Поръчвал ли е някой от сайта на paolo boticcelli?

  • 5 068
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Имам една чанта и едни ботуши от там. Купих си ги от магазина им в Търново  Имат хубави неща... сега съм си харесала едни лилави ботушки.
Все пак са си обновили сайта последно , като го гледах нямаше почти нищо от новите колекции.

# 16
  • Мнения: 2 388

Все пак са си обновили сайта последно , като го гледах нямаше почти нищо от новите колекции.


И аз сега го разгледах и си признавам, че вчера се "разписах" тук ей така, без да го погледна, защото беше пуснат в друга тема и впечатленията са ми от там.
Вчера бяха заредили нова колекция в магазина им.
Приятно впечатление ми направиха новите модели ботуши и боти от естествена кожа.
Нищо не си избрах, но другата седмица ще се пробвам пак. Simple Smile
Майка ми обаче си взе боти и чанта. Харесват ми и ще са качествени.

# 17
  • Мнения: 491
Взех си преди около месец едни боти оттам. Засега нямам никакви проблеми. Днес пак ходих до магазина, защото ботите са зелени , а не намерих подходяща чанта по другите магазини. Оказа се че от четири цвята само зелената е свършила Tired Мисля да си я поръчам чрез интернет, но пък сигурно няма да ми признаят отстъпката. Като цяло мисля че нещата са им хубави, а почти всичко  което видях в сайта го има и в магазина.

Помоли да ти пратят от другите им магазини. На мен са ми  пращали така обувки.

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
извинете за невежеството, но какво производство са Боти4ели
И тук имаме магазини боти4ели, но логотипа е друг
http://www.botticelli.es/
моделите и съответно цените са доста разли4ни....

# 19
  • Мнения: 3 641
Имам една чанта и едни ботуши от там. Купих си ги от магазина им в Търново  Имат хубави неща... сега съм си харесала едни лилави ботушки.
Все пак са си обновили сайта последно , като го гледах нямаше почти нищо от новите колекции.

Ив, може л идадеш линк към лилавите ботушки, моляяя Praynig

# 20
  • Мнения: 481
Аз наскоро си поръчах боти,ботуши и чанта от там.Много съм доволна и не съжалявам.Бих го направила отново. Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Много ги харесвам и често пазаря от там на намаления, само това лято си купих поне 5 чифта сандали  за по 20-30 лв  Whistling, както и чанта и ботуши. Нито един модел от моите го няма обаче в стайта newsm78 и тези които са изложени не са ми познати /а последно ходих преди
 месец и 9 дена /гледам се талона за отстъпка Thinking/
За мен съотношението цена / качество  е на ниво, а и аз определено залагам на количествата и не мога да ги износя Blush

# 22
  • Мнения: 2 388
Много ги харесвам и често пазаря от там на намаления, само това лято си купих поне 5 чифта сандали  за по 20-30 лв  Whistling, както и чанта и ботуши. Нито един модел от моите го няма обаче в стайта newsm78 и тези които са изложени не са ми познати /а последно ходих преди
 месец и 9 дена /гледам се талона за отстъпка Thinking/
За мен съотношението цена / качество  е на ниво, а и аз определено залагам на количествата и не мога да ги износя Blush

Аз си взех също толкова чифта сандали. Blush
Всичко показано в сайта, с изключение на едни шарени боти, които мернах го има в магазина ( информацията ми е от преди 2 дни Laughing ) + че има и някой друг нов модел, който не е качен още. В четвъртък мисля, че беше зареждането при нас. Thinking
Чантите в магазина обаче са доста по-малко, като модели от показаните в сайта.

# 23
  • Мнения: 131
А цените в магазините и в сайта същите ли са? newsm78

Че и аз искам да си поръчам от сайта им,защото мисля ,че в нашия град нямат магазин.

# 24
  • София
  • Мнения: 101
Да, няма pb в Благоевград (виждам че си оттам). Мисля че всички цени от сайта и от магазина са еднакви, тъй като ботите които си взех са едни и същи пари и в сайта и в магазина. Поръчах си две чанти от сайта им, но още не съм потвърдила поръчката защото се сетих че имам талон с 10% отстъпка и не знам дали ще важи. Другото което прочетох там е че ако поръчаш един продукт си плащаш куриерската цена, която варирала от 8 до 12 лева Thinking Ако поръчаш два или повече артикула, разноските по пратката ти поема pb.

# 25
  • Мнения: 369
Добро утро.Поръчах си една чанта и боти.Като ги получа днес,ще пиша  bouquet

# 26
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Като знам какви са цените на Ботичели в другите държави,много ме съмнява тези стоки от сайта да имат нещо общо с оригиналните стоки newsm78

# 27
  • Мнения: 1 243
За тези от сайта не мога да кажа нищо, но съм купувала ботуши от магазина на Ботичели тук в Бургас и съм крайно разочарована. Не си заслужават парите! Качеството им е много слабо, въпреки че някои модели изглеждат наистина страхотно.
Баща ми и майка ми както и една приятелка също се излъгаха да си купят от този магазин и за съжаление не можахме да ги носим дори 1 сезон  Tired

# 28
  • Мнения: 2 500
Имитират Роберто Ботичели.

# 29
  • София
  • Мнения: 101
Видях сайта, "Botticelli" e изписано със същия шрифт, но обувките са други.
Най-близкото което съм намерила е в този сайт http://www.studioshoes.it/index.php/component/virtuemart/?page=s … manufacturer_id=1, ето ботите които аз си купих от магазина на pb http://www.paolobotticelli.com/bg/product/index/id/507/index.html
Почти идентични са, а серийните им номера са еднакви.
Оказа се че 10% отстъпка които имам от закупеното в магазина, не важат за поръчката през интернет. Но ако си поръчаш в инернет пак получаваш 10% отстъпка за следващата си поръчка през нета Peace

Общи условия

Активация на акаунт