Любители на котки - тема 14

  • 25 752
  • 447
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Нашата Кетишонка пък малко ранена Confused Преди 2-3 дни забелязах наранено място на задната горна част на лявото бутче. Днес ми се стори, че е по-голямо и козинката и беше опадала. Грабнахме я и я заведохме на вет. Той каза, че се е наранила някъде, като острига козинката ясно се вижда драскотинка и около нея зачервени местенца. Каза, че се е възпалило и е станало дерматит. Не било сериозно и щяло да и мине, но аз се притесних доста Outta Joint Мъжа ми чак ми се скара, че сама съм се навивала и съм се шашкала.  Докторът и би 2 инжекции с някакъв антибиотик и я намаза с кремче някакво. Даде и ние да я мажем. Милото кюфте гък не каза, много ми е добричка Heart Eyes  Сега е много смешна с остриганото място на крачето Simple Smile Дано бързо да се оправя Whistling

# 286
  • Мнения: 3 094
пожелавам бързо възстановяване на болното детенце!

също така и любимците ви да не ги спохождат проблеми!

# 287
  • София
  • Мнения: 39 901
С Торо никога не е скучно Simple Smile Измих тоалетната, ще сипвам силикона. Торо стърчи до мен и чака. Сипвам силикона, тече си струйката, а Торо размахва лапа и се опитва да рови въздуха Simple Smile Едвам дочака да сипя и влетя като хала в тоалетната. Опишка я. Излезе, опита се да изрови и зарови капака, не му се удаде. Отново наджапа вътре и започна едно бясно ровене, не е истина, наложи се да го укротя. А той си правил местенце. Одриска новата тоалетна Simple Smile

# 288
  • София
  • Мнения: 5 762
Ето останалите снимки от нашата игра.Много мърда и е труден за хващане.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8750527

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 19:59 от mausbeni

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ето останалите снимки от нашата игра.Много мърда и е труден за хващане.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8750527

Леле, същински Фокси!  Joy Joy Joy

# 290
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте момичета !
Аз не пиша често , но ви следя редовно . Влизам само да се изплача , че едното ми черно малко момче изчезна .... Чакам го вече 3-та седмица , ама тц ... Не е липсвал повече от 2 дни , така , че ....невярвам да си дойде . Останаха ми две , но не е същото .... , а беше най послушния и кротичък .... Нашко , чао маменце ! Дано се видим на по - хубаво място !
Много ми е тъжно ....

# 291
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Уф, много е кофти така като чезнат любимците Sad Може пък някой да си го е харесал и прибрал, щом казваш, че е бил кротанче Hug Дано не му се е случило нещо.
Нашата Кетя като че ли се е пооправила. Аз не мога много хубаво да и огледам крачето, защото мъжа ми я маже, аз само я държа. В другото време само да забележи, че искам да я погледна и дава газ и бяга Crazy Но той каза, че зачервяването е минало, само драскотинката още се вижда. Голямо притеснение ми беше, уж не е нещо сериозно, но все я мислех Tired Сега се е гушнала на килимчето пред балконската врата, то и е любимо Laughing

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 08:13 от Писна мииии

# 292
  • София
  • Мнения: 1 402
не знам дали е по темата, но да попитам преживелите загуба на коте как преживяват всичко това... нашето коте почина вчера, преместихме се в нов апартамент преди седмица и вчера докато беше на терасата скочи през нея и по-късно в клиниката почина и два дена не знаем къде се намираме, защото той си ни беше като дете, повече от другарче, повече от много хора, които ни се пишат познати и приятели и беше безумно добро и мило същество, доброто духче на къщата, което си отлетя, говорим един с друг и това помага донякъде, но не мога да свикна, че вече никой няма да ми тежи на гърба докато спя и че няма никой д ами се гуши в скута и да ме гледа в кухнята докато готвя и да се излежава на приперк на слънцето и да си играе с клчеки за уши, не мога да гледам клечки за уши -бяха му любимата играчка..................

# 293
  • София
  • Мнения: 39 901
Преживява се - трудно. Старият ми котарак почина 94та. Сънувам го рядко. Последният път го сънувах точно преди да взема Харо.
Трябва ти време.
Съжалявам за загубата. Едно голямо гуш.

# 294
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ами , аз съм сигурна , че влака го е убил - срещу нас е линията София-Варна . Едва ли някой го е взел , съвсем накрая сме , а на село котки колкото щеш . Не ми е първото убито коте , каквото и да правя те отиват да ловят полски мишки и гущерчета по затоплените камъчета на дигата . Не съм се катерила на линията да го търся , защото гледката на обезглавено или пресечено на две коте е ужасна ....пфуууу...не искам да си го причинявам повече.
Така исках да си поплача и докато не го споделих с вас неможах . Радвам се , че ви има да си споделя и щастието , пък и нещастието , че ако тръгна да го говоря на друг - ме гледат меко казано странно . Поплаках си и ме поотпусна . Добре , че е Писанчо и Шуши та не ми е толкова празно .
Дао - вземете си друго и запълнете празнината , не оставайте с тъжните мисли .
Аз ще призная нещо , което на глас не съм споделяла до сега , а много ме терзае - преди време в изблик на големи нерви си изхвърлих 3-те си котки . С глупавия си акъл мислех , че ги наказвам и те ще си дойдат . Е да , ама не . Нито умната Маца , нито малката Мацонка , нито щурия Брамс - никой не си дойде . Чаках , ги , търсих ги и ревах цяла седмица като магарица ....Голяма простотия беше ....Сега им треперя , пък пак не ме подминава злото , все ще плащам със загуби ли ....Оххх, шантава работа ...

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз му ударих голям рев като почина старата ни котка, все едно си отиде човек. Дълго си мислех да не взимам ново животно, защото като умре пак ще страдам. Но взех - запълва липсата наистина и дава много отгоре.
Милите котчици... момичета, и на мен ми става тъжно като ви чета  Cry

# 296
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Ох, боже, Dao Tired Ужасно съжалявам Cry Много тъжни новини напоследък.
Страшно е гадно, особено като си е отишло по такъв нелеп начин животинчето. Това ми е големия страх и на мен, на 7 етаж сме и не пускам Кетя на терасата. Мъжа ми вика, че била умна и нямало да падне. Но мен ужасно ме е страх и сега като прочетох какво ви се е случило... Много мъчно ми стана, трудно се преживява такова нещо. Трябва ти време, наистина. Гушкам те силно Hug

# 297
  • Мнения: 1 027
Dao, ужасно съжалявам за загубата ви и съчувствам искрено. Много трудно се преживява и даже е силно казано, че се преживява- винаги ще ви е мъчно и винаги ще си го спомняте... Но мислете, че сега е на по-добро място душичката Praynig. Силна прегръдка и кураж!
Кълбовидна Мълния, дано не си права и се върне котенцето Praynig Прегръдка и за теб!
Писна мииии, как е Кетишонка? по-добре ли е вече?
Ted_cat, надявам се Светльо вече да е здрав и да се хвалнеш с хубави новини Hug
Ето една 'прясна' снимка на картофчето от днес. http://media.snimka.bg/1266/008788069.jpg
Нещо ми се стори неспокойна и трепереше... Малко ме притесни...но мисля, че е някаква временна уплаха от шумовете, машините...знам ли? в ремонт сме и днес Пуфи се шмугна в най-голямата мърсотия, която успя да открие и сума ти време не можах да я извадя... чудо
Приятна вечер на всички  Hug

# 298
  • София
  • Мнения: 1 402
благодаря ви на всички, и ние така се утешаваме криво-ляво, че милата душичка е на по-добро място и че ще ни трябва време, но знам, че никога няма да свикна...привижда ми се навсякъде и мяукане чувам даже, досега животинче никога не би беше пасвало така като характер...благодаря ви пак, мъничко ни олеква като споделим  bouquet

# 299
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Hug  Dao i Kълбовидна мълния

мн мъчно ми стана за вас и котетата ви Cry
И аз умирам от ужас с тези тераси моя дзвер на предишната квартира се метна веднъж от 4 етаж сега си търсехме нова на 4 етаж пак за всеки случай понеже стана ясно 4е от тази височина не се наранява  Praynig . Абе като деца са ни мислим ги оби4аме ги страдаме ги  Tired

Общи условия

Активация на акаунт