Как попаднахте тук

  • 4 676
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Мен мъжът ми ме светна за форума, когато бях бременна. Каза ми: "ето, виж, тук можеш да научиш нещо полезно". Тогава само четях, без да се регистрирам. После спрях за година - две. После пак се докопах до него, дълго време четях без регистрация, след това се регистрирах, ама дълго време ме беше срам да пиша  Embarassed ...

# 16
  • Мнения: 6 417
Търсех в гугъл някаква рецепта и ме препрати към Готварския. Парадокс е, че хич не ме бива в готвенето.  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 1 825
Търсех съвети за напълняване. Е, напълнях, но не в благодарение на форума, но форумът стана част от моето ежедневие и така вече една година... Първоначално започнах да чета мюньовските теми в Клюкарника - смеех се със сълзи. Разбрах, че форумът се състои от интелигентни и образовани хора, голяма част от тях със страхотни писателски заложби. Много се дразня на такива извън форума, които чули-недочули го сравняват с чат. Във форума мога да получа ценна информация навреме и БЕЗПЛАТНО, което никак не е за подценяване. Сега се подвизавам в Красива мама, но влизам и другаде да хвърля по едно око.

# 18
  • Мнения: 101
Търсих информация за Синеморец в чичко Гугъл и попаднах на препратка на тема от форума и така...влезнах да почопля, доста време само четох и накрая започнах и да пиша. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 3
М/у другото "Как попаднахте тук... и каква беше конкретната причина да останете?" ми прилича на част от някакво маркетингово проучване...Не казвам, нали, че авторката е имала за цел това, но със сигурност ще свърши работа на който му трябва... Както впрочем и предишните теми, като "Какво е образованието ви?" или "Какво работите и на колко сте години?", и оная за заплатите.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Бях на гости в Мюнхен. Моята приятелка там ме светна, но още не бях бременна и нямах време за Интернет. После забременях и влязох... и нЕма излизане!

# 21
  • Мнения: 2 478
И аз попаднах като повечето случайно.
Забременях и се заех със задачата да изуча цялата информация за мен и бебето.
В началото посещавах като гост само "МАйки бъдещи и настоящи",после кърмаческия,а много след като имах време да си вдигна главата от бебето,памперсите и кърменето,открих този подфорум.
Понякога не пиша,само ми е интересно да чета.
Понякога ми доскучава,но не след дълго пак отварям клюто Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Силвия много си мнителна Wink. Мине се не мине време и се почне тази тема. Досега проучване официално не е излизало  Laughing.

По темата- преди четири години и нещо от дир-а се бухнах тук. Доста време само четях, после забременях и се регистрирах.

# 23
  • Мнения: 3 727
М/у другото "Как попаднахте тук... и каква беше конкретната причина да останете?" ми прилича на част от някакво маркетингово проучване.
По-скоро целта е реклама на форума и оттам на сайта. Joy
Всъщност интересно ми е кое е така привлекателно тук, защото на много места съм попадала, търсейки инфо от чичко Гугъл, но не съм оставала.
ПростинАл конь, верно ли? Laughing

# 24
  • Мнения: 46 518
Бях потребител в дира и там постоянно се коментираше форума на бг-мама - разни теми от сорта "Не мога да вляза в бг-мама" , в бг-мама така, в бг-мам онака. Разбира се, влязох да видя за какво става въпрос, но не ми хареса, бях си свикнала в дира ... но с времето разбрах, че тук се намира повече информация за всичко и се преселих ...
Сега за дира изобщо не се сещам.

Същото и при мен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 829
Чичко гугъл е виновен
препрати ме към бг-мама,търсех инфо за китайските капсули за отслабване
от отслабването се прехвърлих в готварския Mr. Green Mr. Green
така и не отслабнах колкото искам,но пък правя страхотни погачи и тн вкусотии Laughing
клюкарника открих  на по-късен етап

# 26
  • Мнения: 11 680
И аз дълго време го отбягвах  Embarassed От препратки влизах само да прочета и бързо-бързо се измъквах. После се регистрирах заради Свищовската тема. Опитах в още няколко такива "ала по възраст на детето и т.н." Но уви, сториха ми се малки затворени общества, в които външи трудно се допускат  Rolling Eyes Нали съм си притеснителна  Crazy
Но... после попаднах на клюкарника. С удоволствие влизам тука, но да си призная повече чета и по-малко пиша  Embarassed
Отскоро се радвам и на мацките от подфорума Кино и тв.   Рядко гледам Брадъра, но техните коментари са невероятни    bouquet

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И мен Гугъл ме довлече. Констанца беше за пореден път с ангина и търсех някакви бабини рецепти, докато спеше. В началото ми изглеждаше супер сложен за ползване форум, ама сега не мож'мА изрита.

# 28
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Едвам ме навиха.

# 29
  • Мнения: 3
Силвия много си мнителна Wink. Мине се не мине време и се почне тази тема. Досега проучване официално не е излизало  Laughing.




Кате, извинявай, не исках да изглеждам мнителна. Официалното проучване и да го има, няма да ви го публикуват тук естествено.
Няма нищо лошо в проучването на аудиториата, да не си помисли сега някой грешно, че съм против е-advertisingа.

Общи условия

Активация на акаунт