Раждане в Окръжна болница 2008 г.

  • 65 459
  • 945
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 152
Вярно ли е, че вече за нормално раждане се стои в болницата 5 дни?

И все пак колко струва раждането с избор на екип и какво включва цената? Имам противоречива информация... Rolling Eyes

# 31
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
И мен ме интересува кое колко струва,защото и аз имам противоречива информация!?Тези 500 лева какво вклюват?Само за раждането ли даваш 500 лева,а за екип и анестезия отделно? newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 535
За избор на екип в края на юни платих 500лв, нормално раждане. За упойката не съм плащала, но изобщо не се усетих тогава да питам за нея  ooooh!. При самото приемане подписах документ, че искам точно този екип.  На следващия ден ми дадоха друг документ, с който пратих мъжа ми на касата.
Друго не съм плащала  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
И мен ме интересува кое колко струва,защото и аз имам противоречива информация!?Тези 500 лева какво вклюват?Само за раждането ли даваш 500 лева,а за екип и анестезия отделно? newsm78 newsm78 newsm78

Включва това да родиш при точно определен и избран от теб лекар. Включва престоя в болницата, процедурите, лекарствата и прочие грижи към теб. Анестезията - епидуралната - плащаш отделно.

# 34
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Значи + упойката 620лв..бе сложи ги грубо 700....ем екстра...Благодаря за информацията nana77 ,че малко остана Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
Последно знаех, че упойката е 100 лева. Но дори да ги закръглиш на 700 лева сумата е по-малка от исканата във всички останали болници в София. Разбира се винаги съществува вариантът да родите без избор на екип т.е при дежурния такъв. Wink

# 36
  • Мнения: 151
И трите си момиченца съм раждала в тази болница при една и съща лекарка.  newsm19
Хиляди благодарности към целият екип от родилно и неонатологично отделение.   bouquet
Отлични впечатления и най-вече безпроблемно раждане !  newsm10
Успх на всички !

# 37
  • Мнения: 233
искам да попитам момичетата, които за отишли да раждат без предварителна уговорка - нормално или секцио ви беше раждането, имаше ли някакви проблеми?
а ако се отива за предварителна уговорка, в коя част от деня е удобно да се отиде, за да ми обърнат внимание и за да мога да намеря подходящия лекар?
чувала съм само за д-р Жекова. а акушерката от ЖК, където ходя каза, че всички екипи в Окръжна са добри.


# 38
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
бульовче аз раждах с избор на екип и въпреки това мисля че всички са добри.Бях ангажирала д-р Жекова за нормално раждане а ми се наложи спешно секцио към края на деня.Много съм доволна от включилия се д-р Баев или Беев,и на акушерките също.Мисля,че няма да имаш абсолютно никакъв проблем  при който и да попаднеш.Момичетата които бяха раждали при други лекари също бяха супер доволни така че успех и леко раждане! Hug

# 39
  • Мнения: 233
Гугалинка, благодаря за мнението! а за конкретна акушерка, работеща там, имаш ли отзив?

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
искам да попитам момичетата, които за отишли да раждат без предварителна уговорка - нормално или секцио ви беше раждането, имаше ли някакви проблеми?
а ако се отива за предварителна уговорка, в коя част от деня е удобно да се отиде, за да ми обърнат внимание и за да мога да намеря подходящия лекар?
чувала съм само за д-р Жекова. а акушерката от ЖК, където ходя каза, че всички екипи в Окръжна са добри.


Права е акушерката. Екипът на родилното е много добър. А и има още нещо - независимо дали си избрала или не екип, Жекова влиза почти винаги на всяко раждане в залата, за да види как вървят нещата и да се намеси, ако има нужда.
Въпреки всичко мисля, че ти ще си по-спокойна, ако си избереш екип. Успех!

# 41
  • Мнения: 233
Нана, а доколко са отворени към активното раждане? имам няколко приома за справяне с болката и ми се ще да съм подготвена за отношението им. ще ми се възможно най-активно да се включа в раждането, а съм с билогично образование и съм далеч от мисълта да давам акъл на специалисти.

# 42
  • Мнения: 1 152
бульовче сега се връщам от там...да ти кажа....хич не ми се вярва, че ще споделят желанието ти.... Tired

# 43
  • Мнения: 233
Сасано, защо така? Thinking
моята акушерка от ЖК каза, че там били доста против секциото и аз си мисля, че биха могли поне да ми позволяват да се разхождам из стаята за намаляване на болката...

# 44
  • Мнения: 1 152
бульовче може би е въпрос на уговорка с конкретните хора от екипа. Но днес се бяха доста поизнервили....Но току що поне разбрах, че секциото по спешност е с добър край за мама и бебе.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт