Колко зъба на 1г.?

  • 8 446
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 1 555
Ние имаме 6 зъбчета!  Peace

# 77
  • Мнения: 286
Малката има 8 зъба в момента, но те са й толкова от 10 месечна. И сега се чудя не трябва ли вече да й никнат нови, май няма никакви признаци за това Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 2 663
На 1г.и двете бяха все още без нито един зъб.

# 79
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На 1г. имахме само едно зъбче, то изби 10 дни преди първия РДен.
Три месеца по - късно вече имахме 6 броя.

# 80
  • Мнения: 2 171
На една лекция на "С 9 мес. на у-ще" казаха, че се приема за нормална формулата "н - 4", където "н" е броя на месеците. Тоест на 12 месеца е нормално да има 8 зъба. Забравила съм Алекс колко зъбчета е имал на годинка, но помня, че на 1.5 год. имаше всички 20 бр. млечни зъбки. Запомнила съм го, защото бях ужасно щастлива, че мъката е свършила Mr. Green.

# 81
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми проходи на 11 месеца,а все още нямаше нито едно зъбче.Първото и зъбче проби на година и един месец.
А синът ми на година имаше 10 зъбчета.

# 82
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На 14 месеца - 2 броя зъби
На 15 месеца - 12 (дванадесет) броя зъби
е на това му се вика бързо никнене на зъби Shocked

# 83
  • Мнения: 50
Общо си имаме 14 зъбчета. Laughing
Влади има 8, Ели - 6. Mr. Green

# 84
  • Мнения: 117
На нас първите два зъба ни избиха една седмицаслед навършването на първата годинка.

# 85
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми нямаше нито едно зъбче на 1г., първото проби на 1г.и 1м. Синът ми все още няма зъбки.

# 86
  • Мнения: 307
Сина ми имаше 8 зъбчета на годинка.

# 87
  • Мнения: 502
на 1 г. дъщеря ми имаше 4 зъба. в момента са 11, но много бавно при нея растат. като гледам на някои деца вече всичките им зъби са изникнали, другите пък 1,2 им остават. така че е индивидуално.

# 88
  • Мнения: 24
Наистина това е относително при всички.Аз се бях притеснила че почнаха да ни раста зъбите твърде малки,първите две зъбчета тръгнаха наведнъж на 4мес и половина а до годинка бяха 9зъбчета.Казаха ми че колкото по рано тръгнат ще са развалени и затова се бях претиснила но други пък твърдят обратното,но общо взето май си е до ген.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 8
8 зъбчета

Общи условия

Активация на акаунт