват към естествено раждане но каквото дойде - важното е бечовците да са добре, а и ние Simple Smile
Целувки от мен и лека нощ - лягам си - може като вампирясам към 4-5 през ноща пак да се включа

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

Завиждам благородно на мамите които вече не работят - явно почвам да се изморявам, а и периодът с края на годината е кошмар... Е - ще изпусна най-натоварения "сезон", ама пак трябва да подредя сума ти и неща преди 28.10 - тогава излизам !:)

Да ви кажа - аз ходя на йога и съм много доволна. Освен че е интересно и действа зареждащо, показват и доста практични неща.
За отчета - в 32 седмица сме 1920 грама Simple Smile Тепърва ще си правя всички изследвания, да видим резултата.
И мен ме гласят за секцио -  Sad Хич не искам - толкова учене на йогата колко по-добро е естественото раждане и дишане и упражнения:) Но съм висока 1,5 м и бебето се очаква че ще е над 3 кг и тесен таз... като гледам май не отиват към естествено раждане но каквото дойде - важното е бечовците да са добре, а и ние Simple Smile
Целувки от мен и лека нощ - лягам си - може като вампирясам към 4-5 през ноща пак да се включа
ama mili4ka,ti o6te li raboti6? :shock:az o6te ot 5-tiq mesec si vzeh bolni4ni i si po4ivam v ka6ti.ne se preumorqvai!ve4e se nujdae6 ot pove4ko po4ivka!dano pone rabotata ti ne e mnogo tejka

# 88
  • Мнения: 616
Ехо привет  Simple Smile тия дни не мога да стигна до компютъра

вече всичко за бебо е приготвено, направо не мога да повярвам е винаги си намирам какво да купя още като вляза в някой магазин  Laughing сега остава да подготвя и моя багаж, тези дни си говорех с приятелки раждали в наскоро и дадоха много ценни съвети какво да сложа в багажа, по късно ще напиша списъка ако някоя иска да се възползва  Peace

другото също което си взех е икона за родилки /нямах представа че има такава/ нося я в портфейла  Simple Smile можете да си вземете от някоя църква или църковен магазин, дано да ни помогне за леко раждане Praynig

днес се премерих и вече кантара показва главоломните 17 кг +.... явно ще ударя 20кг корема ми расте с минути имам чувтвото #Crazy в понеделник ще ходя за болничния и ще видим до къде сме го докарали с моя синковец Heart Eyes

Харем и аз усещам вече предимно движения, не ме рита както преди. Стискам палци всичко да е наред с бебата  Praynig

за малката сладка Алекс  Praynig Praynig

Аз съм много несериозна с ходенето на йога така ми се ходи и все нещо става да не мога да отида  Sad

нещо много се разписах, чао за сега и лека вечер  Hug



# 89
  • Мнения: 781
Сисето, добре дошла! Ако не те затруднява ползвай кредора за кирилица.

Общи условия

Активация на акаунт