Тайната на дългата и здрава коса - 47

  • 38 395
  • 402
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро,
Мис е ранобудна и тя като мен, благодаря за снимката... Flutter Hug

Да ви кажа и моя метод за сушене, който сама си измислих и ПРИ МЕНдейства, Мис, каза че станала чорлава от него  hahaha Crazy

Значи още мокра косата ми, слагам й вакса или пяна за коса /по избор/ и завивам на кок, който е хванат високо горе над челото /това го измислих лятото в големите жеги, като не можех да я трая/. Хващам края на кока с шнола. Стоя такапоне 2-3 часа, после пускам малко свободна да постои да речем час и отново така я хващам и спя така.. и през останалите вечери отонво спя така, за да има обем в основата, нещо което на мен винаги ми е липсвало! Party..Туй то!

# 316
  • Мнения: 4 496
Хващам края на кока с шнола.

Шнола или щипка? smile3506
На мен не ми ги обясни всичките тези неща така подробно. После чорлава съм била.smile3516 Hug

# 317
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А а кое  е шнола, кое е щипка?!!
Ти си разсеяна!хахаха
Ще се снимам утре и ще ви покажа  Wink

# 318
  • Мнения: 4 496
Шнола:

Щипка:


Че съм разсеяна, резсеяна съм... Joy

# 319
  • Мнения: 77
Здравейте! Да ме прощавате ама съм изпуснала информацията какви таблетки пиете?Прочетох по горе за Келп и биотин-може ли  малко повече инфо моля  Embarassed

# 320
  • Мнения: 256
от 1 меспия герикапс и май има ефект но повече за ноктите колко продължително се пие да направя ли почивка и кога пак други доволни ама ли

# 321
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Щипка, но не такава Joy Ще пусна снимки, ак оима желаещи! Whistling

# 322
  • Мнения: 4 496
Има, има... Mr. Green
Ако може стъпка по стъпка. Mr. Green
Аз още не мога да се оправя с bluetooth устройството. Confused

# 323
  • Мнения: 159
katyadjin, има, разбира се. Първа се нареждам на опашката. Все немога да си оформя хубаво косата - или няма обем в корените, или ще съм като гъба...май единствено след намесата на сешоар се харесвам. Проблемът ми е, че косата ми е здрава, но слаба и с тънък косъм. От най-малкото и започва да цъфти. smile3516

П.П. А така, Мис Арк пак ме изпревари. Пу първа след нея! newsm03

# 324
  • Мнения: 240
моми4ета не знам къде ми е грешката, но след като нанасям бадемово по краищата след баня косата ми седи на кле4ки,като я среша се оправя и след 5 мин пак залепва  Sick
ммм и др което се 4удя е понеже скоро се боядисах с цел да си възвърна ест. цвят, този шампоан http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=119&products_id=436 дали е полезен за редовна употреба?или има действието на боята и уврежда  Blush

# 325
  • Мнения: 389
greta.kr, косите ви са супер! newsm51 Как си оформяш косата? Искам и аз така, но все не се получава.

Благодаря.На тази снимка съм с пяна на косата-щях да я сплитам на плитки и така да спя,но бебка се разбуди и съм заспала с нея,без да си оправя косата.Резултата-видя го на снимката Wink

# 326
  • Мнения: 1 365
black_mamba , доколкото виждам това е някакъв шампоан-оцветител или греша? Ползвала съм на Палетте, но те много изсушават косата. Сега съм си взела тониращ балсам на Престиж /заради кичурите/, който се ползва накрая вместо нормален балсам и не изсушава косата.
greta.kr, много сте сладки!!!   bouquet косата ти е супер! Аз се боря да стигна до такава дължина, ама нещо нъц... Crossing Arms
katyadjin , благодаря за обяснението. Преди време и аз правех така, но без никакъв стилизиращ продукт и косата ми се изправяше за няма и два часа  Tired А и понеже ми е доста по-къса от твоята, има страхотен обем, но малко прилича на кошница, отколкото на прическа... Joy
Мис Арк, можеш да си вземеш кабелче - става много по-лесно...   bouquet И аз си смених ника на кирилица  hahaha да не видя нещо  Embarassed

# 327
  • Мнения: 337
black mamba, аз съм ползвала оцветяващ, но не беше на лореал,пак някакъв професионален,ама не се сещам марката...имаше ефект,шампоана не уврежда,ама в банята става голямо мазало...  hahaha и си спомням че ми оцветяваше лака на ноктите  Joy 

# 328
  • Мнения: 302
Мис арк, достигнала си си лимита на личните Crossing Arms
А това е моет опит на лични, сори за спама Embarassed
Мис арк, ако ми обясниш проблема с Bluetooth-а, мисля, че ще мога да ти помогна, сподели, дори и софтуеъра да е, пак ще ти помогна  bouquet

# 329
  • Мнения: 4 496
моми4ета не знам къде ми е грешката, но след като нанасям бадемово по краищата след баня косата ми седи на кле4ки,като я среша се оправя и след 5 мин пак залепва  Sick


След като го нанасям, след баня косата ми...
ИЛИ
След като го нанасям след баня, косата ми....

Запетайката липсва и не мога да разбера кога го нанасяш маслото. Rolling Eyes

Продукта на Л`Ореал, който си показала, ми прилича на лек шампоан- оцветител, който се полдва, за да не си личи, че се отмива трайната боя. В смисъл поддържа цвета на боята. Не знам колко често може да се ползва. Може би като обикновените шампоан- оцветители.


Ау, ДеситУуууу, още един ник минал на кирилица! Бравос! Crazy Hug

NaDisLaVa, знам за пощата. Още от онзи ден. Оказа се, че без да искам така се предпазвам от нежелани ЛС, без да обиждам хората, като ги блокирам. Нямам предвид теб, разбира се. Hug Е, ще я изчистя, ама като ми дойде кефа. Joy
Относно  Bluetooth-а- при преинсталирането на Уиндоус преди няколко месеца някакъв драйвер/така ли се казва?!/ не се е инсталирал, и пропада връзката. Иначе компа регистрира джиесема и обратно. Както и да е, довечера ще дойде помощта в лицето на милото. Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 14:14 от мис арк

Общи условия

Активация на акаунт