Чакането дълго ни се струва, ОКТОМВРИЙЧЕТО на топло си кротува!

  • 11 185
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
Siska, Hug Hug  Hug
Дано това ти е последната тема която пускаш с големия корем Heart Eyes! Да ни е на късмет и на другите дебели жени Joy!
    preggo  newsm30

# 16
  • Мнения: 217
Дениим, на мен не ми се отваря линка...

Сиси, супер си в час с настроенията в темата и все избираш най-подходящите заглавия!  HugИ красотички  Heart Eyes

Да ви кажа за душа, голям смях  Joy
Ама то как да си правиш такъв душ - клекнал, естествено! Още повече, че имаше изискване да не е от слушалката, а отдолу. Та, зорът е колко време ще издържиш клекнал, със застопорени стъпала, въртейки само дупе наляво-надясно, за да облива целия кръст  Joy
Издържах 10-тина минути клекнала, иначе душът е много освежаващ!
Засега няма ефект  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 278

Да ви кажа за душа, голям смях  Joy
Ама то как да си правиш такъв душ - клекнал, естествено! Още повече, че имаше изискване да не е от слушалката, а отдолу. Та, зорът е колко време ще издържиш клекнал, със застопорени стъпала, въртейки само дупе наляво-надясно, за да облива целия кръст  Joy
Издържах 10-тина минути клекнала, иначе душът е много освежаващ!
Засега няма ефект  Simple Smile
Joy Малееее, представям си те просто  Mr. Green
Аз да кажа, че и аз пробвах онази вечер, ама със слушалката(има такава опция да тече на струя), само че не можах да издържа на големи амплитудни разлики, ама освен че първо си попарих дупето, а после го замразих, файда нямаше  Joy

# 18
  • Мнения: 217
И аз първо си попарих гърба  Joy Ама то нали не е нужно да е ескимоски-студена и екваториално-топла вода Simple Smile Просто, контраст да има, такива душове са много полезни за оросяването и аз лятото си ги правя от време на време... ама не на кръста  Joy

# 19
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
фийл сигурно не се отваря защото е с парола и как да го изместя целия албум в Октомрийки, няма такава опция копирай.Не съм много в час с тия неща.Значи с тия душове най-много да родиш от кляканията и позите hahaha от колкот hahahaо от  самите душове!Май нищо не помага при мен, нито разходки,нито чистене и секс. Бебка и е хубаво при мама, на топло Laughing

# 20
  • Мнения: 489
И аз днес бях на тонове, всичко е нормално, но както имах сериозни контракции, така от няколко дни нямам, само от време на време ми понатежава. Явно и аз ще устискам до края... Иначе май сме вече малцинство, повечето като гледам родиха:) Но от друга страна се радвам на спокойствието и се отдавам на разходки. Синчето е на градина та имам достатъчно време за себе си. Поне случихме на хубаво време, др. седмица пак го дават да е хубаво, май ще позадържим още малко, че цяла зима в къщи...
Честито на всички нови мамчета и техните малки съкровища!!!

# 21
  • Мнения: 275
Сисилия, мерси за темичката Simple Smile Първата страника е много сладка
При нас нищо ново - аз съм млечен бар на повикване Simple Smile След малко излизаме на кратка разходка

# 22
  • Мнения: 558
Ако само кърмите, нали знаете че 8-12 пъти на денонощие трябва да го правите през първите месеци?
Това вместо запис...

# 23
  • Мнения: 42
 hahaha Ох, ша ма уморите с тия душове! Методи за отчаяни ентусиасти са това май Joy. Ама на там вървим всички...останали Laughing!
Деним и аз не мога да ти видя снимките. Еми какво пък толкова, ще пребоядисате ако се наложи hahaha! Голяма работа Wink! Аз тъй си приказвам, ама и мен ме е шубе да няма изненади, нищо че съм подготвена иначе. Blush Ама спрях да го мисля, защото просто е БЕЗМИСЛЕНО! Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет, очувалих се  Laughing
Днес взех първите 4 броя, всъщност на известие от митницата печата е с дата 14окт., що чак днес го получих....??
Ще пиша на ЛС за първата партидка
Честито на новите маминки   bouquet, гледам Майлито вече пуснала снимка на бебонката и-голяма е сладурка

Имам слаб напредък с кърмата, днес успях да изцедя 40гр от двете гърди и като се насука Момо после му я дадох и спа 4 часа
Ей зор бе  Laughing

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Oх момичета, нещо става с мен... Накрая да не вземат да се окажат контракции и да ми се смеете  Embarassed На не еднакви интервали получавам силна болка много ниско долу в корема, както преди ходене по голяма нужда. Ама аз днес веднъж ходих, пък от друга страна не усещам да ми се и втвърдява коремчето  newsm78 Какво е според вас?

# 26
  • Мнения: 217
При теб може и да е раждане, при мен тези болки се оказаха множество фалшиви тревоги от 2 седмици насам... Кръст боли ли те?

# 27
  • Мнения: 95
Ако само кърмите, нали знаете че 8-12 пъти на денонощие трябва да го правите през първите месеци?
Това вместо запис...
Знаем.
А на въпроса на педиатърката - "нали го кърмиш в 6, 9, 12....ч и през нощта спи от 12 до 6?" отговарям "Даааа(ама друг път)".  Mr. Green Да съм му давала водичка като се събуди посред нощ и нададе вой, че е гладен. Да-да. Да дойде тя да го успокои с водичка. Нашият дракон такива напитки не признава.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ами Фийл, боли ме по време на натиска (болката), ако съм права иначе не май. Иначе и на мен като на Алис докито ми каза, че тия два дни няма да е...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Ей много ме разсмяхте с тези душове.

Малкия има шесто чувство, отварям тематаи писва, сега пак се разрева, немога да кача снимки.

Общи условия

Активация на акаунт