Тайната на дългата и здрава коса - 47

  • 38 374
  • 402
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 365
Момичета, като започна да ви чета и се зарибявам по какво ли не. С едно запитване в чичко Гугъл открих следното - витамини за коса: http://rsi-store.com/index.php?productID=146 и http://rsi-bg.blogspot.com/2008/09/blog-post_5752.html А аз като пия Гинко билоба с магнезий за паметта, дали мога да го комбинирам с такива витамини за коса?  newsm78

# 391
# 392
  • Варна
  • Мнения: 2 715
Привет!
Да хвана крайчето на тая тема. Много съм изтървала, ама така е като не си плащам нета...  Joy

Идвам на отчет. Приключих с първата фаза на АД3Е, т.е. два месеца редовна употреба. Сега следва почивка.
Цъкнах си тиквичката изотзад, може да видите -

преди, 22 септ.
сега, т.е. днес

Не виждам много разлика, ама се чувствам ОК.

# 393
  • Мнения: 3 782
Виждам темата е станала доста интересна. Аз нямам кой знае какво да добавя, освен че всяка крайност е прекалена.
Аз се чувствам чудесно с тази маска и тези грижи, но ако почва да използвам продукти,които не са за мен и моите нужди, не благодаря.
dorchester, има разлика въпреки че ти не я виждаш. Hug
Косата ти е по-жива и  по-лъскава. Wink
Продължавай в същия дух.

# 394
  • Мнения: 965
Деси, ти какви витамини пиеш сега за коса? Този линк, който си дала звучи супер, и цената на продукта си я бива... Има ли отзиви някакви за него? Лично аз пия две неща - келп и биотин и комбинацията им е добра, не се бият. Виж какви са съставките на тези витамини и на тези, които пиеш, защото ако се дублират, няма смисъл. Можеш после да смениш с другото и така  Peace

# 395
  • Мнения: 4 496

Мис арк, имам едно питане. Тези ампули, които се водят за растеж на косата, означава ли че се отразяват само на растежа на наличната коса? От тях не расте нова, нали (както примерно се отраява тривито)? Просто се замислих...

Кои ампули за растеж? Thinking

Новата коса по принцип си расте независимо дали се ползват ампули или Тривитаминол. Иначе досега да сме останали плешиви.

Тривитаминолът не е за растеж на косата, а за растеж на здрава коса. Тоест той не подпомага растежа като такъв, а е за здравина на израстващата коса.

Днес си взех масло от макадамия. Ще го пробвам утре и ако има някакъв ефект, различен от досегашните масла, ще пиша. А, и някаква нова ампула си взех, ама с какво беше и за какво беше, не ме питайте по-добре. Joy

Всъщност в главата ми е пълна кашаразболявам се май, та дано сте разбрали какво исках да кажа. Защото и аз самата не знам вече.... Joy

Дорчестърsearch естествено, че има разлика. По-плътна стои косата ти, по- бляскава.  Hug Да сложа ли втората снимка/новата/ в албума?

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 16:23 от мис арк

# 396
  • Мнения: 1 365
Анелия85, аз в момента нищо не пия за косата. Пия хапчета Мемоплюс с гинко билоба, магнезий, фосфатидилхолин и витамин В6 за оросяване на крайниците и стимулиране на паметта.   bouquet

# 397
  • Мнения: 965
Благодаря ти Мис арк! Всъщност нямах предвид конкретни ампули за растеж, а принципно този вид ампули. Разбрах те, независимо от съмненията ти  Wink

Деси, според мен тогава няма никакъв проблем да пиеш и нещо, което ще въздейства на косата ти. Само не знам дали ще си склонна да дадеш толкова пари наведнъж за целта  Mr. Green

Аз влизам в банята да пробвам шампоана. Досега бях с кисело мляко, тривито, малко кокоско, бадемово и рициново, и мед на главата.  Peace

# 398
  • Варна
  • Мнения: 2 715
ani_4ka , мис арк  Hug много се радвам, щом се вижда нещо.

Аз самата нямам достатъчно добре оформен критерий за "здрава коса" и не мога правилно да преценя.
Мис арк, ако сметнеш за редно да ме сложиш в албума, аз нямам нищо против.  Peace

А сега да питам, мога ли да откарам следващия месец без да се мажа с нищо, или е по-добре да захвана някаква друга маска? Извинявам се предварително, сигурно сте отговаряли на този въпрос  Embarassed

# 399
  • Мнения: 4 496
През почивката можеш да си ползваш  масла или да караш само на шампоан/балсам. Както си решиш. Hug

# 400
  • Мнения: X
dorchester, малко по малко все повече ще се вижда ефекта...  Hug Joyсамо как звучи.
Аз през почивката ще си слагам синапеното масло, дето десси-г ми го даде.  smile3525 newsm18
Освен това вече трети ден отлежава спиртен извлек от домашна ракия и корени от коприва. Едва измолих да ми дадат домашната ракия, защото само съм хабяла храната, в случая пиенето..
И имам лимит за маските - само веднъж седмично + съботата, когато с дъщеря ми сме сами вкъщи.

# 401
  • Мнения: 3 050
Деси, според мен тогава няма никакъв проблем да пиеш и нещо, което ще въздейства на косата ти. Само не знам дали ще си склонна да дадеш толкова пари наведнъж за целта  Mr. Green
проблем е ако съдържат Магнезий или вит. Б6 или нещо др. което пиеш, а не видях състава; но мисля че имам каталога из нас някъде.
За маската се отказах. Не знам обаче още какво да си купя, още си стоя на моменти заплетена - hahaha не видях нещо с такава цел което да ме трогне.

# 402
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342096.0

Общи условия

Активация на акаунт