Болки в кръста и ставите.

  • 2 545
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Споко,няма място за притеснение.Мамите са ти отговорили
Peace

# 16
  • Мнения: 4 335
Почити всички бременни минават през това.Спокойно,като родиш ще ти мине Wink

# 17
  • Мнения: 512
Нормално е. Екстра на бременността. Peace

 Peace

# 18
  • Мнения: 24
Да и при мен имаше болки в кръста само гледах как да се подпра някъде и при удобен момент да полегна но това стана след 8 мес.Апри мен и бяха от големите шутове на бебчето.Но просто кг си казават своето.Малко воля и търпение после няма и да се сешаш за това

# 19
  • Мнения: 4 784
Не се притеснявай. В деветия месец плюс дискомфорта от огромния корем става още по - зле. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 19
Споко! както са ти казали мамите ще мине. И аз бях така - през нощта направо ми се схващаха краката. Родих преди три месеца и вече няма и помен от подобни болежки.

# 21
  • Мнения: 6 274
Не се притеснявай. В деветия месец плюс дискомфорта от огромния корем става още по - зле. Mr. Green
И краката изтръпват, и не можеш да спиш, че ти е тежко и .... още много такива сладурски екстри.  Wink
Лека бременност и леко раждане !  Peace

# 22
  • Мнения: 1 131
Разбирам те напълно,мила.И аз съм така отскоро-имам чувството че кръста ми ще се отвори всеки момент.

# 23
  • Мнения: 1 517
Не са само килограмите, някъде четох, че тазът се разширява често поне малко преди раждането, после се прибира, затова болките често не отшумяват веднага с раждането, макар определено да стават по- слаби. Няма как да ги избегнеш, освен с удобна поза и не се преуморявай! Възглавницта между краката и мен ме облекчава, между другото Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Абсолютно нормално и абсолютно противно е!
Пробвай с възглавница между краката, под опашката, както и в полулегнала позиция.

# 25
  • Мнения: 826
И аз съм така, а съм само в трети месец. Нормално е и ще мине след раждането или малко след това!

# 26
  • Мнения: 163
Споко и аз съм в края на6-ти месец и съм така ама като знам, че е нормално не обръщам внимание и си търпя  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 133
Моите болки почнаха малко по-рано и си отшумяха,не е проблем,но чета че след раждането минават...да,ама тогава почват други болки-в кръста(от непрекъснатото навеждане),в гърба от еднаи съща поза за хранене,понякога и в колената от непрекъснатото сядане и ставане и така...Така че просто свиквай Grinningболежки винаги ще има,но се лекуват с безпределната любов към бебето.Леко раждане ти желая.

# 28
  • Мнения: 666
Нормално е вече си към края и бебо с околоплодните води, плацентата и всички други екстри оказва натиск.

# 29
  • Мнения: 117
И аз съм така от 5 месец. Много ми помогнаха масажи при кинезетерапефт, който се занимава с бременни. Дори ми облекчи болките от задържането на течности.

Общи условия

Активация на акаунт