След показните убийства дойде ред на показните "самоубийства"

  • 3 716
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
За този точно човек и на мен не ми се връзват  Confused
Но може да е знаел много и страшни тайни.

# 16
  • Мнения: 22 436
Бог да го прости човека.
Но е твърде идиотско за патоанатом да се "самоубие" по този начин. По-скоро си е живо убийство.

# 17
  • Мнения: 29
Много ми е странно това самоубийство и абсолютно алогично...И обикновено при самоубийците има предсмъртно писмо.И още повече, на катерушки...
И факта,че не е се е чуло за някаква лична драма в семейството му, за какво един възрастен мъж,уважаван,с положение в обществото да слага край на живота си. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 300
Не е като да не е бил подложен на стрес и напрежение покрай работата си. Всеки може да не издържи, годините се трупат, умората също. Нищо чудно помията, която се изля покрай случая Белнейски да е повлияла. А относно начина ми се струва, че когато човек стигне до там, професионалните познания не влияят осбено. И лекарите боледуват, страдат и т.н.

Но  е съмнително, спор няма.

# 19
  • Мнения: 4 892
На 76 години, патоанатом и експерт по съдебна медицина...дали не са му здрави нервите, а?
Ама знам ли?

Бог да го прости!

# 20
  • Мнения: 6 417
Водещ спец по съдебна медицина няма да хукне да се беси по детски катерушки. Колкото по- остарява един човек, толкова повече му се живее.

# 21
  • London
  • Мнения: 292
 Flowers Rose
Бог да го прости!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 825
Още едно самоубийство:
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=567118

Нямах възможност да гледам новините. Някой знае ли нещо ново по темата?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Нищо ново. Огнестрелна рана, вероятно в главата. Самоличността е потвърдена от МВР. Водеща е версията за самоубийство.

# 24
  • Мнения: 1 878
Водещ спец по съдебна медицина няма да хукне да се беси по детски катерушки. Колкото по- остарява един човек, толкова повече му се живее.

Тъкмо това исках и аз да напиша!
МНого странна работа! Толкова смърди на поръчково убийство, че сигурно и на децата им е ясно. Сигурна съм обаче, че нищо няма се изясни . Ще се говори 2, 3 дена по новините и после случаят ще бъде забравен, както много други подобни в БГ.

# 25
  • Мнения: 2 755
Съмнения относно самоубийството, ще има. За това пък, едва ли някой ще отрече това :

нищо няма се изясни . Ще се говори 2, 3 дена по новините и после случаят ще бъде забравен, както много други подобни в БГ.

# 26
  • Мнения: 17 546
Толкова е гнусно всичко, което се случва в тази държава! Потресена съм! Ние живеем в някакъв абсурд. Клоака, в която управляват безнаказано изроди и нечовеци и никой не смее да им потърси сметка, и да се разправя с тях. Боже, до къде стигнахме... ooooh! Tired

Бог да прости проф.Раданов! Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Той не беше ли гост и на Слави веднъж?

Мир на душата му...

ПП. Ако е той, правеше впечатление на уравновесен и мъдър човек....

# 28
  • Мнения: 2 032
Ужасна работа.
И това, че милиционерите начаса са решили, че е самоубийство, и заглавията по вестниците.

# 29
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Лека му пръст....

Общи условия

Активация на акаунт