Любители на котки - тема 14

  • 25 655
  • 447
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 027
 
Благодаря ви за подкрепата, мацки   bouquet
Успокоявам се с това, че Рижко вече не го боли нищо...
Рорче, пак да те прегърна  Cry . Точно така трябва да мислиш- вече не го боли и не страда душицата. А вие сте направили за него най-доброто- дали сте му грижа и любов.
Натикот, Маичка е много сладичка Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 127
Адреналинке,да не си объркала спрейовете Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Имах една комшийска котка,която лятото идваше да си върши големите нужди на стъпалата ни.Голям кеф отваряш сутринта вратата да изкараш на бебето количка и...изненадааааа.Някъде ме посъветваха да поизлея силен парфюм и понеже имах един от свекървата(много Убав Sick Mr. Green) напръсках и от тогава не съм имала проблем.

# 437
  • Мнения: 15 484
Адреналинке,да не си объркала спрейовете Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Имах една комшийска котка,която лятото идваше да си върши големите нужди на стъпалата ни.Голям кеф отваряш сутринта вратата да изкараш на бебето количка и...изненадааааа.Някъде ме посъветваха да поизлея силен парфюм и понеже имах един от свекървата(много Убав Sick Mr. Green) напръсках и от тогава не съм имала проблем.

 Joy Joy Joy - това с парфюма ми хареса

е то това и трябва - да съм сбъркала спрея и мъжа ми съвсем ще ме изгони вече  Laughing

ами не съм ги сбъркала май - одеве котанчо за пръв път отиде сам в тоалетната /купила съм му от онези вътрешните, закритите тоалетни - като кутия за пренасяне на животни е, но е с капаче / - само дето не му поръчах духов оркестър да го изпроводи до там, като видях на къде се е запътил   Joy Joy Joy

# 438
  • Мнения: 854
И нещо към Бушката  Grinning - откак видях сайта с онези сладки британци, не мога да спра да мисля за тях. Много ми се иска да си взема такова коте. Дай малко инфо  - дали се продават в БГ.
Искам като тигровото  Heart Eyes
Погледни тук - има тема за породата. Жалко, че не видах по-рано поста ти - вчера и днес имаше изложба на котки, можех да ти кажа да идеш на място -да видиш развъдчици.


За огромна жалост се включвам с много тъжна новина  Cry Нашият Рижко почина  newsm45
Ужасно съжалявам. И все пак ти му даде най-добрия живот и много любов, в неговия живот. Той живя, благодарение на теб.



Адреналинка - изключение са котките, които цапат. Първото и най-вероятно е да не хареса нещо в тоалетната. Дали самия вид - силикон или бентонит. Напълно е възможно да не харесва и мястото й. А може и да е от тези котки, който като пикнат вътре и не щат повече да влизат - искат само на идеално чисто.
Опитай да промениш тези неща, едно по едно (аз бих започнала с проянам на мястото, после с промяна на вида на пълнежа). Ако можеш му ограничи за исвестно време достъпа до стаята. Той е малък, нали (не следя темата подробно)? Ако е малък ще е по-лесно да забрави този кофти навик, само малко му помогни.

# 439
  • DE
  • Мнения: 521
Сиамка ,а  ти как си,миличка?Аз също не  съм се включвала много отдавна.Джинджари ,другата котколюбка също не е  родила ,а  даже и преносва.Стискам палци,всичко да мине добре  и в най-скоро време да  се  похвалите  със сладки бебешорчета!!!!
Поздрави на  всички котанки.Днес  има изложба на котките  в Музея Земята и хората.Който иска и има време може д а я  посети!!.Истинско котешко дефиле!!.

seat-kata, добре съм засега, благодаря ти,  Hug, и нашият юнак се е запънал, чакаме го с голямо нетърпение вече!

Гледах по телевизията за изложбата, направо се размазвам от кеф като видя толкова котета на едно място. Мъжът ми обаче за момента е непреклонен - да видим как ще се справяме с бебето и догодина по някое време ще помислим за коте.  Това, което ни притеснява е, че досега пътувахме много често до БГ, а тук не мога да разчитам някой да ми гледа животното, докато отсъствам. Та трябва добре да го обмислим. Не искам котето да се чувства изоставено и самотно, знам Пусана как страдаше по мен, при все че беше заобиколена от цялото семейство в България, а какво остава да беше сам-самичка. Ще видим, сега на първо място синчето, пък живот и здраве и котенце по-нататък!

# 440
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ох, rorrr, толкова мъчно ми стана за Рижко Cry И без това ми е криво през последните дни, сега като прочетох ревнах... Тъпо ми е... съжалявам...

# 441
  • Враца
  • Мнения: 876
rorrr едно голямо гушшшшшшшшш и от мен Hug Hug Hug

# 442
  • Мнения: 4 916
Роррр,
много съжалявам за Рижко. Но съм сигурна, че сега малката му котешка душичка е в Рая.

# 443
  • Мнения: 3 050
Добро утро от мен и Алф  Hug

не знам какво ще го правя-покрай Коледа сигурно ще е с лимонче в устата-само яде и дебелее, много е лаком  ooooh!

# 444
  • Мнения: 4 116
Бушката, благодаря много за линка  Hug  Очите ми отичат по тез тигровите британци. Макар, че надали ще са ми по джоба, тайно ще си мечтая за такова пухче.
Наша Нефертина май се е замомила, котаци каза майка, че я ухажват. Да видим от нейното котило дали няма да си взема някое дребосъче. Дано да не са диви като нея само  hahaha
Мони нали е в Добрич вече 2 седмици и милото ми се оплаква, че Нефертина не дава да я пипат, само врещи - то аз си я знам, че е такава де  Mr. Green Колкото е красива, толкова е и проклета  Laughing
Игуанче, твоя Алф да няма 6  стомаха? Истинския Алф толкова ли имаше  newsm78
Айде, доброволец да пусне тема, че на тази много й станаха страничките, ще черпим смелчагата с млекце и пауч  Sunglasses

# 445
  • Мнения: 1 027
Игуанка Hug , много сладко спи Алфчо... Ама какво очакваш за яденето...ми с това име...  Joy А иначе може леко да го ограничиш-малко диетка, защото не е полезно да дебелее Simple Smile

# 446
  • Мнения: 1 027
аз ще пробвам да пусна тема....
пък дано стане...

# 447

Общи условия

Активация на акаунт