искам да съм бременна..

  • 7 455
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Няколко дена след закъснението на цикъла. Можеш да направиш теста и по- рано, ако ти е зор, но... лентичката долу беше предходена от отрицателни предварителни тестове. Само пари ще дадеш и ще се разочароваш...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Няколко дни след закъснението

# 17
  • Мнения: 11 004
За по-сигурно изчакай да минат 7-10 дена от закъснението на цикъла. Успех! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 928
За по-сигурно изчакай да минат 7-10 дена от закъснението на цикъла. Успех! Peace
И да се похвалиш скоро  Peace

# 19
  • Мнения: 2 336
За по-сигурно изчакай да минат 7-10 дена от закъснението на цикъла. Успех! Peace
Успех и чакаме новини  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 372
За по-сигурно изчакай да минат 7-10 дена от закъснението на цикъла. Успех! Peace
Успех и чакаме новини  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Най-сигурно - седмица след закъснението на цикъла.
Peace
Успех Praynig
Аз си направих теста седмица след закъснението и  EFP preggo

# 22
  • Мнения: 4 335
Няколко дни след закьснението.Успех и дано скоро се похвалиш  bouquet

# 23
  • Мнения: 209
здравей Simple Smile, и аз като теб когато тръгнахме да правим нашия малчо се надявах да съм бременна - без да искам да се обезкуражавам това продължи 4 месеца - след всеки път аз се надявах да не ми дойде цикъла и всеки път идваше Sad. беше ужасно и кошмарно. плачех всеки божи месец. и накрая на 4-тия месец в деня в който трябваше да ми дойде цикъла не знам защо реших да си купя тест. и той излезе положителен Simple Smile Simple Smile Simple Smile. след това си направих още три теста. нямах търпение да отида на гинеколог. накрая се оказа че съм отишла толкова рано, че едвам се забелязваше плодно сакче. костваше ми невероятни сили докато дойде момента, в който можеха лекарите да ми кажат - да наистина си бременна.

желая ти от все сърце да си - знам какво ти е
стискам ти палци и ще се радвам скоро да се похвалиш   bouquet
ще се моля за теб  Praynig

# 24
  • Мнения: 6 274
Извинявай, но ти на колко години си ?

# 25
  • Мнения: 61
недеи да го мислиш толкова аз го мислих цяла година и нищо вземах си котка отдадох се на отглеждането и и след два месеца стана ако няма здравословни проблеми вси4ко е на психи4еска основа успокои се и дано си бременна успех

# 26
  • София
  • Мнения: 3 524
като видях последните публикации, мисля че темата не съдържа сериозен въпрос Thinking а някой просто си запълва времето....

# 27
  • Мнения: 179
Най-сигурно - седмица след закъснението на цикъла. Иначе има тестове - високочуствителни, които можеш да направиш няколко дена след половия акт. Те, обаче, на мен ми показваха, че не съм бременна!
И аз сам на същото мнение успеx

# 28
  • Мнения: 7 201
мила kelly_vm,
на първо място се успокой и се радвай на мъжа си. момичетата тук ще потвърдят, че в повечето случаи именно заради нетърпение или прекалено желание бебетата се бавят. Бог си знае работата...
Peace Изказвам мнението.И 2-3 дни след закъснението може да го направиш!Успех! Praynig

# 29
  • Мнения: 1 103
Успех   bouquet
Изчакай  да мине седмица поне  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт