препоръчайте ми помпа за кърмене

  • 3 006
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
Ползвах помпа тип спринцовка, докато не разбрах колко по-лесно и безболезнено е с ръце  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 21
и аз мисля че е по добре да не купуваш предварително.ако започнеш да слагаш бебето на гърдата от момента в който ти го дадат нещата ще си тръгнат от само себе си(това е наблюдението ми от 8 дневния престой в родилното)аз нямах този късмет,защото бебето не беше при мен 4 дни.и в този момент и 3 месеца след това АВЕНТ ме спаси от мъките с изцеждането

# 17
  • Мнения: 22
Ръчната на Авент.

Опитвала съм с Чико - не стана нищо, успявах да изцедя капки с цената на много усилия и болки.

# 18
  • Мнения: 54
Препоръчвам помпата на Авент Peace

 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 796
Ползвах NUK електрическа и никога не съм имала проблеми, дори и веднъж, когато зърната ми бяха разранени! Не мога да кажа обаче дали е най-добрата, защото друга не съм пробвала. Simple Smile Почнах да се цедя в род. дом  още преди да тръгне кърмата, за да ускоря лактацията и да помогна на каналите да се отпушат. Дали така става наистина, незнам. Simple Smile Това беше съвет на акушерка.

# 20
  • Мнения: 1 219
Според мен не е важна марката,а е по-важно за какво ти трябва самата помпа.Аз имам електрическа помпа на Медела и съм много доволна.Съветът ми е,ако ти трябва само в началото за изпомпване на препълнените гърди може да ти свърши работа и механична помпа,но ако имаш причина да сте само на изцедена кърма си купи електрическа PeaceМного по-удобна е и спестява много усилия и време.Медела е добра марка и аз когато я копувах се водих по това,че в болицата професионалната помпа беше Медела.Малко по-скъпи са но пък си заслужават парите Peace

# 21
  • Мнения: 68
Аз ползвам Авент. В първите дни на кърмене дори усещах по малка болезненост, когато се изцеждах, отколкото когато бебето сучеше. Сега я използвам сравнително рядко, но не съжалявам че си я взех още когато се роди голямата ми дъщеря. Опитвала съм със спринцовка и с ръка но при мен не се получи.

# 22
  • Мнения: 132
Електрическата помпа на НУК, скъпа е 120 лв но си заслужава

# 23
  • Мнения: 552
Ползвах елекрическата на Медела-невероятна помпа.Но както е писала Хедра,ако е само за облекчаване и от време на време-Авент също върши чудесна работа Peace

Общи условия

Активация на акаунт