лекарства по време на бременност?

  • 2 017
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Всякакви лекарства по време на бременността - само след ПРЕДПИСАНИЕ ОТ ЛЕКАР! Така мисля аз.

# 16
  • Мнения: 1 512
задължително върви при друг лекар.Няма нормално зацапване по време на бременност.
  Peace

Твърде крайно.
Моята бременност започна със подобно зацапване, от което не последва нищо сериозно.

Кафеникаво зацапване имах около 2 дни и беше в периода когато трябваше да ми дойде месечният цикъл.За твое спокойствие се консултирай и с друг лекар.Успех.

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ама в 5та седмица дори ембрион още не се вижда...каква плацента, какъв зародиш??? Shocked
Иначе зацапването го има в този период като вероятност, заради прикрепване. И двата пъти го имах.

# 18
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Каквото и да ти кажем тук, иди и се консултирай с още един лекар. Аз също мисле, че няма нормално зацапване или кървене по време не бременност (това, че на някого му се е случило, не го прави нормално)
А за настинката- пий повече чай, мед, лимон, ако ти е много зле вземи Осцилококциум или друг хомеопатичен препарат.

# 19
  • Мнения: 304
аз съм против приемане на каквито и да било лекарства не само по време на бременност,но и по принцип

# 20
  • Мнения: 1 447
В първите седмици е най-опасно да се пият лекарства,но не и невъзможно.Консултирай се с друг доктор и дано всичко при теб е наред.

# 21
  • Мнения: 826
Струва ми се, че се хванахте за докторката, плацентата и зацапването.Но почти никой тук не отговори на жената по зададения от нея въпрос: Какви лекарства по време на бременност?
 Аз не съм спец по лекарствата, но съм бременна Simple Smile Никакви лекарства не е хубаво да се пият. Дори от билките някои са забранени.
Ще ти кажа малкото, което е изпитано от мен:
Когато те боли глава може отвара от жълт кантарион или парацетамол.
При запек напълно безопасно и създадено за бременни е Мукофалк.
Ами това е Rolling Eyes Успех и не се стресирай толкова, а пробвай да почиваш повече до вторник, отиди при твоята лекарка и чуй какво ще ти каже. Зацапване се получава при много от бременните...

# 22
  • Мнения: 493
Добре е да се консултираш и с друг лекар,лекарствата ги пий единствено по лекарско предписание.
Пожелавам ти успех.

# 23
  • Мнения: 654
Добре е да се консултираш и с друг лекар,лекарствата ги пий единствено по лекарско предписание.
Пожелавам ти успех.


newsm10

Общи условия

Активация на акаунт