Бихте ли купили...

  • 3 028
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Не. Неприятни са ми. Получих доста такива при раждането на сина и съм обличала някои (терлички например) само в мноого крайни случаи. Единствената наистина красива плетена дрешка му беше гащеризонче в бяло, тъмно синьо и червено с платноходка, ама и него рядко съм му го слагала - мнооого топлят тия дрешки и не са практични.

# 16
  • Мнения: X
Страхотни са. Подарявали са ми, плели са ми, копувала съм си и съм съпер доволна . Топлят много и са ми много ....уютни.

# 17
  • Мнения: 592
Моя комшийка плете страхотно и когато се роди малката пожела да и оплете жилетки. Купих някаква специална прежда за бебешки дрешки и тя сътвори уникати. Невероятон красиви и нямаше човек, който да ги види и да не се възхити. Така, че на въпроса ти - ДА!

# 18
  • Мнения: 2 448
За моето бебе, което беше зимно, съм плела и баба ми също. Нищо лошо не виждам, то все пак не е бельо, отдолу се слагат памучните ританки. Терлици особено и до сега носи детето ми.
Плетивото се пере в пералня без никакъв проблем, кой го измисли това, че не може.  newsm78

# 19
  • Мнения: X
мнооого топлят тия дрешки и не са практични.

????? В смисъл???? Искаш да му е студено, или незнаеш че под дебела дреха не се слагат други дебели дрехи а тънко памучно бельо?Ако говориш за прегряване, то не само че няма как да се получи когато детето е с правилно подбрани дрешки - горни и долни, ами освен това сина ми примерно зимата най-бълзо се затопля с плетени жилетчици и то без да се поти въпреки че сме с парно и не спира да дивее. Peace
Въпрос на навик и избор е всичко Peace

# 20
  • Мнения: 154
мнооого топлят тия дрешки и не са практични.

????? В смисъл???? Искаш да му е студено, или незнаеш че под дебела дреха не се слагат други дебели дрехи а тънко памучно бельо?Ако говориш за прегряване, то не само че няма как да се получи когато детето е с правилно подбрани дрешки - горни и долни, ами освен това сина ми примерно зимата най-бълзо се затопля с плетени жилетчици и то без да се поти въпреки че сме с парно и не спира да дивее. Peace
Въпрос на навик и избор е всичко Peace

Никога не съм се старала да го затоплям. Температурата вкъщи през зимата е между 21 - 23 градуса. Като беше бебе си беше с една памучна блузка отдолу и една отгоре, неподплатени ританки без терлици, чорапи и други подобни, завит с леко, много тъничко одеалце. Така че за дебели дрехи не става въпрос изобщо. А на голо да му облека плетена блуза - абсурд, нали?!  Peace

# 21
  • Мнения: 1 062
Аз харесвам плетени дрешки. Бих купила, ако си заслужава, ако са наистина красиви и качествени. Естествено, не бих дала безумна сума за тях ( 85лв. за пуловерче  Shocked ).

# 22
  • Мнения: 3 219
Защо не Peace
Свеки плете страхотни терлици, прави ги като пантофи, и на децата са им страшно удобни.
Вече има много хубави и меки прежди.
Вълнено не бих облякла, защото и на мен самата ужасно ми боцка Peace

# 23
  • Мнения: 654
Кратко ДА.
Меки и топли / като самите бебета /

# 24
  • Мнения: 12 665
Аз харесвам плетени дрешки. Бих купила, ако си заслужава, ако са наистина красиви и качествени. Естествено, не бих дала безумна сума за тях ( 85лв. за пуловерче  Shocked ).

Ама то не беше домашно плетено, а на Бееенетон. А аз с еснафско-скруджовия си мозък разсъдих - че аз мога да го оплета същото. Само за етикетче ще ида до Илиянци.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама то не беше домашно плетено, а на Бееенетон. А аз с еснафско-скруджовия си мозък разсъдих - че аз мога да го оплета същото. Само за етикетче ще ида до Илиянци.
Joy Joy Joy
На въпроса - не бих купила, защото свекърва ми плете. Хем плете красиво. И аз, и троловете ми имаме "баба кутюр".  bowuu
П.П. Има специални препарати за вълна, за машинно пране.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 421
Не, не бих купила, защото си имам мама и две баби. Могат и правят изключително красиви неща.

# 27
  • Мнения: 1 763
Ако не бодат, защо не. ДАже съм му купила три чифта плетени терлички за вкъщи.

# 28
  • Мнения: 9 814
Не харесвам домашно плетени дрехи.
От машинно плетените също се въздържам.
Предпочитам памук и трико.

# 29
  • Мнения: 22 436
Купувам си плетени неща от магазините. Аз не мога да плета, майка ми може, но няма време.
Харесвам плетиво, малката има 1-2 жилетки, сега искам да и взема и рокличка.
Не съм имала проблем с прането, не разбирам какво му е сложното с прането на плетена дреха. Нито пък дали топли, или не.

Общи условия

Активация на акаунт