АвгУстОвскИ инат сме ние, но усмихнем ли се - мама няма да ни бие

  • 14 691
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 Доплака ми се и на мен,Велмар,като си ви представих в яслата двечките.

 Дано дядо ти има още време пред себе си,ако ли пък не-помисли си с благодарност,че си го имала толкова дълго.
 

Милена
, все се сещам за далечната ви криза и за обяснението,че много сол сте изяли заедно. Да карате много пъти по 7 години и да ви става все по-сладко да сте двамата-тримата-що не четирима   Simple Smile  bouquet

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 20:12 от blanc

# 31
  • Мнения: 574
Благодарности на Блан и МамаГаля за новата тема  bouquet
Велмар, много  Hug за теб и Дари
Миленка, Честита ви годишнина  bouquet Да сте живи и здрави и дано пропускате кризите Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 617
Здравейте от мен.
Днес взех бележката от джипката и в понеделник сме ясленчета. Сърцето ми е свито и ще видим как ще ни потръгне. От неделя освобождавам бабата и се надявам да успеем да се справим без помощ. За сега стажа е добре,не е необходимо да ходим всеки ден и ще успея да водя и вземам Тони на ясла.

Велмар  ще се Praynig за дядо ти. Дани има още дни пред него. А милата Дари да оздравява бързо. Толкова е тежко да ги гледаш болнички.  Cry

Миленка още много пъти по 7 г. да се обичате и да нямате кризи в бъдеще.  bouquet

ВСТ да нагушкаш Лори от нас. Hug Все пак сте рекордьори за късно падане от спалнята. Wink

Мис74 дано все така да е спокойна Даяна в яслата.

Блу разпиши се малко по-подробно. Как е Ния? Да не забравиш да покажеш тортата от предизвикателството. Mr. Green

Този път съм малко по-подробна,но незна кога пак ще имам време за мен.
 Hug за всички.

И специални благодарности за виновниците за новата тема.  bouquet

# 33
  • софия
  • Мнения: 1 745
миленка,ще слагаш трапеза ли,к'во ли  Wink?

# 34
  • Мнения: 718


Благодаря  ви за пожеланията и наздраве!!!

Велмарче-много прегръдки за вас с Дари!Дано е било инцидентно.Кураж Praynig

 И на марти и изписаха Клацид,сега се чудя дали да го давам или да си караме на Вентолин и сироп. newsm78

# 35
  • Мнения: 718
миленка,ще слагаш трапеза ли,к'во ли  Wink?

Еееееее,как ме излови.......Ако сте гладни и това       

# 36
  • Мнения: 4 970
ей че трапеза си спретнала Grinning Аз си имам пиене.. за да не ги омешам ще си вмеза от мезето Wink
Миленка- Кладица е ужасен на вкус Sick.Дари  така се потресе от него, че само го лизна и повърна...Искаше да си измие езика..Абе- отврат е. И аз го питах и няма вкус в устата часове наред.... а вентолин защо?То верно бронхит, но чак вентолин.... newsm78
Дари изглежда добре.Дано изкараме и спокойна нощ и дано не вдига Т Praynig.Дядо ми са го закарали на село с леля ми, защото братовчедка ми се е прибрала от чужбина с детето си, и ако стане нещо, да не  се уплаши.... Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 545
Миленка, честита годишнина! Да се обичате и разбирате много!  Hug

velmar, дано малката скоро се оправи, и на мен ми се доплака като си я представих, милата. А за дядо ти, дано си има още дни човекът, много ми е мъчно така  Sad

# 38
  • Мнения: 2 722


Добро утро и от мен.
Много ми липсвате, попрочитам ви по няколко пъти на ден, но мозъка ми отказва да смели информацията и не ми се пише. Вярно, че вече не треперя и нищо не ме стяга, но "отнесена от вихъра" е най-малкото което може да се каже за мен. Единствените, които печелят от това, са децата, защото мама вече не се кара  Wink

По едно цветенце за всички празнували тези дни

Велмар  Praynig
Нана,  Peace

Дано ми се проветри главата, че да си стана пак старата аз.
Е, поради вероятността да бъда линчувана от роднини зад граница, си напънах мозъчната гънка и качих малко пресни снимки /ненадписани, несорти,ани, но пресни/
http://www.mamagalia.snimka.bg/album.php?album_id=291844&pid=8368185

# 39
  • София
  • Мнения: 12 567
Добро утроооо!

Галееееее
какъв е този час на излюпване, направо  Shocked Мерси за кафенцето.   bouquet

Моето диване и то се събуди в тъмни зори, аз едвам гледам. Митко още го няма от нощна смяна, та ще си изпия кафето и после ще видя кой накъде ще разтребвам, за да си свърша работата днес.
Хубавата новина е, че БДЖ вчера, след като им назначиха 77-годишен председател на борда на директорите  #Crazy взеха, че преведоха аванса, та поне платих сметките.  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 617
Добро утро и от мен.
Тони е буден вече час и аз почти си изпих кафенцето. Сега се чудя каква програма да измисля за днес. newsm78 Може да го разходя с влака до Асеновград,че му е голям фен. Незнам още какво е времето вън и ще решавам в движение.
Пожелавам ви лек и приятен ден.
 Hug за всички!

# 41
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро и от мен HugКафе, кафе, кафеееееееееееее Tired виртуалното хич не ми стига.Дари- не знам кога е станала...аз си спах.Баща й ме събуди като тръгваше за работа  да се преместя поне в хола при нея и да не я оставяме на самотек...Тя си гле Rolling Eyesа кротко филмчета, сменя си дикове....а майка й - кърти Blush В очите конкурирам китайците Crazy.Не мога да отлепя...
Дари спа спокойно през нощта- и Т нямаше Praynig.Сега вършее както обикновено.
Хайде- оставям ви,ч е сме още по пижами... Embarassed, а къщата е с краката нагоре.
ХУбав ден  от мен Hug

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 852
Запис от мен! Сега отивам на лазерна епилация.... после ще споделям

# 43
  • Мнения: 439
velmar , добре че е спаднала Т и дивее, това е най-важното.
Дани и той стана много рано по тъмно, гледахме за Колите, любимото ни филмче, отидох да направя мекички, като му оставих да ми държи блузката. По едно време Дани отваря и затваря вратата, като го видях с дяволития поглед и влачи фанелката след него по пода. Ходихме до Джъмбо, накупувахме играчки, после и до детския рай за играчки в улицата продължението до Билла, заспа в колата, като се качихме, яде, дивя, въртя се, гледахме пак за Колите и сега спинка.
Ще поспя и аз с него, та довечера да обърна внимание на тати, че няколко дни подред заспивам с Дани и се събуждам по нощите да се изкъпя.
Целувки

# 44
  • София
  • Мнения: 5 795
Привет!
Радвам се, ча Дари е по-добре!  Hug На какъв АБ сте?
Елиона, да споделиш после  Peace За първи път ли отиваш?
Пепеджинс, как по тъмно сте станали?!  Shocked Аз всъщност даже не знам кога става светло навън  Blush
Мама Галя, много мили снимки  Simple Smile Hug

Общи условия

Активация на акаунт